GRG1LGrigeo Group AB
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $151,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €204,67 Mn | €181,39 Mn | €157,71 Mn | €143,87 Mn | €133,96 Mn | €124,23 Mn | €117,15 Mn | €115,35 Mn | €116,30 Mn | €121,88 Mn | €106,10 Mn | €96,73 Mn | €85,28 Mn | €74,09 Mn | €73,13 Mn | €69,12 Mn | €35,15 Mn | €40,75 Mn | €38,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €10,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €65,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €137,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €19,59 Mn | €7,87 Mn | €8,87 Mn | €10,89 Mn | €6,50 Mn | €11,30 Mn | €19,01 Mn | €23,96 Mn | €35,59 Mn | €45,64 Mn | €35,16 Mn | €30,83 Mn | €24,15 Mn | €27,29 Mn | €28,24 Mn | €28,16 Mn | €11,04 Mn | €16,65 Mn | €11,83 Mn |
| Net Borç† | €9,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €246,42 Mn | €212,99 Mn | €195,35 Mn | €203,21 Mn | €163,22 Mn | €129,60 Mn | €139,98 Mn | €142,55 Mn | €129,87 Mn | €102,46 Mn | €103,30 Mn | €99,53 Mn | €95,22 Mn | €83,85 Mn | €89,11 Mn | €71,18 Mn | €34,44 Mn | €42,13 Mn | €41,71 Mn |
| Brüt Kâr | €49,19 Mn | €44,70 Mn | €51,12 Mn | €30,34 Mn | €32,88 Mn | €32,96 Mn | €32,54 Mn | €29,48 Mn | €23,88 Mn | €17,10 Mn | €20,14 Mn | €18,11 Mn | €14,70 Mn | €12,91 Mn | €11,46 Mn | €7,60 Mn | €4,44 Mn | €2,98 Mn | €6,26 Mn |
| FAVÖK | €26,90 Mn | €27,27 Mn | €34,15 Mn | €15,77 Mn | €23,11 Mn | €25,07 Mn | €27,22 Mn | €27,05 Mn | €22,32 Mn | €15,69 Mn | €17,74 Mn | €14,68 Mn | €12,04 Mn | €9,89 Mn | €10,66 Mn | €9,29 Mn | €5,48 Mn | €2,73 Mn | €5,21 Mn |
| Net Kâr | €16,60 Mn | €20,82 Mn | €25,31 Mn | €10,53 Mn | €12,27 Mn | €13,29 Mn | €13,51 Mn | €14,06 Mn | €9,16 Mn | €4,42 Mn | €7,73 Mn | €6,79 Mn | €3,78 Mn | €2,71 Mn | €3,67 Mn | €2,09 Mn | €761.573 | -€1,13 Mn | €1,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,16 | 0,19 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,07 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | -0,01 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €726.000 | €6,08 Mn | €33,69 Mn | €5,26 Mn | €8,95 Mn | €18,68 Mn | €15,28 Mn | €18,89 Mn | €12,26 Mn | -€9,54 Mn | -€3,59 Mn | -€6,56 Mn | -€1,12 Mn | €1,79 Mn | €1,20 Mn | €1,67 Mn | €5,11 Mn | -€506.160 | €822.250 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€30,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,6% | 4,3% | 5,6% | 7,6% | 4,8% | 9,1% | 16,2% | 20,8% | 30,6% | 37,4% | 33,1% | 31,9% | 28,3% | 36,8% | 38,6% | 40,7% | 31,4% | 40,9% | 30,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,20 | 1,17 | 1,24 | 1,41 | 1,22 | 1,04 | 1,19 | 1,24 | 1,12 | 0,84 | 0,97 | 1,03 | 1,12 | 1,13 | 1,22 | 1,03 | 0,98 | 1,03 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,79 | 1,55 | 1,42 | 1,47 | 1,18 | 0,94 | 1,02 | 1,03 | 0,94 | 0,74 | 0,75 | 0,72 | 0,69 | 0,61 | 0,65 | 0,52 | 0,25 | 0,31 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,0% | 21,0% | 26,2% | 14,9% | 20,1% | 25,4% | 23,2% | 20,7% | 18,4% | 16,7% | 19,5% | 18,2% | 15,4% | 15,4% | 12,9% | 10,7% | 12,9% | 7,1% | 15,0% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 12,8% | 17,5% | 7,8% | 14,2% | 19,3% | 19,4% | 19,0% | 17,2% | 15,3% | 17,2% | 14,7% | 12,6% | 11,8% | 12,0% | 13,0% | 15,9% | 6,5% | 12,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,7% | 9,8% | 13,0% | 5,2% | 7,5% | 10,3% | 9,7% | 9,9% | 7,1% | 4,3% | 7,5% | 6,8% | 4,0% | 3,2% | 4,1% | 2,9% | 2,2% | -2,7% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | 2,9% | 17,2% | 2,6% | 5,5% | 14,4% | 10,9% | 13,2% | 9,4% | -9,3% | -3,5% | -6,6% | -1,2% | 2,1% | 1,3% | 2,3% | 14,8% | -1,2% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.