LFLSLoans4Less.com, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $178 | $104 | $8.737 | $56.911 | $156.018 | $28.254 | $5.272 | $4.842 | $4.765 | $4.056 | $31.237 | $132.997 | $43.133 | $328.831 | $37.661 | $25.181 | $16.703 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $178 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $293.521 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -$293.343 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $266.984 | $275.895 | $266.329 | $251.161 | $164.328 | $154.922 | $87.913 | $109.500 | $96.792 | $81.231 | $80.022 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $98.846 | $164.735 | $204.867 |
| Net Borç† | $266.806 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | $154.926 | $89.076 | $51.847 | $82.578 | $889.566 | $785.639 | $443.147 | $190.324 | $273.978 | $301.824 | $306.779 | $188.770 | $549.738 | $1,06 Mn | $644.754 | $572.909 | $464.097 |
| Brüt Kâr | $154.926 | $89.076 | $51.847 | $82.578 | $889.566 | $785.639 | $443.147 | $190.324 | $195.713 | $282.471 | $305.038 | — | $508.822 | $577.175 | $421.381 | $536.626 | $326.504 |
| FAVÖK | $16.720 | $3.390 | -$128.060 | -$82.910 | $127.630 | -$4.490 | $54.860 | -$74.230 | $58.080 | $152.320 | $39.160 | -$193.350 | -$29.150 | $183.810 | $204.210 | $420.150 | $92.830 |
| Net Kâr | $8.986 | -$28.882 | -$133.449 | -$143.216 | $35.920 | -$11.540 | $31.217 | -$86.652 | $30.645 | $80.609 | $19.273 | -$196.686 | -$52.954 | $64.573 | $186.781 | $396.456 | $446.761 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | $3.780 | $33.180 | -$134.840 | -$185.940 | $83.630 | -$46.700 | $37.020 | -$99.630 | $27.650 | $111.840 | $72.670 | -$45.090 | -$8.590 | $252.580 | $190.860 | $395.160 | $67.290 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | $0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 150.345,5% | 266.334,0% | 3.048,3% | 441,3% | 105,3% | 548,3% | 1.667,5% | 2.261,5% | 2.031,3% | 2.002,7% | 256,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 262,5% | 654,2% | 1.226,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 872,43 | 859,89 | 5,93 | 1,45 | 5,70 | 27,81 | 84,05 | 39,31 | 57,50 | 74,41 | 9,82 | 1,42 | 12,75 | 3,22 | 17,12 | 22,75 | 27,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,53 | -0,30 | -0,18 | -0,28 | -3,03 | -2,68 | -1,51 | -0,65 | -0,93 | -1,03 | -1,05 | -0,64 | -1,87 | -3,61 | -2,20 | -1,95 | -1,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 71,4% | 93,6% | 99,4% | — | 92,6% | 54,5% | 65,4% | 93,7% | 70,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,8% | 3,8% | -247,0% | -100,4% | 14,3% | -0,6% | 12,4% | -39,0% | 21,2% | 50,5% | 12,8% | -102,4% | -5,3% | 17,3% | 31,7% | 73,3% | 20,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | -32,4% | -257,4% | -173,4% | 4,0% | -1,5% | 7,0% | -45,5% | 11,2% | 26,7% | 6,3% | -104,2% | -9,6% | 6,1% | 29,0% | 69,2% | 96,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,4% | 37,2% | -260,1% | -225,2% | 9,4% | -5,9% | 8,4% | -52,3% | 10,1% | 37,1% | 23,7% | -23,9% | -1,6% | 23,8% | 29,6% | 69,0% | 14,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.