1A1Wong Fong Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $36,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 85,19 Mn | S$ 79,28 Mn | S$ 81,82 Mn | S$ 92,58 Mn | S$ 84,53 Mn | S$ 85,51 Mn | S$ 81,72 Mn | S$ 74,41 Mn | S$ 74,40 Mn | S$ 66,50 Mn | S$ 62,59 Mn | S$ 55,72 Mn | S$ 47,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 24,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 26,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 58,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 6,36 Mn | S$ 9,26 Mn | S$ 13,70 Mn | S$ 17,22 Mn | S$ 12,29 Mn | S$ 13,30 Mn | S$ 12,35 Mn | S$ 5,50 Mn | S$ 6,73 Mn | S$ 8,03 Mn | S$ 6,71 Mn | S$ 2,80 Mn | S$ 1,29 Mn |
| Net Borç† | -S$ 18,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | S$ 76,51 Mn | S$ 65,65 Mn | S$ 77,96 Mn | S$ 75,30 Mn | S$ 65,11 Mn | S$ 49,28 Mn | S$ 54,54 Mn | S$ 56,45 Mn | S$ 67,33 Mn | S$ 70,20 Mn | S$ 77,62 Mn | S$ 79,68 Mn | S$ 75,87 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 9,59 Mn | S$ 7,38 Mn | S$ 7,75 Mn | S$ 7,97 Mn | S$ 5,88 Mn | S$ 2,04 Mn | S$ 6,78 Mn | S$ 6,52 Mn | S$ 8,03 Mn | S$ 8,19 Mn | S$ 9,65 Mn | S$ 9,76 Mn | S$ 7,51 Mn |
| FAVÖK | S$ 8,75 Mn | S$ 6,52 Mn | S$ 7,37 Mn | S$ 8,16 Mn | S$ 6,35 Mn | S$ 2,82 Mn | S$ 6,08 Mn | S$ 5,03 Mn | S$ 6,44 Mn | S$ 6,39 Mn | S$ 6,17 Mn | S$ 7,65 Mn | S$ 6,01 Mn |
| Net Kâr | S$ 4,82 Mn | S$ 3,62 Mn | S$ 3,68 Mn | S$ 2,19 Mn | S$ 3,33 Mn | S$ 2,07 Mn | S$ 2,27 Mn | S$ 2,26 Mn | S$ 4,25 Mn | S$ 3,58 Mn | S$ 5,62 Mn | S$ 6,24 Mn | S$ 5,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 10,46 Mn | S$ 8,58 Mn | S$ 8,47 Mn | -S$ 2,60 Mn | S$ 5,21 Mn | S$ 5,05 Mn | S$ 4,27 Mn | S$ 1,34 Mn | S$ 7,70 Mn | S$ 1,10 Mn | S$ 7,97 Mn | S$ 4,00 Mn | S$ 904.310 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 875.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,5% | 11,7% | 16,7% | 18,6% | 14,5% | 15,6% | 15,1% | 7,4% | 9,1% | 12,1% | 10,7% | 5,0% | 2,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,83 | 0,95 | 0,81 | 0,77 | 0,58 | 0,67 | 0,76 | 0,90 | 1,06 | 1,24 | 1,43 | 1,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,30 | 1,12 | 1,33 | 1,28 | 1,11 | 0,84 | 0,93 | 0,96 | 1,15 | 1,19 | 1,32 | 1,36 | 1,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,5% | 11,2% | 9,9% | 10,6% | 9,0% | 4,1% | 12,4% | 11,5% | 11,9% | 11,7% | 12,4% | 12,2% | 9,9% |
| FAVÖK Marjı | 11,4% | 9,9% | 9,4% | 10,8% | 9,8% | 5,7% | 11,2% | 8,9% | 9,6% | 9,1% | 7,9% | 9,6% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | 6,3% | 5,5% | 4,7% | 2,9% | 5,1% | 4,2% | 4,2% | 4,0% | 6,3% | 5,1% | 7,2% | 7,8% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,7% | 13,1% | 10,9% | -3,4% | 8,0% | 10,3% | 7,8% | 2,4% | 11,4% | 1,6% | 10,3% | 5,0% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |