INC1LINVL Technology
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $67,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||
| Toplam Varlıklar | €75,06 Mn | €58,55 Mn | €48,89 Mn | €38,45 Mn | €35,40 Mn | €29,08 Mn | €28,15 Mn | €25,88 Mn | €19,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €10,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €64,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €0,00 | €0,00 | €300.000 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €1,95 Mn | €0,00 |
| Net Borç† | -€1,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||
| Ciro | €1,49 Mn | €1,77 Mn | €792.000 | €938.000 | €150.000 | €185.000 | €1,36 Mn | €625.000 | €98.000 |
| Brüt Kâr | €566.000 | €1,06 Mn | €249.000 | €281.000 | €93.000 | — | — | — | — |
| FAVÖK | €13,35 Mn | €8,10 Mn | €5,17 Mn | €2,12 Mn | €4,77 Mn | €933.000 | — | €4,08 Mn | -€4,54 Mn |
| Net Kâr | €13,35 Mn | €8,09 Mn | €5,17 Mn | €2,12 Mn | €4,77 Mn | €933.000 | €4,21 Mn | €4,08 Mn | -€4,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,11 | 0,67 | 0,43 | 0,18 | 0,39 | 0,08 | 0,35 | 0,34 | -0,37 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €509.000 | €778.000 | €122.000 | €76.000 | -€414.000 | -€12.000 | €388.000 | -€51.000 | -€3,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,05 | 0,02 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,0% | 60,0% | 31,4% | 30,0% | 62,0% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 895,1% | 457,9% | 653,0% | 225,5% | 3.178,0% | 504,3% | — | 653,4% | -4.632,7% |
| Net Kâr Marjı | 895,1% | 457,3% | 652,1% | 225,5% | 3.178,0% | 504,3% | 310,0% | 653,4% | -4.607,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,1% | 44,0% | 15,4% | 8,1% | -276,0% | -6,5% | 28,6% | -8,2% | -4.021,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.