42WZixin Group Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $39,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 159,35 Mn | S$ 131,85 Mn | S$ 114,43 Mn | S$ 113,62 Mn | S$ 121,32 Mn | S$ 105,71 Mn | S$ 94,98 Mn | S$ 94,52 Mn | S$ 93,70 Mn | S$ 81,10 Mn | S$ 80,82 Mn | S$ 5,61 Mn | S$ 41,02 Mn | S$ 113,24 Mn | S$ 112,41 Mn | S$ 109,72 Mn | S$ 80,72 Mn | S$ 81,38 Mn | S$ 75,74 Mn | S$ 57,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 30,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 26,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 132,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 14,59 Mn | S$ 13,88 Mn | S$ 10,97 Mn | S$ 9,20 Mn | S$ 7,67 Mn | S$ 6,91 Mn | S$ 5,12 Mn | S$ 4,43 Mn | S$ 4,69 Mn | S$ 2,73 Mn | S$ 2,71 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 34,61 Mn | S$ 33,62 Mn | S$ 36,14 Mn | S$ 25,73 Mn | S$ 25,97 Mn | S$ 27,13 Mn | S$ 14,16 Mn |
| Net Borç† | -S$ 25,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 110,26 Mn | S$ 78,73 Mn | S$ 59,86 Mn | S$ 44,02 Mn | S$ 60,76 Mn | S$ 57,53 Mn | S$ 63,63 Mn | S$ 72,25 Mn | S$ 45,30 Mn | S$ 80,77 Mn | S$ 102,66 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 156,53 Mn | S$ 149,48 Mn | S$ 121,51 Mn | S$ 108,72 Mn | S$ 101,68 Mn | S$ 75,94 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 29,32 Mn | S$ 22,56 Mn | S$ 15,98 Mn | S$ 9,32 Mn | S$ 13,54 Mn | S$ 11,04 Mn | S$ 10,66 Mn | S$ 18,43 Mn | S$ 10,37 Mn | S$ 31,12 Mn | S$ 44,40 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 24,11 Mn | S$ 27,73 Mn | S$ 18,59 Mn | S$ 14,25 Mn | S$ 15,84 Mn | S$ 13,88 Mn |
| FAVÖK | S$ 18,84 Mn | S$ 13,44 Mn | S$ 8,62 Mn | S$ 1,96 Mn | S$ 5,40 Mn | S$ 2,04 Mn | S$ 2,45 Mn | S$ 11,55 Mn | S$ 5,01 Mn | S$ 9,35 Mn | S$ 26,61 Mn | -S$ 1,00 Mn | -S$ 1,23 Mn | S$ 4,41 Mn | S$ 19,02 Mn | S$ 22,33 Mn | S$ 14,80 Mn | S$ 11,65 Mn | S$ 13,35 Mn | S$ 12,83 Mn |
| Net Kâr | S$ 11,70 Mn | S$ 7,92 Mn | S$ 2,51 Mn | -S$ 2,84 Mn | S$ 767.427 | -S$ 2,55 Mn | -S$ 1,27 Mn | S$ 4,79 Mn | S$ 2,55 Mn | S$ 4,44 Mn | S$ 3,55 Mn | -S$ 12,18 Mn | S$ 15,53 Mn | S$ 8,15 Mn | S$ 12,86 Mn | S$ 16,96 Mn | S$ 9,32 Mn | S$ 9,30 Mn | S$ 10,42 Mn | S$ 10,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | -0,22 | 0,18 | 0,10 | 0,15 | 0,21 | 0,68 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -S$ 3,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 6,73 Mn | S$ 1,11 Mn | S$ 2,88 Mn | S$ 3,48 Mn | -S$ 12,29 Mn | S$ 16,97 Mn | -S$ 3,45 Mn | -S$ 14,95 Mn | S$ 8,39 Mn | -S$ 1,51 Mn | S$ 13,97 Mn | S$ 12,89 Mn | S$ 18,61 Mn | S$ 11,38 Mn | S$ 143.000 | S$ 8,59 Mn | S$ 15,70 Mn | -S$ 712.000 | -S$ 1,97 Mn | -S$ 290.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 774.854 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,2% | 10,5% | 9,6% | 8,1% | 6,3% | 6,5% | 5,4% | 4,7% | 5,0% | 3,4% | 3,3% | 0,0% | 0,0% | 30,6% | 29,9% | 32,9% | 31,9% | 31,9% | 35,8% | 24,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,60 | 0,52 | 0,39 | 0,50 | 0,54 | 0,67 | 0,76 | 0,48 | 1,00 | 1,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1,39 | 1,36 | 1,51 | 1,34 | 1,34 | 1,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,83 | 0,59 | 0,45 | 0,33 | 0,46 | 0,43 | 0,48 | 0,55 | 0,34 | 0,61 | 0,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1,18 | 1,13 | 0,92 | 0,82 | 0,77 | 0,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,6% | 28,7% | 26,7% | 21,2% | 22,3% | 19,2% | 16,8% | 25,5% | 22,9% | 38,5% | 43,2% | — | — | — | 15,4% | 18,6% | 15,3% | 13,1% | 15,6% | 18,3% |
| FAVÖK Marjı | 17,1% | 17,1% | 14,4% | 4,4% | 8,9% | 3,5% | 3,9% | 16,0% | 11,1% | 11,6% | 25,9% | — | — | — | 12,1% | 14,9% | 12,2% | 10,7% | 13,1% | 16,9% |
| Net Kâr Marjı | 10,6% | 10,1% | 4,2% | -6,5% | 1,3% | -4,4% | -2,0% | 6,6% | 5,6% | 5,5% | 3,5% | — | — | — | 8,2% | 11,3% | 7,7% | 8,6% | 10,2% | 13,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,1% | 1,4% | 4,8% | 7,9% | -20,2% | 29,5% | -5,4% | -20,7% | 18,5% | -1,9% | 13,6% | — | — | — | 0,1% | 5,7% | 12,9% | -0,7% | -1,9% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |