TVE1TTallinna Vesi AS Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $249,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €364,57 Mn | €313,84 Mn | €281,88 Mn | €253,39 Mn | €256,17 Mn | €255,66 Mn | €262,86 Mn | €249,75 Mn | €228,41 Mn | €213,61 Mn | €209,07 Mn | €205,58 Mn | €202,72 Mn | €200,73 Mn | €192,07 Mn | €183,86 Mn | €171,42 Mn | €163,55 Mn | €163,56 Mn | €157,98 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €11,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €240,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €123,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €161,40 Mn | €120,73 Mn | €99,02 Mn | €82,83 Mn | €85,62 Mn | €89,40 Mn | €92,54 Mn | €95,74 Mn | €95,83 Mn | €96,06 Mn | €96,30 Mn | €96,51 Mn | €95,76 Mn | €95,83 Mn | €94,94 Mn | €95,05 Mn | €75,16 Mn | €74,62 Mn | €74,58 Mn | €74,56 Mn |
| Net Borç† | €150,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €72,48 Mn | €65,08 Mn | €61,14 Mn | €54,56 Mn | €53,29 Mn | €51,72 Mn | €63,42 Mn | €63,08 Mn | €60,07 Mn | €59,20 Mn | €55,93 Mn | €53,24 Mn | €53,09 Mn | €52,92 Mn | €51,24 Mn | €49,68 Mn | €49,37 Mn | €46,01 Mn | €52,46 Mn | €44,31 Mn |
| Brüt Kâr | €28,86 Mn | €26,30 Mn | €23,01 Mn | €16,01 Mn | €19,78 Mn | €21,46 Mn | €33,26 Mn | €33,87 Mn | €33,76 Mn | €32,94 Mn | €31,75 Mn | €30,36 Mn | €29,89 Mn | €31,97 Mn | €29,77 Mn | €28,47 Mn | €30,69 Mn | €28,10 Mn | €28,09 Mn | €23,52 Mn |
| FAVÖK | €31,54 Mn | €28,04 Mn | €26,14 Mn | €18,64 Mn | €22,15 Mn | €28,36 Mn | €38,66 Mn | €34,56 Mn | €34,88 Mn | €31,20 Mn | €31,75 Mn | €30,73 Mn | €30,57 Mn | €32,78 Mn | €31,00 Mn | €29,77 Mn | €32,18 Mn | €29,85 Mn | €29,06 Mn | €25,29 Mn |
| Net Kâr | €14,24 Mn | €13,28 Mn | €12,84 Mn | €8,41 Mn | €16,16 Mn | €16,73 Mn | €27,76 Mn | €24,15 Mn | €7,22 Mn | €18,39 Mn | €19,86 Mn | €17,94 Mn | €19,94 Mn | €22,60 Mn | €21,51 Mn | €16,41 Mn | €21,73 Mn | €18,92 Mn | €17,76 Mn | €15,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,71 | 0,66 | 0,64 | 0,42 | 0,81 | 0,84 | 1,39 | 1,21 | 0,36 | 0,92 | 0,99 | 0,90 | 1,00 | 1,13 | 1,08 | 0,82 | 1,09 | 0,95 | 0,89 | 0,79 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€30,22 Mn | -€23,44 Mn | -€9,10 Mn | -€8,56 Mn | €6,01 Mn | €1,79 Mn | €22,56 Mn | €22,18 Mn | €19,29 Mn | €11,38 Mn | €15,54 Mn | €19,24 Mn | €18,15 Mn | €20,02 Mn | €13,64 Mn | €8,84 Mn | €8,78 Mn | €7,39 Mn | €5,00 Mn | €8,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€53,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,3% | 38,5% | 35,1% | 32,7% | 33,4% | 35,0% | 35,2% | 38,3% | 42,0% | 45,0% | 46,1% | 46,9% | 47,2% | 47,7% | 49,4% | 51,7% | 43,8% | 45,6% | 45,6% | 47,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,21 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,20 | 0,24 | 0,25 | 0,26 | 0,28 | 0,27 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,27 | 0,27 | 0,29 | 0,28 | 0,32 | 0,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,53 | 0,49 | 0,44 | 0,43 | 0,42 | 0,51 | 0,51 | 0,49 | 0,48 | 0,45 | 0,43 | 0,43 | 0,43 | 0,41 | 0,40 | 0,40 | 0,37 | 0,42 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,8% | 40,4% | 37,6% | 29,3% | 37,1% | 41,5% | 52,4% | 53,7% | 56,2% | 55,6% | 56,8% | 57,0% | 56,3% | 60,4% | 58,1% | 57,3% | 62,2% | 61,1% | 53,6% | 53,1% |
| FAVÖK Marjı | 43,5% | 43,1% | 42,7% | 34,2% | 41,6% | 54,8% | 61,0% | 54,8% | 58,1% | 52,7% | 56,8% | 57,7% | 57,6% | 61,9% | 60,5% | 59,9% | 65,2% | 64,9% | 55,4% | 57,1% |
| Net Kâr Marjı | 19,6% | 20,4% | 21,0% | 15,4% | 30,3% | 32,4% | 43,8% | 38,3% | 12,0% | 31,1% | 35,5% | 33,7% | 37,6% | 42,7% | 42,0% | 33,0% | 44,0% | 41,1% | 33,9% | 35,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -41,7% | -36,0% | -14,9% | -15,7% | 11,3% | 3,5% | 35,6% | 35,2% | 32,1% | 19,2% | 27,8% | 36,1% | 34,2% | 37,8% | 26,6% | 17,8% | 17,8% | 16,1% | 9,5% | 19,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.