42CiX Biopharma Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $467,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 25,88 Mn | S$ 11,28 Mn | S$ 14,62 Mn | S$ 24,93 Mn | S$ 28,52 Mn | S$ 18,86 Mn | S$ 16,98 Mn | S$ 26,69 Mn | S$ 33,07 Mn | S$ 44,25 Mn | S$ 46,11 Mn | S$ 15,40 Mn | S$ 22,70 Mn | S$ 8,76 Mn | S$ 383.235 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 14,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 10,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 15,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 5,80 Mn | S$ 5,90 Mn | S$ 5,20 Mn | S$ 4,34 Mn | S$ 4,41 Mn | S$ 4,24 Mn | S$ 3,92 Mn | S$ 3,83 Mn | S$ 4,54 Mn | S$ 4,75 Mn | S$ 4,25 Mn | S$ 481.000 | S$ 333.685 | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| Net Borç† | -S$ 8,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||
| Ciro | S$ 6,85 Mn | S$ 7,77 Mn | S$ 5,96 Mn | S$ 5,91 Mn | S$ 14,39 Mn | S$ 1,75 Mn | S$ 985.000 | S$ 671.000 | S$ 246.000 | S$ 6,38 Mn | S$ 5,80 Mn | S$ 7,45 Mn | S$ 6,49 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| Brüt Kâr | S$ 2,43 Mn | S$ 2,04 Mn | S$ 1,05 Mn | S$ 2,32 Mn | S$ 12,29 Mn | -S$ 382.000 | -S$ 587.000 | -S$ 529.000 | -S$ 500.000 | S$ 2,24 Mn | S$ 1,71 Mn | S$ 3,28 Mn | -S$ 1,98 Mn | -S$ 416.627 | -S$ 405.017 |
| FAVÖK | -S$ 8,83 Mn | -S$ 5,43 Mn | -S$ 6,63 Mn | -S$ 9,71 Mn | S$ 1,56 Mn | -S$ 10,38 Mn | -S$ 10,11 Mn | -S$ 11,52 Mn | -S$ 15,17 Mn | -S$ 9,19 Mn | -S$ 9,74 Mn | -S$ 7,74 Mn | -S$ 4,35 Mn | -S$ 1,70 Mn | -S$ 1,15 Mn |
| Net Kâr | -S$ 7,99 Mn | -S$ 10,14 Mn | -S$ 10,79 Mn | -S$ 9,62 Mn | -S$ 4,60 Mn | -S$ 8,23 Mn | -S$ 10,50 Mn | -S$ 13,34 Mn | -S$ 15,09 Mn | -S$ 7,39 Mn | -S$ 7,70 Mn | -S$ 10,56 Mn | -S$ 5,08 Mn | -S$ 1,80 Mn | -S$ 1,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,01 | -0,00 | -0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -S$ 2,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 8,07 Mn | -S$ 4,59 Mn | -S$ 7,09 Mn | -S$ 8,63 Mn | S$ 2,72 Mn | -S$ 9,08 Mn | -S$ 9,54 Mn | -S$ 15,68 Mn | -S$ 9,75 Mn | -S$ 5,38 Mn | -S$ 10,28 Mn | -S$ 6,74 Mn | -S$ 1,75 Mn | -S$ 1,67 Mn | -S$ 1,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 117.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,4% | 52,3% | 35,6% | 17,4% | 15,4% | 22,5% | 23,1% | 14,4% | 13,7% | 10,7% | 9,2% | 3,1% | 1,5% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,69 | 0,41 | 0,24 | 0,50 | 0,09 | 0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,14 | 0,13 | 0,48 | 0,29 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,45 | 0,50 | 0,39 | 0,38 | 0,93 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,41 | 0,38 | 0,48 | 0,42 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,5% | 26,3% | 17,6% | 39,2% | 85,4% | -21,9% | -59,6% | -78,8% | -203,3% | 35,1% | 29,4% | 44,0% | -30,5% | — | — |
| FAVÖK Marjı | -128,9% | -69,9% | -111,2% | -164,3% | 10,8% | -594,6% | -1.026,6% | -1.716,2% | -6.165,4% | -144,0% | -167,9% | -104,0% | -67,1% | — | — |
| Net Kâr Marjı | -116,6% | -130,6% | -181,1% | -162,6% | -32,0% | -471,9% | -1.065,9% | -1.988,1% | -6.135,8% | -115,8% | -132,9% | -141,9% | -78,4% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -117,8% | -59,1% | -119,0% | -145,9% | 18,9% | -520,3% | -968,7% | -2.337,4% | -3.962,2% | -84,3% | -177,3% | -90,5% | -26,9% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |