ZMP1LZemaitijos Pienas AB
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $119,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €219,48 Mn | €201,67 Mn | €167,56 Mn | €166,13 Mn | €134,80 Mn | €130,72 Mn | €125,18 Mn | €114,88 Mn | €100,09 Mn | €95,18 Mn | €82,55 Mn | €69,07 Mn | €66,24 Mn | €62,91 Mn | €64,41 Mn | €55,04 Mn | €53,08 Mn | €58,41 Mn | €48,04 Mn | €46,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €18,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €49,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €166,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €11,44 Mn | €13,80 Mn | €11,90 Mn | €29,02 Mn | €5,73 Mn | €7,49 Mn | €14,99 Mn | €9,11 Mn | €0,00 | €0,00 | €32.000 | €106.870 | €684.372 | €4,98 Mn | €12,36 Mn | €6,30 Mn | €12,16 Mn | €18,01 Mn | €9,09 Mn | €15,18 Mn |
| Net Borç† | -€6,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €340,32 Mn | €307,64 Mn | €278,00 Mn | €263,39 Mn | €201,25 Mn | €182,43 Mn | €185,55 Mn | €177,88 Mn | €172,28 Mn | €149,90 Mn | €149,11 Mn | €161,16 Mn | €153,26 Mn | €144,96 Mn | €143,20 Mn | €125,61 Mn | €107,99 Mn | €136,65 Mn | €134,45 Mn | €111,00 Mn |
| Brüt Kâr | €65,96 Mn | €71,79 Mn | €60,01 Mn | €44,84 Mn | €42,65 Mn | €40,79 Mn | €40,00 Mn | €35,88 Mn | €34,76 Mn | €37,13 Mn | €36,15 Mn | €22,82 Mn | €28,30 Mn | €27,17 Mn | €18,09 Mn | €17,27 Mn | €19,87 Mn | €4,92 Mn | €14,69 Mn | €7,96 Mn |
| FAVÖK | €28,63 Mn | €36,02 Mn | €31,70 Mn | €10,73 Mn | €14,26 Mn | €17,11 Mn | €16,60 Mn | €12,03 Mn | €9,90 Mn | €22,88 Mn | €11,88 Mn | €8,03 Mn | €11,14 Mn | €12,11 Mn | €7,58 Mn | €10,72 Mn | €9,58 Mn | €1,00 Mn | €10,04 Mn | €7,30 Mn |
| Net Kâr | €21,71 Mn | €26,96 Mn | €21,25 Mn | €4,15 Mn | €8,05 Mn | €9,80 Mn | €10,82 Mn | €10,64 Mn | €5,25 Mn | €17,61 Mn | €7,96 Mn | €2,67 Mn | €6,60 Mn | €6,89 Mn | €2,85 Mn | €5,57 Mn | €3,74 Mn | -€1,06 Mn | €7,10 Mn | €3,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,53 | 0,65 | 0,51 | 0,10 | 0,19 | 0,22 | 0,24 | 0,23 | 0,11 | 0,38 | 0,17 | 0,06 | 0,14 | 0,14 | 0,06 | 0,12 | 0,08 | -0,02 | 0,15 | 0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€13,35 Mn | €12,73 Mn | €31,97 Mn | -€31,79 Mn | -€4,99 Mn | €15,14 Mn | €5,79 Mn | -€8,44 Mn | -€1,03 Mn | €10,47 Mn | €2,92 Mn | €6,85 Mn | €4,67 Mn | €6,15 Mn | -€7,02 Mn | €1,71 Mn | €11,61 Mn | -€5,51 Mn | €6,18 Mn | €3,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€18,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,2% | 6,8% | 7,1% | 17,5% | 4,2% | 5,7% | 12,0% | 7,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 1,0% | 7,9% | 19,2% | 11,4% | 22,9% | 30,8% | 18,9% | 32,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,55 | 1,53 | 1,66 | 1,59 | 1,49 | 1,40 | 1,48 | 1,55 | 1,72 | 1,57 | 1,81 | 2,33 | 2,31 | 2,30 | 2,22 | 2,28 | 2,03 | 2,34 | 2,80 | 2,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,05 | 1,85 | 1,67 | 1,59 | 1,21 | 1,10 | 1,12 | 1,07 | 1,04 | 0,90 | 0,90 | 0,97 | 0,92 | 0,87 | 0,86 | 0,76 | 0,65 | 0,82 | 0,81 | 0,67 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,4% | 23,3% | 21,6% | 17,0% | 21,2% | 22,4% | 21,6% | 20,2% | 20,2% | 24,8% | 24,2% | 14,2% | 18,5% | 18,7% | 12,6% | 13,7% | 18,4% | 3,6% | 10,9% | 7,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,4% | 11,7% | 11,4% | 4,1% | 7,1% | 9,4% | 8,9% | 6,8% | 5,7% | 15,3% | 8,0% | 5,0% | 7,3% | 8,4% | 5,3% | 8,5% | 8,9% | 0,7% | 7,5% | 6,6% |
| Net Kâr Marjı | 6,4% | 8,8% | 7,6% | 1,6% | 4,0% | 5,4% | 5,8% | 6,0% | 3,0% | 11,7% | 5,3% | 1,7% | 4,3% | 4,8% | 2,0% | 4,4% | 3,5% | -0,8% | 5,3% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,9% | 4,1% | 11,5% | -12,1% | -2,5% | 8,3% | 3,1% | -4,7% | -0,6% | 7,0% | 2,0% | 4,2% | 3,0% | 4,2% | -4,9% | 1,4% | 10,8% | -4,0% | 4,6% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.