RAILRailcare Group AB
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SEK · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $75,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SEK · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | kr 1,25 Mr | kr 1,12 Mr | kr 958,27 Mn | kr 592,87 Mn | kr 557,97 Mn | kr 521,39 Mn | kr 459,17 Mn | kr 413,17 Mn | kr 420,09 Mn | kr 410,59 Mn | kr 398,94 Mn | kr 345,04 Mn | kr 288,27 Mn | kr 260,77 Mn | kr 284,09 Mn | kr 245,78 Mn | kr 184,25 Mn | kr 88,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | kr 66,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | kr 934,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | kr 310,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | kr 634,97 Mn | kr 591,82 Mn | kr 461,80 Mn | kr 218,06 Mn | kr 217,72 Mn | kr 226,85 Mn | kr 218,20 Mn | kr 200,47 Mn | kr 209,34 Mn | kr 194,88 Mn | kr 208,21 Mn | kr 180,62 Mn | kr 178,19 Mn | kr 164,88 Mn | kr 164,39 Mn | kr 147,53 Mn | kr 62,22 Mn | kr 9,88 Mn |
| Net Borç† | kr 568,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SEK · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | kr 667,57 Mn | kr 635,30 Mn | kr 564,22 Mn | kr 497,04 Mn | kr 437,95 Mn | kr 401,30 Mn | kr 370,61 Mn | kr 270,15 Mn | kr 292,58 Mn | kr 353,11 Mn | kr 290,18 Mn | kr 309,17 Mn | kr 184,28 Mn | kr 178,88 Mn | kr 196,30 Mn | kr 189,13 Mn | kr 184,53 Mn | kr 134,43 Mn |
| Brüt Kâr | kr 69,18 Mn | kr 71,10 Mn | kr 81,59 Mn | kr 52,75 Mn | kr 52,26 Mn | kr 59,90 Mn | kr 32,10 Mn | kr 1,26 Mn | kr 17,92 Mn | kr 51,49 Mn | kr 27,89 Mn | kr 57,10 Mn | kr 16,56 Mn | kr 7,23 Mn | -kr 4,08 Mn | kr 8,45 Mn | kr 13,12 Mn | kr 5,60 Mn |
| FAVÖK | kr 200,53 Mn | kr 167,72 Mn | kr 146,24 Mn | kr 93,33 Mn | kr 102,63 Mn | kr 111,51 Mn | kr 80,37 Mn | kr 25,35 Mn | kr 41,13 Mn | kr 72,94 Mn | kr 51,43 Mn | kr 76,05 Mn | kr 32,92 Mn | kr 21,89 Mn | kr 10,81 Mn | kr 22,00 Mn | kr 4,68 Mn | kr 9,24 Mn |
| Net Kâr | kr 39,81 Mn | kr 30,39 Mn | kr 44,10 Mn | kr 36,78 Mn | kr 40,51 Mn | kr 43,77 Mn | kr 20,77 Mn | -kr 1,42 Mn | kr 8,99 Mn | kr 34,67 Mn | kr 19,45 Mn | kr 40,43 Mn | kr 12,63 Mn | kr 2,25 Mn | -kr 7,17 Mn | kr 4,09 Mn | kr 1,43 Mn | kr 3,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,65 | 1,26 | 1,83 | 1,52 | 1,68 | 1,82 | 0,87 | -0,06 | 0,39 | 1,46 | 0,89 | 1,85 | 0,58 | 0,10 | — | 0,21 | 0,07 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -kr 232.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SEK · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | kr 125,40 Mn | kr 91,22 Mn | kr 78,62 Mn | kr 14,29 Mn | kr 58,02 Mn | kr 29,44 Mn | kr 44,23 Mn | kr 368.000 | kr 1,24 Mn | kr 48,53 Mn | -kr 29,39 Mn | kr 7,39 Mn | -kr 15,60 Mn | -kr 12,79 Mn | -kr 10,64 Mn | -kr 848.000 | kr 880.000 | -kr 18,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -kr 43,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SEK · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SEK · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,0% | 52,7% | 48,2% | 36,8% | 39,0% | 43,5% | 47,5% | 48,5% | 49,8% | 47,5% | 52,2% | 52,3% | 61,8% | 63,2% | 57,9% | 60,0% | 33,8% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SEK · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,57 | 0,59 | 0,84 | 0,78 | 0,77 | 0,81 | 0,65 | 0,70 | 0,86 | 0,73 | 0,90 | 0,64 | 0,69 | 0,69 | 0,77 | 1,00 | 1,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,15 | 2,04 | 1,82 | 1,60 | 1,41 | 1,29 | 1,19 | 0,87 | 0,94 | 1,14 | 0,93 | 0,99 | 0,59 | 0,58 | 0,63 | 0,61 | 0,59 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SEK · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,4% | 11,2% | 14,5% | 10,6% | 11,9% | 14,9% | 8,7% | 0,5% | 6,1% | 14,6% | 9,6% | 18,5% | 9,0% | 4,0% | -2,1% | 4,5% | 7,1% | 4,2% |
| FAVÖK Marjı | 30,0% | 26,4% | 25,9% | 18,8% | 23,4% | 27,8% | 21,7% | 9,4% | 14,1% | 20,7% | 17,7% | 24,6% | 17,9% | 12,2% | 5,5% | 11,6% | 2,5% | 6,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 4,8% | 7,8% | 7,4% | 9,3% | 10,9% | 5,6% | -0,5% | 3,1% | 9,8% | 6,7% | 13,1% | 6,9% | 1,3% | -3,6% | 2,2% | 0,8% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,8% | 14,4% | 13,9% | 2,9% | 13,2% | 7,3% | 11,9% | 0,1% | 0,4% | 13,7% | -10,1% | 2,4% | -8,5% | -7,2% | -5,4% | -0,4% | 0,5% | -13,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.