TRH1VTrainers' House Oyj
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €6,21 Mn | €6,09 Mn | €6,40 Mn | €7,76 Mn | €8,89 Mn | €9,32 Mn | €12,79 Mn | €11,45 Mn | €11,39 Mn | €11,95 Mn | €11,23 Mn | €12,79 Mn | €19,38 Mn | €26,61 Mn | €31,02 Mn | €52,57 Mn | €77,21 Mn | €95,33 Mn | €112,56 Mn | €30,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €2,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €4,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €418.266 | €630.655 | €827.944 | €517.111 | €725.351 | €1,05 Mn | €1,26 Mn | €0,00 | €773.954 | €1,21 Mn | €1,64 Mn | €7,97 Mn | €8,56 Mn | €10,17 Mn | €8,67 Mn | €9,90 Mn | €16,71 Mn | €21,83 Mn | €34,29 Mn | €360.607 |
| Net Borç† | -€1,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €8,43 Mn | €8,05 Mn | €8,44 Mn | €9,75 Mn | €10,34 Mn | €9,40 Mn | €10,49 Mn | €10,67 Mn | €8,97 Mn | €8,85 Mn | €6,90 Mn | €8,00 Mn | €10,12 Mn | €13,30 Mn | €15,66 Mn | €15,58 Mn | €27,65 Mn | €44,24 Mn | €29,99 Mn | €35,78 Mn |
| Brüt Kâr | €2,26 Mn | €1,88 Mn | €1,82 Mn | €2,63 Mn | €3,17 Mn | €2,77 Mn | €2,44 Mn | €2,65 Mn | €2,08 Mn | €2,30 Mn | €1,71 Mn | €1,84 Mn | €3,27 Mn | €3,36 Mn | €3,84 Mn | €1,20 Mn | €7,58 Mn | €15,00 Mn | €5,77 Mn | €9,37 Mn |
| FAVÖK | €805.080 | €386.160 | €430.400 | €1,06 Mn | €1,85 Mn | €1,31 Mn | €1,03 Mn | €1,51 Mn | €1,03 Mn | €999.050 | -€472.800 | -€1,57 Mn | -€103.590 | €800.360 | €3,04 Mn | €1,43 Mn | €2,03 Mn | €8,14 Mn | -€528.240 | €1,84 Mn |
| Net Kâr | €368.038 | -€109.191 | -€90.705 | €581.157 | €1,29 Mn | -€2,97 Mn | €589.731 | €875.059 | €257.416 | €903.825 | €1,76 Mn | -€5,72 Mn | -€4,77 Mn | -€243.464 | -€18,36 Mn | -€16,10 Mn | -€7,02 Mn | €1,36 Mn | €4,84 Mn | €83.357 |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | -0,05 | -0,04 | 0,27 | 0,60 | -1,38 | 0,27 | 0,41 | 0,12 | 0,50 | 1,00 | -4,00 | -3,50 | -0,18 | -13,50 | -11,83 | -5,00 | 1,00 | 6,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €791.230 | €577.650 | €214.780 | €818.740 | €1,62 Mn | €1,76 Mn | €1,21 Mn | €372.500 | -€589.090 | €1,64 Mn | €71.940 | -€317.560 | €1,51 Mn | €559.660 | €855.760 | -€1,59 Mn | €3,20 Mn | €3,80 Mn | €1,38 Mn | -€2,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€43.109 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,7% | 10,4% | 12,9% | 6,7% | 8,2% | 11,2% | 9,8% | 0,0% | 6,8% | 10,1% | 14,6% | 62,3% | 44,2% | 38,2% | 27,9% | 18,8% | 21,6% | 22,9% | 30,5% | 1,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,36 | 1,32 | 1,32 | 1,26 | 1,16 | 1,01 | 0,82 | 0,93 | 0,79 | 0,74 | 0,61 | 0,63 | 0,52 | 0,50 | 0,50 | 0,30 | 0,36 | 0,46 | 0,27 | 1,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,07 | 1,98 | 2,07 | 2,39 | 2,54 | 2,31 | 2,57 | 2,62 | 2,20 | 2,17 | 1,69 | 1,96 | 2,48 | 3,27 | 3,84 | 3,82 | 6,79 | 10,86 | 7,36 | 8,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,8% | 23,4% | 21,6% | 27,0% | 30,7% | 29,4% | 23,2% | 24,8% | 23,2% | 26,0% | 24,8% | 23,0% | 32,3% | 25,2% | 24,5% | 7,7% | 27,4% | 33,9% | 19,3% | 26,2% |
| FAVÖK Marjı | 9,5% | 4,8% | 5,1% | 10,9% | 17,9% | 14,0% | 9,9% | 14,1% | 11,4% | 11,3% | -6,9% | -19,6% | -1,0% | 6,0% | 19,4% | 9,2% | 7,3% | 18,4% | -1,8% | 5,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | -1,4% | -1,1% | 6,0% | 12,5% | -31,6% | 5,6% | 8,2% | 2,9% | 10,2% | 25,5% | -71,5% | -47,1% | -1,8% | -117,3% | -103,3% | -25,4% | 3,1% | 16,1% | 0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,4% | 7,2% | 2,5% | 8,4% | 15,7% | 18,7% | 11,6% | 3,5% | -6,6% | 18,5% | 1,0% | -4,0% | 14,9% | 4,2% | 5,5% | -10,2% | 11,6% | 8,6% | 4,6% | -7,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.