SAGCVSaga Furs Oyj Class C
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $62,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €119,22 Mn | €117,98 Mn | €119,45 Mn | €127,82 Mn | €130,34 Mn | €186,10 Mn | €175,03 Mn | €176,45 Mn | €184,98 Mn | €217,54 Mn | €227,78 Mn | €219,03 Mn | €174,74 Mn | €145,43 Mn | €119,40 Mn | €111,35 Mn | €114,83 Mn | €117,43 Mn | €131,73 Mn | €133,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €65,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €29,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €89,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €14,19 Mn | €13,36 Mn | €15,47 Mn | €21,94 Mn | €16,42 Mn | €83,73 Mn | €59,99 Mn | €58,54 Mn | €49,36 Mn | €96,04 Mn | €104,45 Mn | €99,37 Mn | €54,42 Mn | €41,36 Mn | €29,46 Mn | €35,54 Mn | €47,61 Mn | €48,38 Mn | €60,23 Mn | €60,90 Mn |
| Net Borç† | -€51,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €42,29 Mn | €41,07 Mn | €46,60 Mn | €38,78 Mn | €50,95 Mn | €28,18 Mn | €44,68 Mn | €45,75 Mn | €52,73 Mn | €43,01 Mn | €58,51 Mn | €49,78 Mn | €67,26 Mn | €60,08 Mn | €54,09 Mn | €45,04 Mn | €31,16 Mn | €37,29 Mn | €34,62 Mn | €42,07 Mn |
| Brüt Kâr | €9,56 Mn | €9,60 Mn | €13,26 Mn | €9,26 Mn | €20,20 Mn | -€1,48 Mn | €10,61 Mn | €10,64 Mn | €19,87 Mn | €7,53 Mn | €22,69 Mn | €22,13 Mn | €42,40 Mn | €38,10 Mn | €22,43 Mn | €14,88 Mn | €12,94 Mn | €18,41 Mn | €17,33 Mn | €24,44 Mn |
| FAVÖK | €4,03 Mn | €3,69 Mn | €7,25 Mn | €821.000 | €15,23 Mn | -€11,94 Mn | -€1,75 Mn | €11,06 Mn | €20,59 Mn | €9,87 Mn | €8,04 Mn | €2,42 Mn | €24,52 Mn | €20,14 Mn | €16,78 Mn | €9,57 Mn | -€1,30 Mn | €3,42 Mn | €2,81 Mn | €10,35 Mn |
| Net Kâr | €3,54 Mn | €2,56 Mn | €4,92 Mn | €1,04 Mn | €12,84 Mn | -€8,40 Mn | -€680.000 | -€1,51 Mn | €7,26 Mn | -€2,44 Mn | €7,40 Mn | €1,47 Mn | €19,12 Mn | €16,89 Mn | €13,82 Mn | €7,82 Mn | -€1,68 Mn | €3,20 Mn | €2,70 Mn | €7,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,00 | 0,73 | 1,39 | 0,29 | 3,63 | -2,37 | -0,19 | -0,43 | 2,05 | -0,68 | 2,06 | 0,41 | 5,31 | 4,69 | 3,84 | 2,17 | -0,47 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €12,15 Mn | €23,36 Mn | €2,30 Mn | -€6,41 Mn | €115,11 Mn | -€34,69 Mn | -€3,34 Mn | -€10,87 Mn | €38,47 Mn | €12,08 Mn | €1,61 Mn | -€69,01 Mn | €2,89 Mn | €14,42 Mn | €18,83 Mn | €22,82 Mn | -€1,22 Mn | €14,33 Mn | -€7,31 Mn | -€2,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€646.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,9% | 11,3% | 12,9% | 17,2% | 12,6% | 45,0% | 34,3% | 33,2% | 26,7% | 44,1% | 45,9% | 45,4% | 31,1% | 28,4% | 24,7% | 31,9% | 41,5% | 41,2% | 45,7% | 45,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,35 | 0,39 | 0,30 | 0,39 | 0,15 | 0,26 | 0,26 | 0,29 | 0,20 | 0,26 | 0,23 | 0,38 | 0,41 | 0,45 | 0,40 | 0,27 | 0,32 | 0,26 | 0,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,46 | 0,52 | 0,43 | 0,57 | 0,31 | 0,50 | 0,51 | 0,59 | 0,48 | 0,65 | 0,55 | 0,75 | 0,67 | 0,60 | 0,50 | 0,35 | 0,42 | 0,39 | 0,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,6% | 23,4% | 28,4% | 23,9% | 39,6% | -5,3% | 23,7% | 23,3% | 37,7% | 17,5% | 38,8% | 44,4% | 63,0% | 63,4% | 41,5% | 33,0% | 41,5% | 49,4% | 50,1% | 58,1% |
| FAVÖK Marjı | 9,5% | 9,0% | 15,6% | 2,1% | 29,9% | -42,4% | -3,9% | 24,2% | 39,1% | 22,9% | 13,7% | 4,9% | 36,5% | 33,5% | 31,0% | 21,3% | -4,2% | 9,2% | 8,1% | 24,6% |
| Net Kâr Marjı | 8,4% | 6,2% | 10,6% | 2,7% | 25,2% | -29,8% | -1,5% | -3,3% | 13,8% | -5,7% | 12,6% | 3,0% | 28,4% | 28,1% | 25,6% | 17,4% | -5,4% | 8,6% | 7,8% | 18,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 28,7% | 56,9% | 4,9% | -16,5% | 225,9% | -123,1% | -7,5% | -23,8% | 72,9% | 28,1% | 2,7% | -138,6% | 4,3% | 24,0% | 34,8% | 50,7% | -3,9% | 38,4% | -21,1% | -6,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.