1F3Aspen (Group) Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 239,67 Mn | S$ 270,70 Mn | S$ 282,71 Mn | S$ 313,61 Mn | S$ 476,62 Mn | S$ 516,45 Mn | S$ 449,13 Mn | S$ 310,57 Mn | S$ 250,09 Mn | S$ 170,50 Mn | S$ 127,98 Mn | S$ 33,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 30,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 101,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 137,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 32,08 Mn | S$ 36,80 Mn | S$ 34,53 Mn | S$ 64,27 Mn | S$ 127,47 Mn | S$ 163,09 Mn | S$ 147,06 Mn | S$ 52,37 Mn | S$ 38,72 Mn | S$ 38,62 Mn | S$ 51,29 Mn | S$ 18,71 Mn |
| Net Borç† | S$ 1,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | S$ 64,82 Mn | S$ 75,21 Mn | S$ 68,56 Mn | S$ 86,24 Mn | S$ 117,17 Mn | S$ 94,15 Mn | S$ 95,40 Mn | S$ 193,40 Mn | S$ 145,95 Mn | S$ 33,79 Mn | S$ 19,26 Mn | S$ 44.143 |
| Brüt Kâr | S$ 16,65 Mn | S$ 19,38 Mn | S$ 9,74 Mn | S$ 14,87 Mn | S$ 23,86 Mn | S$ 28,68 Mn | S$ 32,91 Mn | S$ 43,76 Mn | S$ 57,25 Mn | S$ 12,39 Mn | S$ 8,76 Mn | — |
| FAVÖK | -S$ 1,04 Mn | S$ 8,30 Mn | -S$ 115.190 | S$ 846.520 | S$ 494.640 | S$ 14,59 Mn | S$ 18,24 Mn | S$ 29,04 Mn | S$ 45,41 Mn | S$ 3,42 Mn | S$ 3,93 Mn | -S$ 2,71 Mn |
| Net Kâr | -S$ 5,49 Mn | S$ 19,93 Mn | S$ 10,99 Mn | -S$ 59,31 Mn | -S$ 57,90 Mn | S$ 23,87 Mn | S$ 6,15 Mn | S$ 13,68 Mn | S$ 26,37 Mn | -S$ 101.981 | S$ 1,65 Mn | -S$ 2,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,02 | 0,01 | -0,05 | -0,05 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | -0,00 | 0,00 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 27,58 Mn | -S$ 23,93 Mn | S$ 20,94 Mn | S$ 30,74 Mn | -S$ 8,43 Mn | -S$ 18,26 Mn | -S$ 124,38 Mn | -S$ 21,78 Mn | -S$ 26,73 Mn | S$ 25,85 Mn | -S$ 3,56 Mn | -S$ 16,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 706.291 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,4% | 13,6% | 12,2% | 20,5% | 26,7% | 31,6% | 32,7% | 16,9% | 15,5% | 22,7% | 40,1% | 56,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,28 | 0,24 | 0,27 | 0,25 | 0,18 | 0,21 | 0,62 | 0,58 | 0,20 | 0,15 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,55 | 0,50 | 0,63 | 0,85 | 0,68 | 0,69 | 1,40 | 1,06 | 0,25 | 0,14 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,7% | 25,8% | 14,2% | 17,2% | 20,4% | 30,5% | 34,5% | 22,6% | 39,2% | 36,7% | 45,5% | — |
| FAVÖK Marjı | -1,6% | 11,0% | -0,2% | 1,0% | 0,4% | 15,5% | 19,1% | 15,0% | 31,1% | 10,1% | 20,4% | -6.128,1% |
| Net Kâr Marjı | -8,5% | 26,5% | 16,0% | -68,8% | -49,4% | 25,4% | 6,4% | 7,1% | 18,1% | -0,3% | 8,6% | -6.686,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 42,5% | -31,8% | 30,5% | 35,6% | -7,2% | -19,4% | -130,4% | -11,3% | -18,3% | 76,5% | -18,5% | -36.645,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |