SAF1RSAF Tehnika A/S
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $58,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €38,33 Mn | €26,08 Mn | €23,02 Mn | €28,51 Mn | €27,63 Mn | €20,77 Mn | €15,56 Mn | €13,23 Mn | €11,48 Mn | €15,04 Mn | €13,34 Mn | €13,65 Mn | €12,05 Mn | €12,31 Mn | €12,71 Mn | €13,76 Mn | €14,45 Mn | €10,89 Mn | €13,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €10,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €13,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €24,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,34 Mn | €1,65 Mn | €1,73 Mn | €3,26 Mn | €2,40 Mn | €1,32 Mn | €1,33 Mn | €1,34 Mn | €113 | €10.397 | €12.095 | €8.375 | €6.781 | €14.081 | €7.804 | €13.914 | €8.795 | €2.698 | €7.341 |
| Net Borç† | -€9,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €51,46 Mn | €25,99 Mn | €27,09 Mn | €37,26 Mn | €33,97 Mn | €25,02 Mn | €16,76 Mn | €14,44 Mn | €13,41 Mn | €17,04 Mn | €13,71 Mn | €12,85 Mn | €12,03 Mn | €13,34 Mn | €13,71 Mn | €15,50 Mn | €14,55 Mn | €12,56 Mn | €15,15 Mn |
| Brüt Kâr | €12,63 Mn | €8,65 Mn | €6,74 Mn | €17,98 Mn | €17,48 Mn | €12,27 Mn | €8,05 Mn | €6,06 Mn | €6,03 Mn | €8,47 Mn | €5,65 Mn | €4,87 Mn | €3,91 Mn | €4,07 Mn | €4,10 Mn | €6,05 Mn | €6,44 Mn | €3,60 Mn | €3,83 Mn |
| FAVÖK | €9,73 Mn | €331.550 | -€1,57 Mn | €5,20 Mn | €6,62 Mn | €4,36 Mn | €790.120 | €121.440 | €97.240 | €2,21 Mn | €1,03 Mn | €1,03 Mn | €390.030 | €348.330 | €928.350 | €1,75 Mn | €1,73 Mn | -€721.140 | -€78.050 |
| Net Kâr | €8,60 Mn | -€642.642 | -€2,37 Mn | €3,53 Mn | €6,09 Mn | €3,88 Mn | €439.484 | -€414.301 | -€219.328 | €1,75 Mn | €925.267 | €1,28 Mn | €127.049 | -€41.993 | €864.940 | €1,14 Mn | €2,12 Mn | -€1,77 Mn | -€672.296 |
| Hisse Başı Kâr | 2,89 | -0,22 | -0,80 | 1,19 | 2,05 | 1,31 | 0,15 | -0,14 | -0,07 | 0,59 | 0,31 | 0,43 | 0,04 | -0,01 | 0,29 | 0,38 | 0,71 | -0,60 | -0,23 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €5,43 Mn | €3,22 Mn | €477.180 | €2,47 Mn | -€3,00 Mn | €3,82 Mn | €2,74 Mn | -€431.680 | -€1,08 Mn | €1,65 Mn | €722.910 | €2,19 Mn | €623.510 | -€309.470 | €503.430 | €388.200 | €3,42 Mn | €602.100 | €4,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 6,3% | 7,5% | 11,4% | 8,7% | 6,4% | 8,6% | 10,1% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,34 | 1,00 | 1,18 | 1,31 | 1,23 | 1,20 | 1,08 | 1,09 | 1,17 | 1,13 | 1,03 | 0,94 | 1,00 | 1,08 | 1,08 | 1,13 | 1,01 | 1,15 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,11 | 1,07 | 1,11 | 1,53 | 1,39 | 1,03 | 0,69 | 0,59 | 0,55 | 0,70 | 0,56 | 0,53 | 0,49 | 0,55 | 0,56 | 0,64 | 0,60 | 0,52 | 0,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,5% | 33,3% | 24,9% | 48,2% | 51,5% | 49,0% | 48,0% | 42,0% | 45,0% | 49,7% | 41,2% | 37,9% | 32,5% | 30,5% | 29,9% | 39,0% | 44,3% | 28,7% | 25,2% |
| FAVÖK Marjı | 18,9% | 1,3% | -5,8% | 14,0% | 19,5% | 17,4% | 4,7% | 0,8% | 0,7% | 13,0% | 7,5% | 8,0% | 3,2% | 2,6% | 6,8% | 11,3% | 11,9% | -5,7% | -0,5% |
| Net Kâr Marjı | 16,7% | -2,5% | -8,7% | 9,5% | 17,9% | 15,5% | 2,6% | -2,9% | -1,6% | 10,3% | 6,8% | 9,9% | 1,1% | -0,3% | 6,3% | 7,3% | 14,5% | -14,1% | -4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,6% | 12,4% | 1,8% | 6,6% | -8,8% | 15,3% | 16,3% | -3,0% | -8,0% | 9,7% | 5,3% | 17,0% | 5,2% | -2,3% | 3,7% | 2,5% | 23,5% | 4,8% | 30,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.