40TISEC Healthcare Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $139,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 145,91 Mn | S$ 119,05 Mn | S$ 107,11 Mn | S$ 110,30 Mn | S$ 87,69 Mn | S$ 88,48 Mn | S$ 75,17 Mn | S$ 73,57 Mn | S$ 71,60 Mn | S$ 67,15 Mn | S$ 56,76 Mn | S$ 48,10 Mn | S$ 6,52 Mn | S$ 5,05 Mn | S$ 4,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 23,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 42,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 103,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 27,06 Mn | S$ 13,09 Mn | S$ 12,56 Mn | S$ 13,82 Mn | S$ 9,87 Mn | S$ 9,26 Mn | S$ 4,71 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 747.038 | S$ 179.775 | S$ 276.783 |
| Net Borç† | S$ 3,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | S$ 79,21 Mn | S$ 74,20 Mn | S$ 69,99 Mn | S$ 62,95 Mn | S$ 40,47 Mn | S$ 36,33 Mn | S$ 42,87 Mn | S$ 40,44 Mn | S$ 36,98 Mn | S$ 30,78 Mn | S$ 26,69 Mn | S$ 22,00 Mn | S$ 17,48 Mn | S$ 15,09 Mn | S$ 13,84 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 33,30 Mn | S$ 32,25 Mn | S$ 30,50 Mn | S$ 28,23 Mn | S$ 17,29 Mn | S$ 15,46 Mn | S$ 19,43 Mn | S$ 18,84 Mn | S$ 16,86 Mn | S$ 15,17 Mn | S$ 10,98 Mn | S$ 9,19 Mn | S$ 6,44 Mn | S$ 5,09 Mn | S$ 4,56 Mn |
| FAVÖK | S$ 22,53 Mn | S$ 22,48 Mn | S$ 22,14 Mn | S$ 21,25 Mn | S$ 11,90 Mn | S$ 10,36 Mn | S$ 13,89 Mn | S$ 12,30 Mn | S$ 11,06 Mn | S$ 11,79 Mn | S$ 5,73 Mn | S$ 5,38 Mn | S$ 4,20 Mn | S$ 2,97 Mn | S$ 2,96 Mn |
| Net Kâr | S$ 13,37 Mn | S$ 12,82 Mn | S$ 12,96 Mn | S$ 12,52 Mn | S$ 6,91 Mn | S$ 4,69 Mn | S$ 7,46 Mn | S$ 8,41 Mn | S$ 7,91 Mn | S$ 6,44 Mn | S$ 2,76 Mn | S$ 1,97 Mn | S$ 2,68 Mn | S$ 1,84 Mn | S$ 1,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 414.000 | S$ 6,11 Mn | S$ 13,95 Mn | S$ 12,29 Mn | S$ 11,68 Mn | S$ 5,83 Mn | S$ 10,54 Mn | S$ 10,04 Mn | S$ 7,98 Mn | S$ 6,61 Mn | S$ 4,31 Mn | S$ 255.320 | S$ 717.910 | S$ 1,36 Mn | S$ 1,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 19,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,5% | 11,0% | 11,7% | 12,5% | 11,3% | 10,5% | 6,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 11,5% | 3,6% | 6,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,62 | 0,65 | 0,57 | 0,46 | 0,41 | 0,57 | 0,55 | 0,52 | 0,46 | 0,47 | 0,46 | 2,68 | 2,99 | 3,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,72 | 0,68 | 0,61 | 0,39 | 0,35 | 0,41 | 0,39 | 0,36 | 0,30 | 0,26 | 0,21 | 0,17 | 0,15 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,0% | 43,5% | 43,6% | 44,8% | 42,7% | 42,6% | 45,3% | 46,6% | 45,6% | 49,3% | 41,1% | 41,8% | 36,8% | 33,7% | 32,9% |
| FAVÖK Marjı | 28,4% | 30,3% | 31,6% | 33,8% | 29,4% | 28,5% | 32,4% | 30,4% | 29,9% | 38,3% | 21,5% | 24,4% | 24,1% | 19,7% | 21,4% |
| Net Kâr Marjı | 16,9% | 17,3% | 18,5% | 19,9% | 17,1% | 12,9% | 17,4% | 20,8% | 21,4% | 20,9% | 10,3% | 8,9% | 15,4% | 12,2% | 10,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,5% | 8,2% | 19,9% | 19,5% | 28,9% | 16,0% | 24,6% | 24,8% | 21,6% | 21,5% | 16,1% | 1,2% | 4,1% | 9,0% | 12,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |