5EWSevens Atelier Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 7,55 Mn | S$ 12,64 Mn | S$ 13,69 Mn | S$ 18,13 Mn | S$ 29,37 Mn | S$ 29,00 Mn | S$ 28,26 Mn | S$ 28,70 Mn | S$ 24,57 Mn | S$ 33,95 Mn | S$ 35,50 Mn | S$ 39,10 Mn | S$ 49,02 Mn | S$ 45,72 Mn | S$ 47,24 Mn | S$ 29,86 Mn | S$ 33,48 Mn | S$ 55,01 Mn | S$ 38,92 Mn | S$ 20,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 656.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 5,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 210.000 | S$ 388.000 | S$ 563.000 | S$ 803.000 | S$ 6,10 Mn | S$ 5,88 Mn | S$ 4,44 Mn | S$ 3,79 Mn | S$ 2,39 Mn | S$ 1,89 Mn | S$ 1,98 Mn | S$ 7,84 Mn | S$ 11,91 Mn | S$ 5,32 Mn | S$ 5,80 Mn | S$ 3,38 Mn | S$ 2,91 Mn | S$ 10,34 Mn | S$ 4,23 Mn | S$ 908.000 |
| Net Borç† | -S$ 446.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 8,17 Mn | S$ 9,10 Mn | S$ 14,33 Mn | S$ 6,79 Mn | S$ 0,00 | S$ 22,93 Mn | S$ 23,37 Mn | S$ 25,29 Mn | S$ 23,84 Mn | S$ 37,61 Mn | S$ 44,74 Mn | S$ 46,88 Mn | S$ 48,21 Mn | S$ 50,58 Mn | S$ 47,53 Mn | S$ 34,99 Mn | S$ 47,07 Mn | S$ 122,28 Mn | S$ 44,73 Mn | S$ 34,54 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 636.000 | S$ 1,79 Mn | S$ 737.000 | S$ 603.000 | S$ 0,00 | S$ 6,02 Mn | S$ 7,20 Mn | S$ 5,67 Mn | S$ 6,79 Mn | S$ 8,51 Mn | S$ 9,41 Mn | S$ 7,49 Mn | S$ 8,71 Mn | S$ 10,78 Mn | S$ 8,58 Mn | S$ 6,81 Mn | S$ 4,53 Mn | S$ 13,10 Mn | S$ 6,57 Mn | S$ 5,47 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,23 Mn | S$ 236.000 | -S$ 849.000 | -S$ 587.000 | -S$ 851.000 | S$ 131.000 | S$ 1,45 Mn | -S$ 584.000 | S$ 1,27 Mn | S$ 1,27 Mn | -S$ 1,95 Mn | -S$ 2,64 Mn | -S$ 1,16 Mn | S$ 1,09 Mn | -S$ 497.000 | S$ 359.000 | -S$ 1,66 Mn | S$ 9,72 Mn | S$ 1,87 Mn | S$ 883.000 |
| Net Kâr | -S$ 5,48 Mn | S$ 311.000 | -S$ 4,05 Mn | -S$ 648.000 | -S$ 474.000 | -S$ 249.000 | S$ 408.000 | -S$ 1,22 Mn | -S$ 11.000 | S$ 304.000 | S$ 656.000 | -S$ 5,72 Mn | -S$ 1,62 Mn | S$ 55.000 | S$ 171.000 | S$ 237.000 | S$ 2,50 Mn | S$ 2,66 Mn | S$ 885.000 | S$ 681.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | 0,00 | -0,02 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,01 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,03 | -0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 454.000 | -S$ 1,20 Mn | -S$ 555.000 | S$ 2,34 Mn | -S$ 1,77 Mn | -S$ 2,88 Mn | S$ 3,43 Mn | -S$ 2,00 Mn | -S$ 1,72 Mn | S$ 1,43 Mn | -S$ 2,13 Mn | S$ 1,93 Mn | -S$ 8,05 Mn | -S$ 2,50 Mn | -S$ 844.000 | -S$ 3,00 Mn | S$ 11,46 Mn | -S$ 3,08 Mn | -S$ 6,61 Mn | -S$ 494.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 1.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,8% | 3,1% | 4,1% | 4,4% | 20,8% | 20,3% | 15,7% | 13,2% | 9,7% | 5,6% | 5,6% | 20,1% | 24,3% | 11,6% | 12,3% | 11,3% | 8,7% | 18,8% | 10,9% | 4,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,08 | 0,72 | 1,05 | 0,37 | 0,00 | 0,79 | 0,83 | 0,88 | 0,97 | 1,11 | 1,26 | 1,20 | 0,98 | 1,11 | 1,01 | 1,17 | 1,41 | 2,22 | 1,15 | 1,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,82 | 5,37 | 8,45 | 4,01 | 0,00 | 13,53 | 13,79 | 14,92 | 14,07 | 22,19 | 26,40 | 27,66 | 28,44 | 29,84 | 28,04 | 20,65 | 27,77 | 72,14 | 26,39 | 20,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,8% | 19,6% | 5,1% | 8,9% | — | 26,2% | 30,8% | 22,4% | 28,5% | 22,6% | 21,0% | 16,0% | 18,1% | 21,3% | 18,1% | 19,5% | 9,6% | 10,7% | 14,7% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | -15,0% | 2,6% | -5,9% | -8,6% | — | 0,6% | 6,2% | -2,3% | 5,3% | 3,4% | -4,4% | -5,6% | -2,4% | 2,1% | -1,0% | 1,0% | -3,5% | 8,0% | 4,2% | 2,6% |
| Net Kâr Marjı | -67,1% | 3,4% | -28,3% | -9,5% | — | -1,1% | 1,7% | -4,8% | -0,0% | 0,8% | 1,5% | -12,2% | -3,4% | 0,1% | 0,4% | 0,7% | 5,3% | 2,2% | 2,0% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,6% | -13,1% | -3,9% | 34,5% | — | -12,6% | 14,7% | -7,9% | -7,2% | 3,8% | -4,8% | 4,1% | -16,7% | -4,9% | -1,8% | -8,6% | 24,3% | -2,5% | -14,8% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 73,71 | -%0,85 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,80 | -%0,69 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,09 | -%1,21 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,91 | -%0,37 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,26 | -%1,44 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,65 | -%1,48 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 7,97 | -%1,73 |