43BSecura Group Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 59,39 Mn | S$ 61,02 Mn | S$ 59,25 Mn | S$ 56,07 Mn | S$ 54,22 Mn | S$ 58,88 Mn | S$ 57,78 Mn | S$ 64,27 Mn | S$ 63,70 Mn | S$ 68,83 Mn | S$ 27,09 Mn | S$ 5,73 Mn | S$ 3,72 Mn | S$ 1,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 19,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 12,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 46,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 2,59 Mn | S$ 3,36 Mn | S$ 3,87 Mn | S$ 3,37 Mn | S$ 3,77 Mn | S$ 8,97 Mn | S$ 9,75 Mn | S$ 11,00 Mn | S$ 11,82 Mn | S$ 12,24 Mn | S$ 122.000 | S$ 1.000 | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| Net Borç† | -S$ 17,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | S$ 53,12 Mn | S$ 58,71 Mn | S$ 59,68 Mn | S$ 48,64 Mn | S$ 37,27 Mn | S$ 33,92 Mn | S$ 38,70 Mn | S$ 41,23 Mn | S$ 41,57 Mn | S$ 36,06 Mn | S$ 32,92 Mn | S$ 16,27 Mn | S$ 9,09 Mn | S$ 4,79 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 9,17 Mn | S$ 10,00 Mn | S$ 7,17 Mn | S$ 4,90 Mn | S$ 4,23 Mn | S$ 5,39 Mn | S$ 5,78 Mn | S$ 7,61 Mn | S$ 6,90 Mn | S$ 6,72 Mn | S$ 6,31 Mn | S$ 3,18 Mn | S$ 2,13 Mn | S$ 607.000 |
| FAVÖK | S$ 1,56 Mn | S$ 2,46 Mn | S$ 1,20 Mn | S$ 44.000 | S$ 54.000 | S$ 1,96 Mn | S$ 1,37 Mn | S$ 3,33 Mn | -S$ 193.000 | S$ 897.000 | S$ 1,67 Mn | S$ 351.000 | S$ 447.000 | -S$ 60.000 |
| Net Kâr | S$ 1,30 Mn | S$ 3,33 Mn | S$ 1,04 Mn | S$ 1,29 Mn | S$ 2,44 Mn | S$ 2,98 Mn | -S$ 4,45 Mn | S$ 1,87 Mn | -S$ 1,78 Mn | S$ 846.000 | S$ 3,53 Mn | S$ 839.000 | S$ 558.000 | -S$ 67.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | -0,01 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 578.000 | S$ 5,15 Mn | S$ 1,54 Mn | S$ 1,07 Mn | S$ 3,19 Mn | S$ 7,38 Mn | S$ 4,29 Mn | S$ 2,15 Mn | -S$ 2,06 Mn | -S$ 15,36 Mn | S$ 4,86 Mn | S$ 417.000 | -S$ 310.000 | -S$ 721.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 728.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,4% | 5,5% | 6,5% | 6,0% | 7,0% | 15,2% | 16,9% | 17,1% | 18,6% | 17,8% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,89 | 0,96 | 1,01 | 0,87 | 0,69 | 0,58 | 0,67 | 0,64 | 0,65 | 0,52 | 1,22 | 2,84 | 2,45 | 2,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,13 | 1,25 | 1,27 | 1,04 | 0,80 | 0,72 | 0,83 | 0,88 | 0,89 | 0,77 | 0,70 | 0,35 | 0,19 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,3% | 17,0% | 12,0% | 10,1% | 11,4% | 15,9% | 14,9% | 18,4% | 16,6% | 18,6% | 19,2% | 19,5% | 23,4% | 12,7% |
| FAVÖK Marjı | 2,9% | 4,2% | 2,0% | 0,1% | 0,1% | 5,8% | 3,5% | 8,1% | -0,5% | 2,5% | 5,1% | 2,2% | 4,9% | -1,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 5,7% | 1,8% | 2,7% | 6,5% | 8,8% | -11,5% | 4,5% | -4,3% | 2,3% | 10,7% | 5,2% | 6,1% | -1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,1% | 8,8% | 2,6% | 2,2% | 8,6% | 21,8% | 11,1% | 5,2% | -5,0% | -42,6% | 14,8% | 2,6% | -3,4% | -15,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |