VBL1LVilniaus Baldai AB
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $43,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €82,85 Mn | €84,65 Mn | €81,45 Mn | €84,83 Mn | €86,75 Mn | €83,24 Mn | €58,02 Mn | €36,79 Mn | €27,02 Mn | €25,11 Mn | €27,15 Mn | €24,87 Mn | €23,23 Mn | €28,59 Mn | €33,61 Mn | €31,55 Mn | €22,60 Mn | €28,80 Mn | €29,05 Mn | €31,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €322.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €43,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €39,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €27,98 Mn | €34,17 Mn | €40,75 Mn | €40,78 Mn | €43,34 Mn | €41,16 Mn | €20,38 Mn | €8,84 Mn | €3,81 Mn | €5,80 Mn | €7,69 Mn | €8,73 Mn | €1,69 Mn | €96.443 | €430.665 | €1,74 Mn | €3,36 Mn | €12,72 Mn | €15,48 Mn | €18,74 Mn |
| Net Borç† | €27,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €104,22 Mn | €97,27 Mn | €97,87 Mn | €100,74 Mn | €99,36 Mn | €73,32 Mn | €75,20 Mn | €69,32 Mn | €63,42 Mn | €58,95 Mn | €43,90 Mn | €61,71 Mn | €48,11 Mn | €66,65 Mn | €69,04 Mn | €57,12 Mn | €43,14 Mn | €39,83 Mn | €43,85 Mn | €31,94 Mn |
| Brüt Kâr | €12,89 Mn | €18,68 Mn | €7,58 Mn | -€373.000 | €8,19 Mn | €10,77 Mn | €6,56 Mn | €6,37 Mn | €8,76 Mn | €7,61 Mn | €4,64 Mn | €7,84 Mn | €7,06 Mn | €12,48 Mn | €11,95 Mn | €55,27 Mn | €8,22 Mn | €2,15 Mn | €3,99 Mn | €1,83 Mn |
| FAVÖK | €11,63 Mn | €17,81 Mn | €7,83 Mn | -€1,24 Mn | €6,78 Mn | €9,62 Mn | €3,68 Mn | €3,92 Mn | €6,22 Mn | €4,90 Mn | €3,55 Mn | €6,69 Mn | €5,91 Mn | €9,88 Mn | €10,10 Mn | €10,71 Mn | €7,63 Mn | €2,34 Mn | €4,23 Mn | €1,68 Mn |
| Net Kâr | €4,44 Mn | €10,00 Mn | €1,59 Mn | €1,46 Mn | €172.000 | €5,03 Mn | €4,07 Mn | €2,26 Mn | €4,45 Mn | €3,24 Mn | €2,16 Mn | €4,77 Mn | €4,14 Mn | €7,77 Mn | €7,77 Mn | €8,07 Mn | €4,52 Mn | €2,03 Mn | €521.026 | -€1,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,14 | 2,57 | 0,41 | 0,38 | 0,04 | 1,29 | 1,05 | 0,58 | 1,15 | 0,83 | 0,56 | 1,23 | 1,07 | 2,00 | 2,00 | 2,08 | 1,16 | 0,52 | 0,13 | -0,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,94 Mn | €6,88 Mn | €4,37 Mn | -€15,82 Mn | -€14,23 Mn | -€22,39 Mn | -€18,39 Mn | -€4,59 Mn | €3,71 Mn | €6,07 Mn | -€768.000 | €3,15 Mn | €1,79 Mn | €3,75 Mn | €8,27 Mn | €8,58 Mn | €5,88 Mn | €1,26 Mn | €2,42 Mn | €1,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,8% | 40,4% | 50,0% | 48,1% | 50,0% | 49,4% | 35,1% | 24,0% | 14,1% | 23,1% | 28,3% | 35,1% | 7,3% | 0,3% | 1,3% | 5,5% | 14,9% | 44,2% | 53,3% | 58,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,26 | 1,15 | 1,20 | 1,19 | 1,15 | 0,88 | 1,30 | 1,88 | 2,35 | 2,35 | 1,62 | 2,48 | 2,07 | 2,33 | 2,05 | 1,81 | 1,91 | 1,38 | 1,51 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,65 | 2,47 | 2,49 | 2,56 | 2,53 | 1,86 | 1,91 | 1,76 | 1,61 | 1,50 | 1,12 | 1,57 | 1,22 | 1,69 | 1,75 | 1,45 | 1,10 | 1,01 | 1,11 | 0,81 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,4% | 19,2% | 7,7% | -0,4% | 8,2% | 14,7% | 8,7% | 9,2% | 13,8% | 12,9% | 10,6% | 12,7% | 14,7% | 18,7% | 17,3% | 96,8% | 19,1% | 5,4% | 9,1% | 5,7% |
| FAVÖK Marjı | 11,2% | 18,3% | 8,0% | -1,2% | 6,8% | 13,1% | 4,9% | 5,7% | 9,8% | 8,3% | 8,1% | 10,8% | 12,3% | 14,8% | 14,6% | 18,7% | 17,7% | 5,9% | 9,7% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 10,3% | 1,6% | 1,5% | 0,2% | 6,9% | 5,4% | 3,3% | 7,0% | 5,5% | 4,9% | 7,7% | 8,6% | 11,7% | 11,2% | 14,1% | 10,5% | 5,1% | 1,2% | -4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 7,1% | 4,5% | -15,7% | -14,3% | -30,5% | -24,5% | -6,6% | 5,8% | 10,3% | -1,7% | 5,1% | 3,7% | 5,6% | 12,0% | 15,0% | 13,6% | 3,2% | 5,5% | 4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.