JLMCJLM Couture, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $172 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | — | — | — | $7,50 Mn | $10,78 Mn | $13,12 Mn | $13,23 Mn | $15,14 Mn | $15,61 Mn | $14,34 Mn | $14,46 Mn | $15,58 Mn | $14,30 Mn | $12,94 Mn | $11,08 Mn | $10,87 Mn | $10,18 Mn | $9,17 Mn | $9,19 Mn | $8,10 Mn |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Finansal Borç | — | — | — | $458.955 | $457.494 | $1,40 Mn | $400.000 | $400.000 | $400.000 | $400.000 | $200.000 | $200.000 | $207.380 | $414.103 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $450.000 | $450.000 | $750.000 |
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | — | — | — | $10,09 Mn | $12,92 Mn | $18,33 Mn | $24,88 Mn | $30,23 Mn | $31,80 Mn | $28,53 Mn | $29,01 Mn | $30,74 Mn | $29,14 Mn | $27,32 Mn | $24,59 Mn | $26,04 Mn | $24,70 Mn | $21,42 Mn | $20,03 Mn | $18,10 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | $3,53 Mn | $5,08 Mn | $6,56 Mn | $9,98 Mn | $13,50 Mn | $14,14 Mn | $11,55 Mn | $12,43 Mn | $12,30 Mn | $11,37 Mn | $10,71 Mn | $9,55 Mn | $10,55 Mn | $9,57 Mn | $8,23 Mn | $7,99 Mn | $7,45 Mn |
| FAVÖK | — | — | — | -$2,42 Mn | -$4,66 Mn | -$907.900 | -$1,06 Mn | $2,00 Mn | $2,21 Mn | $318.330 | $1,45 Mn | $1,31 Mn | $499.130 | $821.150 | $707.620 | $1,50 Mn | $2,16 Mn | $1,29 Mn | $1,45 Mn | $1,79 Mn |
| Net Kâr | — | — | — | -$4,25 Mn | -$1,40 Mn | -$843.255 | -$1,00 Mn | $893.900 | $1,18 Mn | -$772.833 | $504.056 | $396.410 | $92.987 | $582.000 | $367.773 | $808.000 | $1,11 Mn | $666.000 | $748.523 | $880.169 |
| Hisse Başı Kâr | — | — | — | -2,76 | -0,94 | -0,56 | -0,66 | 0,55 | 0,72 | -0,42 | 0,28 | 0,22 | 0,05 | 0,33 | 0,18 | 0,40 | 0,53 | 0,34 | 0,36 | 0,43 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | — | — | -$1,43 Mn | -$3,21 Mn | $30.820 | -$1,30 Mn | $915.290 | $3,54 Mn | -$408.940 | $106.460 | -$373.640 | $1,11 Mn | $148.850 | $327.600 | $421.820 | $1,50 Mn | $231.940 | $406.860 | $275.510 |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | — | — | — | 6,1% | 4,2% | 10,7% | 3,0% | 2,6% | 2,6% | 2,8% | 1,4% | 1,3% | 1,5% | 3,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,9% | 4,9% | 9,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | — | — | — | 1,35 | 1,20 | 1,40 | 1,88 | 2,00 | 2,04 | 1,99 | 2,01 | 1,97 | 2,04 | 2,11 | 2,22 | 2,40 | 2,43 | 2,34 | 2,18 | 2,23 |
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | 35,0% | 39,3% | 35,8% | 40,1% | 44,6% | 44,5% | 40,5% | 42,9% | 40,0% | 39,0% | 39,2% | 38,8% | 40,5% | 38,7% | 38,4% | 39,9% | 41,2% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | -24,0% | -36,0% | -5,0% | -4,3% | 6,6% | 7,0% | 1,1% | 5,0% | 4,3% | 1,7% | 3,0% | 2,9% | 5,7% | 8,7% | 6,0% | 7,2% | 9,9% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | -42,1% | -10,8% | -4,6% | -4,0% | 3,0% | 3,7% | -2,7% | 1,7% | 1,3% | 0,3% | 2,1% | 1,5% | 3,1% | 4,5% | 3,1% | 3,7% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | -14,2% | -24,9% | 0,2% | -5,2% | 3,0% | 11,1% | -1,4% | 0,4% | -1,2% | 3,8% | 0,5% | 1,3% | 1,6% | 6,1% | 1,1% | 2,0% | 1,5% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.