HXBMHelix BioMedix, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $1,68 Mn | $2,21 Mn | $3,03 Mn | $3,93 Mn | $4,84 Mn | $5,64 Mn | $6,54 Mn | $2,97 Mn | $5,23 Mn | $2,01 Mn | $2,70 Mn | $2,02 Mn | $3,05 Mn | $3,74 Mn | $2,87 Mn | $3,14 Mn | $2,31 Mn | $1,34 Mn | $1,09 Mn | $1,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $1,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $137.626 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | $1,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $71.200 | $0,00 | $2,92 Mn | $2,36 Mn | $0,00 | $0,00 | $6,34 Mn | $3,00 Mn | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $2,01 Mn | $489.462 | $525.462 |
| Net Borç† | -$1,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $807.193 | $804.229 | $997.726 | $1,75 Mn | $2,37 Mn | $1,84 Mn | $3,16 Mn | $1,89 Mn | $851.683 | $391.268 | $562.877 | $463.941 | $70.940 | $108.408 | $93.661 | $88.465 | $70.000 | $0,00 | $0,00 | $0,00 |
| Brüt Kâr | $802.013 | $797.781 | $987.981 | $1,74 Mn | $1,93 Mn | $1,73 Mn | $2,49 Mn | $1,05 Mn | $477.412 | $64.152 | $173.747 | $151.224 | -$272.806 | -$151.066 | -$66.917 | -$116.661 | — | -$51.795 | -$38.448 | -$230.100 |
| FAVÖK | -$590.630 | -$1,06 Mn | -$1,10 Mn | -$1,07 Mn | -$1,31 Mn | -$1,22 Mn | -$541.950 | -$2,30 Mn | -$2,84 Mn | -$3,09 Mn | -$3,41 Mn | -$3,34 Mn | -$3,72 Mn | -$3,15 Mn | -$2,98 Mn | -$3,01 Mn | -$2,35 Mn | -$1,83 Mn | -$1,79 Mn | -$596.580 |
| Net Kâr | -$551.512 | -$982.339 | -$1,06 Mn | -$1,19 Mn | -$1,36 Mn | -$1,85 Mn | -$819.325 | -$2,49 Mn | -$7,71 Mn | -$3,78 Mn | -$4,52 Mn | -$3,43 Mn | -$3,83 Mn | -$3,28 Mn | -$3,11 Mn | -$3,20 Mn | -$3,16 Mn | -$2,08 Mn | -$1,82 Mn | -$649.286 |
| Hisse Başı Kâr | -2,45 | -4,37 | -4,70 | -5,31 | -6,05 | -9,03 | -3,99 | -15,00 | -84,00 | -45,00 | -54,00 | -42,00 | -51,00 | -54,00 | -69,00 | -84,00 | -183,00 | -123,00 | -114,00 | -81,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$176.611 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$601.070 | -$702.460 | -$871.530 | -$729.080 | -$862.270 | -$708.460 | -$276.460 | -$2,30 Mn | -$2,80 Mn | -$3,09 Mn | -$3,15 Mn | -$3,24 Mn | -$3,16 Mn | -$2,88 Mn | -$2,52 Mn | -$2,39 Mn | -$1,70 Mn | -$1,78 Mn | -$852.250 | -$484.910 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | $0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,8% | 0,0% | 51,7% | 36,1% | 0,0% | 0,0% | 314,8% | 111,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 150,2% | 44,8% | 26,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,36 | 0,33 | 0,45 | 0,49 | 0,33 | 0,48 | 0,64 | 0,16 | 0,19 | 0,21 | 0,23 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,52 | 0,65 | 1,14 | 1,54 | 1,19 | 2,05 | 1,23 | 0,55 | 0,25 | 0,37 | 0,30 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 99,4% | 99,2% | 99,0% | 99,1% | 81,3% | 94,4% | 78,8% | 55,5% | 56,1% | 16,4% | 30,9% | 32,6% | -384,6% | -139,3% | -71,4% | -131,9% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -73,2% | -131,5% | -110,0% | -60,8% | -55,2% | -66,6% | -17,2% | -121,4% | -333,7% | -789,0% | -605,9% | -720,9% | -5.245,3% | -2.904,0% | -3.178,8% | -3.398,9% | -3.357,6% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -68,3% | -122,1% | -105,8% | -67,9% | -57,3% | -101,0% | -25,9% | -131,6% | -905,4% | -964,8% | -802,2% | -740,2% | -5.396,6% | -3.023,1% | -3.319,7% | -3.612,2% | -4.517,0% | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -74,5% | -87,3% | -87,4% | -41,6% | -36,3% | -38,6% | -8,8% | -121,5% | -329,0% | -789,4% | -560,4% | -698,1% | -4.448,3% | -2.653,1% | -2.690,6% | -2.700,9% | -2.433,4% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.