SIILISiili Solutions Oy
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $28,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €76,49 Mn | €84,23 Mn | €100,17 Mn | €106,06 Mn | €81,48 Mn | €61,36 Mn | €55,89 Mn | €48,77 Mn | €33,81 Mn | €30,60 Mn | €23,82 Mn | €22,55 Mn | €8,52 Mn | €6,07 Mn | €4,94 Mn | €3,66 Mn | €1,92 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €12,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €36,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €40,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €15,34 Mn | €13,68 Mn | €13,05 Mn | €16,10 Mn | €18,48 Mn | €9,30 Mn | €11,59 Mn | €7,58 Mn | €808.000 | €1,17 Mn | €3,85 Mn | €7,42 Mn | €0,00 | €0,00 | €400.000 | €390.000 | €128.883 |
| Net Borç† | €2,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | €108,08 Mn | €111,90 Mn | €122,70 Mn | €118,33 Mn | €99,28 Mn | €83,31 Mn | €80,54 Mn | €70,38 Mn | €57,97 Mn | €48,41 Mn | €41,90 Mn | €29,50 Mn | €18,80 Mn | €16,06 Mn | €13,16 Mn | €7,90 Mn | €6,68 Mn |
| Brüt Kâr | €10,42 Mn | €12,96 Mn | €19,11 Mn | €21,02 Mn | €16,02 Mn | €12,39 Mn | €12,49 Mn | €10,39 Mn | €11,96 Mn | €9,56 Mn | €7,13 Mn | €5,58 Mn | €2,96 Mn | €2,73 Mn | €2,57 Mn | €1,82 Mn | €1,06 Mn |
| FAVÖK | €4,45 Mn | €7,91 Mn | €11,76 Mn | €14,70 Mn | €11,86 Mn | €8,75 Mn | €6,71 Mn | €4,72 Mn | €7,60 Mn | €5,54 Mn | €4,00 Mn | €2,56 Mn | €1,79 Mn | €1,54 Mn | €1,62 Mn | €855.450 | €516.460 |
| Net Kâr | €936.000 | €3,29 Mn | €4,99 Mn | €3,75 Mn | €5,14 Mn | €4,40 Mn | €2,55 Mn | €1,58 Mn | €4,13 Mn | €3,18 Mn | €2,46 Mn | €1,76 Mn | €1,04 Mn | €760.042 | €1,01 Mn | €524.285 | €147.441 |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,41 | 0,61 | 0,49 | 0,73 | 0,63 | 0,36 | 0,23 | 0,59 | 0,48 | 0,41 | 0,33 | 0,21 | 0,18 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€1,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €1,40 Mn | €10,43 Mn | €6,73 Mn | €13,53 Mn | €7,67 Mn | €10,02 Mn | €6,61 Mn | €1,43 Mn | €4,10 Mn | €4,60 Mn | €3,74 Mn | €2,39 Mn | €1,60 Mn | €670.870 | €1,60 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€290.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,1% | 16,2% | 13,0% | 15,2% | 22,7% | 15,2% | 20,7% | 15,5% | 2,4% | 3,8% | 16,2% | 32,9% | 0,0% | 0,0% | 8,1% | 10,6% | 6,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,41 | 1,33 | 1,22 | 1,12 | 1,22 | 1,36 | 1,44 | 1,44 | 1,71 | 1,58 | 1,76 | 1,31 | 2,21 | 2,65 | 2,66 | 2,16 | 3,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,67 | 2,77 | 3,03 | 2,93 | 2,45 | 2,06 | 1,99 | 1,74 | 1,43 | 1,20 | 1,04 | 0,73 | 0,46 | 0,40 | 0,33 | 0,20 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,6% | 11,6% | 15,6% | 17,8% | 16,1% | 14,9% | 15,5% | 14,8% | 20,6% | 19,7% | 17,0% | 18,9% | 15,8% | 17,0% | 19,5% | 23,1% | 15,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,1% | 7,1% | 9,6% | 12,4% | 11,9% | 10,5% | 8,3% | 6,7% | 13,1% | 11,4% | 9,6% | 8,7% | 9,5% | 9,6% | 12,3% | 10,8% | 7,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,9% | 2,9% | 4,1% | 3,2% | 5,2% | 5,3% | 3,2% | 2,2% | 7,1% | 6,6% | 5,9% | 6,0% | 5,5% | 4,7% | 7,7% | 6,6% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | 9,3% | 5,5% | 11,4% | 7,7% | 12,0% | 8,2% | 2,0% | 7,1% | 9,5% | 8,9% | 8,1% | 8,5% | 4,2% | 12,2% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.