5DMYing Li International Real Estate Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $34,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 1,04 Mr | S$ 1,07 Mr | S$ 1,13 Mr | S$ 1,18 Mr | S$ 1,45 Mr | S$ 1,46 Mr | S$ 1,49 Mr | S$ 1,83 Mr | S$ 2,28 Mr | S$ 2,47 Mr | S$ 2,60 Mr | S$ 2,04 Mr | S$ 1,67 Mr | S$ 1,45 Mr | S$ 1,22 Mr | S$ 1,01 Mr | S$ 722,04 Mn | S$ 440,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 17,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 888,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 152,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 573,87 Mn | S$ 582,13 Mn | S$ 615,81 Mn | S$ 655,46 Mn | S$ 721,46 Mn | S$ 721,93 Mn | S$ 723,55 Mn | S$ 836,76 Mn | S$ 992,15 Mn | S$ 1,19 Mr | S$ 1,31 Mr | S$ 859,36 Mn | S$ 584,56 Mn | S$ 216,03 Mn | S$ 210,19 Mn | S$ 200,05 Mn | S$ 85,52 Mn | S$ 62,80 Mn |
| Net Borç† | S$ 555,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 37,00 Mn | S$ 37,68 Mn | S$ 40,03 Mn | S$ 35,11 Mn | S$ 48,57 Mn | S$ 47,71 Mn | S$ 73,26 Mn | S$ 154,55 Mn | S$ 232,23 Mn | S$ 235,59 Mn | S$ 146,36 Mn | S$ 214,06 Mn | S$ 131,37 Mn | S$ 115,88 Mn | S$ 115,42 Mn | S$ 19,70 Mn | S$ 28,13 Mn | S$ 17,66 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 23,88 Mn | S$ 25,76 Mn | S$ 27,06 Mn | S$ 25,38 Mn | S$ 33,83 Mn | S$ 29,16 Mn | S$ 43,24 Mn | S$ 61,68 Mn | S$ 69,18 Mn | S$ 81,50 Mn | S$ 68,48 Mn | S$ 100,46 Mn | S$ 52,49 Mn | S$ 50,85 Mn | S$ 45,50 Mn | S$ 13,05 Mn | S$ 15,77 Mn | S$ 5,30 Mn |
| FAVÖK | S$ 25,36 Mn | S$ 3,07 Mn | S$ 11,87 Mn | -S$ 4,76 Mn | S$ 10,38 Mn | S$ 16,85 Mn | -S$ 3,69 Mn | -S$ 44,70 Mn | S$ 33,18 Mn | S$ 39,48 Mn | S$ 28,25 Mn | S$ 63,33 Mn | S$ 32,94 Mn | — | — | — | — | S$ 2,23 Mn |
| Net Kâr | S$ 1,17 Mn | -S$ 33,14 Mn | S$ 3,20 Mn | -S$ 69,87 Mn | -S$ 52,95 Mn | -S$ 37,54 Mn | -S$ 103,34 Mn | -S$ 50,60 Mn | S$ 71,54 Mn | S$ 18,22 Mn | S$ 27,61 Mn | S$ 52,23 Mn | S$ 41,86 Mn | S$ 74,69 Mn | S$ 53,87 Mn | S$ 45,67 Mn | S$ 14,25 Mn | S$ 72,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,01 | 0,00 | -0,03 | -0,02 | -0,01 | -0,04 | -0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 3,23 Mn | -S$ 5,10 Mn | S$ 778.400 | -S$ 26,29 Mn | -S$ 9,27 Mn | -S$ 25,23 Mn | S$ 160,85 Mn | S$ 181,51 Mn | -S$ 111.530 | -S$ 46,74 Mn | -S$ 323,39 Mn | -S$ 195,23 Mn | -S$ 55,67 Mn | -S$ 15,48 Mn | -S$ 139,47 Mn | -S$ 135,34 Mn | -S$ 212,04 Mn | -S$ 16,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 11.815 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 55,1% | 54,5% | 54,6% | 55,4% | 49,9% | 49,4% | 48,5% | 45,6% | 43,6% | 48,3% | 50,4% | 42,2% | 35,1% | 14,9% | 17,2% | 19,7% | 11,8% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,08 | 0,10 | 0,10 | 0,06 | 0,11 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,02 | 0,04 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,25 | 0,26 | 0,23 | 0,32 | 0,31 | 0,48 | 1,01 | 1,52 | 1,54 | 0,96 | 1,40 | 0,86 | 0,76 | 0,76 | 0,13 | 0,18 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,5% | 68,4% | 67,6% | 72,3% | 69,7% | 61,1% | 59,0% | 39,9% | 29,8% | 34,6% | 46,8% | 46,9% | 40,0% | 43,9% | 39,4% | 66,3% | 56,1% | 30,0% |
| FAVÖK Marjı | 68,5% | 8,1% | 29,7% | -13,6% | 21,4% | 35,3% | -5,0% | -28,9% | 14,3% | 16,8% | 19,3% | 29,6% | 25,1% | — | — | — | — | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | -88,0% | 8,0% | -199,0% | -109,0% | -78,7% | -141,1% | -32,7% | 30,8% | 7,7% | 18,9% | 24,4% | 31,9% | 64,5% | 46,7% | 231,8% | 50,7% | 412,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | -13,5% | 1,9% | -74,9% | -19,1% | -52,9% | 219,6% | 117,4% | -0,0% | -19,8% | -220,9% | -91,2% | -42,4% | -13,4% | -120,8% | -687,0% | -753,9% | -93,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |