PUREPURE Bioscience
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar USD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | $1,06 Mn | $818.000 | $1,82 Mn | $4,48 Mn | $4,30 Mn | $6,32 Mn | $1,93 Mn | $2,58 Mn | $3,83 Mn | $7,56 Mn | $3,26 Mn | $1,86 Mn | $2,06 Mn | $4,46 Mn | $5,15 Mn | $5,99 Mn | $7,65 Mn | $10,94 Mn | $4,86 Mn | $7,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | $409.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | $6,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -$5,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | $5,24 Mn | $2,95 Mn | $1,02 Mn | $0,00 | $239.000 | $0,00 | $0,00 | $503.000 | $0,00 | $0,00 | $4.000 | $0,00 | $1,25 Mn | $962.000 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 | $0,00 |
| Net Borç† | $4,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | $2,20 Mn | $1,96 Mn | $1,88 Mn | $1,85 Mn | $3,93 Mn | $6,92 Mn | $1,91 Mn | $1,77 Mn | $1,83 Mn | $1,29 Mn | $729.000 | $550.000 | $820.000 | $812.000 | $464.180 | $1,44 Mn | $728.263 | $1,49 Mn | $336.392 | $200.432 |
| Brüt Kâr | $1,30 Mn | $1,15 Mn | $971.000 | $1,00 Mn | $2,08 Mn | $4,02 Mn | $1,18 Mn | $1,01 Mn | $1,07 Mn | $848.000 | $444.000 | $206.000 | -$56.000 | $163.000 | -$137.805 | $501.959 | $42.813 | $618.119 | -$141.816 | -$162.597 |
| FAVÖK | -$2,27 Mn | -$2,98 Mn | -$3,51 Mn | -$3,21 Mn | -$2,14 Mn | $196.000 | -$5,35 Mn | -$6,76 Mn | -$5,73 Mn | -$6,84 Mn | -$7,43 Mn | -$8,90 Mn | -$6,48 Mn | -$8,37 Mn | -$7,90 Mn | -$6,35 Mn | -$6,69 Mn | -$6,17 Mn | -$4,58 Mn | -$3,46 Mn |
| Net Kâr | -$2,40 Mn | -$3,35 Mn | -$3,96 Mn | -$3,49 Mn | -$2,32 Mn | $4.000 | -$6,55 Mn | -$7,44 Mn | -$6,26 Mn | -$14,37 Mn | -$7,63 Mn | -$11,05 Mn | -$7,67 Mn | -$8,89 Mn | -$8,35 Mn | -$6,76 Mn | -$7,07 Mn | -$6,54 Mn | -$4,65 Mn | -$3,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,03 | -0,04 | -0,04 | -0,03 | 0,00 | -0,09 | -0,11 | -0,10 | -0,25 | -0,19 | -0,43 | -0,71 | -1,58 | -1,76 | -1,60 | -1,84 | -1,92 | -1,52 | -1,52 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -$316.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -$2,02 Mn | -$2,53 Mn | -$3,31 Mn | -$2,50 Mn | -$1,69 Mn | $611.000 | -$3,00 Mn | -$3,91 Mn | -$4,77 Mn | -$5,38 Mn | -$6,07 Mn | -$6,35 Mn | -$3,92 Mn | -$5,60 Mn | -$6,14 Mn | -$5,75 Mn | -$6,01 Mn | -$4,70 Mn | -$3,55 Mn | -$2,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | $0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 494,9% | 360,5% | 55,9% | 0,0% | 5,6% | 0,0% | 0,0% | 19,5% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 60,9% | 21,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,08 | 2,40 | 1,03 | 0,41 | 0,91 | 1,09 | 0,99 | 0,69 | 0,48 | 0,17 | 0,22 | 0,30 | 0,40 | 0,18 | 0,09 | 0,24 | 0,10 | 0,14 | 0,07 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,43 | -0,38 | -0,37 | -0,36 | -0,77 | -1,35 | -0,37 | -0,35 | -0,36 | -0,25 | -0,14 | -0,11 | -0,16 | -0,16 | -0,09 | -0,28 | -0,14 | -0,29 | -0,07 | -0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar USD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 59,2% | 58,7% | 51,7% | 54,0% | 52,8% | 58,1% | 61,9% | 57,0% | 58,5% | 65,8% | 60,9% | 37,5% | -6,8% | 20,1% | -29,7% | 35,0% | 5,9% | 41,6% | -42,2% | -81,1% |
| FAVÖK Marjı | -103,1% | -152,0% | -187,1% | -173,3% | -54,5% | 2,8% | -280,1% | -380,9% | -313,1% | -530,5% | -1.019,8% | -1.618,2% | -789,9% | -1.030,7% | -1.701,1% | -442,1% | -918,2% | -414,5% | -1.362,6% | -1.723,9% |
| Net Kâr Marjı | -108,9% | -170,7% | -211,0% | -188,4% | -59,1% | 0,1% | -343,3% | -419,5% | -342,1% | -1.114,9% | -1.046,2% | -2.009,1% | -935,5% | -1.094,8% | -1.798,7% | -470,7% | -970,4% | -439,7% | -1.383,8% | -1.902,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -91,5% | -128,9% | -176,4% | -134,9% | -43,0% | 8,8% | -157,0% | -220,2% | -260,4% | -417,5% | -832,5% | -1.154,0% | -477,6% | -689,4% | -1.322,2% | -400,2% | -824,9% | -316,3% | -1.054,6% | -1.350,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.