40NVersalink Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 10,99 Mn | S$ 9,41 Mn | S$ 9,62 Mn | S$ 15,78 Mn | S$ 18,65 Mn | S$ 19,88 Mn | S$ 20,55 Mn | S$ 21,67 Mn | S$ 25,74 Mn | S$ 22,81 Mn | S$ 27,27 Mn | S$ 28,72 Mn | S$ 24,25 Mn | S$ 22,58 Mn | S$ 22,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 5,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 6,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 4,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 3,65 Mn | S$ 1,45 Mn | S$ 1,43 Mn | S$ 2,36 Mn | S$ 1,13 Mn | S$ 1,54 Mn | S$ 876.824 | S$ 830.358 | S$ 1,25 Mn | S$ 120.011 | S$ 760.306 | S$ 1,10 Mn | S$ 1,66 Mn | S$ 2,91 Mn | S$ 4,39 Mn |
| Net Borç† | -S$ 1,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | S$ 11,40 Mn | S$ 11,78 Mn | S$ 10,98 Mn | S$ 13,94 Mn | S$ 12,21 Mn | S$ 11,61 Mn | S$ 16,27 Mn | S$ 16,93 Mn | S$ 20,28 Mn | S$ 16,87 Mn | S$ 20,54 Mn | S$ 23,05 Mn | S$ 31,08 Mn | S$ 24,05 Mn | S$ 20,20 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 2,26 Mn | S$ 2,29 Mn | S$ 1,19 Mn | S$ 3,37 Mn | S$ 2,53 Mn | S$ 1,79 Mn | S$ 3,49 Mn | S$ 3,57 Mn | S$ 5,28 Mn | S$ 4,69 Mn | S$ 6,67 Mn | S$ 8,02 Mn | S$ 12,31 Mn | S$ 8,86 Mn | S$ 6,16 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,00 Mn | -S$ 310.700 | -S$ 612.130 | S$ 611.170 | -S$ 140.280 | -S$ 415.050 | S$ 519.480 | -S$ 2,21 Mn | S$ 608.290 | S$ 30.780 | S$ 2,36 Mn | S$ 2,94 Mn | S$ 8,18 Mn | S$ 5,40 Mn | S$ 3,30 Mn |
| Net Kâr | -S$ 1,81 Mn | -S$ 776.178 | -S$ 2,06 Mn | S$ 4,91 Mn | -S$ 760.904 | -S$ 1,38 Mn | -S$ 457.510 | -S$ 2,33 Mn | -S$ 814.725 | -S$ 629.791 | S$ 2,53 Mn | S$ 231.759 | S$ 5,73 Mn | S$ 3,51 Mn | S$ 1,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | -0,02 | 0,04 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,02 | -0,01 | -0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,05 | 0,03 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 831.890 | -S$ 205.270 | S$ 746.830 | S$ 1,27 Mn | S$ 255.040 | -S$ 1,00 Mn | S$ 163.820 | -S$ 1,30 Mn | -S$ 3,00 Mn | -S$ 1,77 Mn | S$ 1,54 Mn | S$ 265.690 | S$ 4,53 Mn | S$ 1,70 Mn | S$ 1,90 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 137.520 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,2% | 15,4% | 14,8% | 15,0% | 6,1% | 7,8% | 4,3% | 3,8% | 4,9% | 0,5% | 2,8% | 3,8% | 6,9% | 12,9% | 19,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 1,25 | 1,14 | 0,88 | 0,65 | 0,58 | 0,79 | 0,78 | 0,79 | 0,74 | 0,75 | 0,80 | 1,28 | 1,06 | 0,88 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,84 | 2,94 | 2,74 | 3,47 | 3,04 | 2,89 | 4,06 | 4,22 | 5,06 | 4,21 | 5,12 | 5,75 | 7,75 | 6,00 | 5,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,8% | 19,5% | 10,8% | 24,1% | 20,8% | 15,4% | 21,4% | 21,1% | 26,0% | 27,8% | 32,5% | 34,8% | 39,6% | 36,8% | 30,5% |
| FAVÖK Marjı | -8,8% | -2,6% | -5,6% | 4,4% | -1,1% | -3,6% | 3,2% | -13,1% | 3,0% | 0,2% | 11,5% | 12,7% | 26,3% | 22,5% | 16,3% |
| Net Kâr Marjı | -15,9% | -6,6% | -18,8% | 35,2% | -6,2% | -11,9% | -2,8% | -13,8% | -4,0% | -3,7% | 12,3% | 1,0% | 18,4% | 14,6% | 8,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,3% | -1,7% | 6,8% | 9,1% | 2,1% | -8,6% | 1,0% | -7,7% | -14,8% | -10,5% | 7,5% | 1,2% | 14,6% | 7,1% | 9,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |