FHBCFERNHILL BEVERAGE INC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1.996 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | — | — | — | — | — | $1,43 Mn | $1,37 Mn | $987.762 | $476.265 | $273.414 | $104.031 | $436 | $436 | $436 | $994 | $431.330 | $1,18 Mn | $1,56 Mn | $1,55 Mn | $1,51 Mn |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Finansal Borç | — | — | — | — | — | $95.007 | $89.029 | $89.029 | $89.029 | $94.768 | $0,00 | $29.507 | $0,00 | $0,00 | $32.000 | $1,73 Mn | $2,04 Mn | $1,48 Mn | $1,63 Mn | $782.875 |
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | — | — | — | — | — | $2,27 Mn | $4,20 Mn | $4,03 Mn | $1,68 Mn | $761.296 | $225.367 | $3.600 | $2.875 | $2.400 | $1.800 | $3,02 Mn | $4,24 Mn | $5,32 Mn | $5,19 Mn | $4,19 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | $205.464 | $636.411 | $720.301 | $306.763 | $196.519 | $128.250 | $3.600 | $2.775 | $2.300 | — | $2,00 Mn | $2,69 Mn | $3,36 Mn | $3,09 Mn | $2,40 Mn |
| FAVÖK | — | — | — | — | — | $65.730 | $391.670 | — | $202.970 | $30.420 | $95.580 | $3.600 | -$350 | $170 | -$6.330 | -$117.860 | $87.160 | -$21.360 | -$392.850 | -$350.000 |
| Net Kâr | — | — | — | — | — | $65.554 | $391.475 | $449.355 | $202.851 | $30.423 | $95.580 | $3.600 | -$348 | $175 | -$9,77 Mn | -$64.683 | -$440.369 | -$604.493 | -$1,07 Mn | -$944.140 |
| Hisse Başı Kâr | — | — | — | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | -112,94 | -0,75 | -5,09 | -6,99 | -10,00 | -10,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | — | — | — | — | $324.910 | $217.620 | $420.650 | $26.060 | — | $77.130 | — | — | — | — | — | — | — | -$600.020 | -$739.350 |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | — | — | — | — | — | 6,6% | 6,5% | 9,0% | 18,7% | 34,7% | 0,0% | 6.767,7% | 0,0% | 0,0% | 3.219,3% | 400,8% | 173,4% | 94,7% | 105,2% | 51,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | — | — | — | — | — | 1,59 | 3,06 | 4,08 | 3,53 | 2,78 | 2,17 | 8,26 | 6,59 | 5,50 | 1,81 | 7,01 | 3,59 | 3,41 | 3,35 | 2,78 |
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | 9,0% | 15,1% | 17,9% | 18,2% | 25,8% | 56,9% | 100,0% | 96,5% | 95,8% | — | 66,2% | 63,6% | 63,2% | 59,5% | 57,4% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | 2,9% | 9,3% | — | 12,1% | 4,0% | 42,4% | 100,0% | -12,2% | 7,1% | -351,7% | -3,9% | 2,1% | -0,4% | -7,6% | -8,4% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | 2,9% | 9,3% | 11,2% | 12,1% | 4,0% | 42,4% | 100,0% | -12,1% | 7,3% | -542.553,3% | -2,1% | -10,4% | -11,4% | -20,5% | -22,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | 14,3% | 5,2% | 10,4% | 1,5% | — | 34,2% | — | — | — | — | — | — | — | -11,6% | -17,6% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.