ACGXAlliance Creative Group, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $149.383 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $1,07 Mn | $4,49 Mn | $4,30 Mn | $3,83 Mn | $4,08 Mn | $3,72 Mn | $5,03 Mn | $7,21 Mn | $6,43 Mn | $5,92 Mn | $5,86 Mn | $6,20 Mn | $6,31 Mn | $5,91 Mn | $4,67 Mn | $3,97 Mn | $2,78 Mn | $116.602 | $30.694 | $317.448 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $65.249 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $305.054 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $761.875 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $305.054 | $3,61 Mn | $3,51 Mn | $2,99 Mn | $923.250 | $908.279 | $741.267 | $1,19 Mn | $1,12 Mn | $1,48 Mn | $1,85 Mn | $1,90 Mn | $2,42 Mn | $2,60 Mn | $2,00 Mn | $1,97 Mn | $2,62 Mn | — | $599.866 | $861.739 |
| Net Borç† | $239.805 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $8.129 | $583.514 | $652.553 | $12,24 Mn | $11,07 Mn | $9,34 Mn | $10,78 Mn | $18,32 Mn | $18,32 Mn | $11,27 Mn | $11,53 Mn | $12,13 Mn | $10,77 Mn | $10,56 Mn | $9,10 Mn | $11,39 Mn | $2,34 Mn | $528.332 | $70.244 | $402.185 |
| Brüt Kâr | — | — | — | $2,81 Mn | $2,43 Mn | $2,39 Mn | $2,80 Mn | $3,68 Mn | $3,68 Mn | $2,94 Mn | $2,58 Mn | $2,88 Mn | $2,68 Mn | $3,02 Mn | $2,38 Mn | $2,45 Mn | $169.972 | $99.064 | $26.754 | -$671 |
| FAVÖK | -$274.680 | $75.750 | $91.660 | $93.170 | $161.310 | $269.580 | $200.880 | $284.250 | — | — | — | — | $210.430 | — | $793.820 | $802.900 | — | -$2,50 Mn | -$823.000 | -$299.550 |
| Net Kâr | $81.269 | $123.599 | $116.124 | $93.170 | $161.313 | $205.267 | $187.926 | $584.410 | $584.410 | -$345.732 | -$126.489 | $201.357 | $266.137 | $797.066 | $785.231 | $805.632 | $17.867 | -$2,57 Mn | -$1,22 Mn | -$470.100 |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,08 | 0,15 | 0,31 | 1,16 | 1,32 | -1,28 | -0,56 | 1,12 | 2,20 | — | 360,00 | — | — | — | -26.720.000,00 | -272.000.000,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $76.290 | $123.600 | -$451.340 | -$1,20 Mn | $3.620 | — | $169.530 | -$53.020 | $403.510 | — | — | $440.060 | $244.060 | -$107.060 | $401.900 | $437.680 | $75.910 | — | -$922.690 | -$333.610 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | $0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,6% | 80,3% | 81,7% | 78,1% | 22,6% | 24,4% | 14,7% | 16,5% | 17,4% | 24,9% | 31,6% | 30,6% | 38,3% | 43,9% | 42,8% | 49,7% | 94,4% | — | 1.954,3% | 271,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,13 | 0,15 | 3,20 | 2,71 | 2,51 | 2,14 | 2,54 | 2,85 | 1,90 | 1,97 | 1,96 | 1,71 | 1,79 | 1,95 | 2,87 | 0,84 | 4,53 | 2,29 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,77 | 0,86 | 16,07 | 14,52 | 12,26 | 14,14 | 24,05 | 24,05 | 14,80 | 15,13 | 15,92 | 14,14 | 13,86 | 11,94 | 14,95 | 3,08 | 0,69 | 0,09 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | 22,9% | 21,9% | 25,6% | 26,0% | 20,1% | 20,1% | 26,1% | 22,3% | 23,8% | 24,9% | 28,6% | 26,1% | 21,5% | 7,2% | 18,8% | 38,1% | -0,2% |
| FAVÖK Marjı | -3.379,0% | 13,0% | 14,0% | 0,8% | 1,5% | 2,9% | 1,9% | 1,6% | — | — | — | — | 2,0% | — | 8,7% | 7,0% | — | -473,7% | -1.171,6% | -74,5% |
| Net Kâr Marjı | 999,7% | 21,2% | 17,8% | 0,8% | 1,5% | 2,2% | 1,7% | 3,2% | 3,2% | -3,1% | -1,1% | 1,7% | 2,5% | 7,5% | 8,6% | 7,1% | 0,8% | -486,0% | -1.737,1% | -116,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 938,5% | 21,2% | -69,2% | -9,8% | 0,0% | — | 1,6% | -0,3% | 2,2% | — | — | 3,6% | 2,3% | -1,0% | 4,4% | 3,8% | 3,2% | — | -1.313,5% | -82,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.