5LYMarco Polo Marine Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $417,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 349,29 Mn | S$ 274,40 Mn | S$ 229,08 Mn | S$ 188,11 Mn | S$ 139,58 Mn | S$ 113,32 Mn | S$ 124,32 Mn | S$ 124,76 Mn | S$ 130,20 Mn | S$ 448,72 Mn | S$ 442,47 Mn | S$ 483,47 Mn | S$ 386,96 Mn | S$ 230,38 Mn | S$ 208,69 Mn | S$ 181,23 Mn | S$ 166,82 Mn | S$ 115,19 Mn | S$ 63,81 Mn | S$ 42,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 52,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 85,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 264,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 48,06 Mn | S$ 40,32 Mn | S$ 8,54 Mn | S$ 3,76 Mn | S$ 4,47 Mn | S$ 624.000 | S$ 101.000 | S$ 154.000 | S$ 247,87 Mn | S$ 251,81 Mn | S$ 221,38 Mn | S$ 224,09 Mn | S$ 141,53 Mn | S$ 56,94 Mn | S$ 51,13 Mn | S$ 53,31 Mn | S$ 50,87 Mn | S$ 28,00 Mn | S$ 23,46 Mn | S$ 15,10 Mn |
| Net Borç† | -S$ 4,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 122,81 Mn | S$ 123,53 Mn | S$ 127,13 Mn | S$ 86,09 Mn | S$ 46,11 Mn | S$ 30,85 Mn | S$ 30,18 Mn | S$ 26,56 Mn | S$ 38,64 Mn | S$ 46,94 Mn | S$ 93,89 Mn | S$ 113,11 Mn | S$ 93,54 Mn | S$ 89,79 Mn | S$ 83,02 Mn | S$ 64,27 Mn | S$ 54,54 Mn | S$ 45,94 Mn | S$ 37,12 Mn | S$ 15,89 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 52,51 Mn | S$ 48,52 Mn | S$ 45,74 Mn | S$ 27,48 Mn | S$ 12,01 Mn | S$ 4,43 Mn | S$ 7,04 Mn | S$ 2,42 Mn | S$ 407.000 | S$ 7,26 Mn | S$ 24,87 Mn | S$ 33,41 Mn | S$ 33,99 Mn | S$ 27,93 Mn | S$ 21,35 Mn | S$ 17,53 Mn | S$ 18,11 Mn | S$ 11,90 Mn | S$ 9,90 Mn | S$ 4,50 Mn |
| FAVÖK | S$ 52,05 Mn | S$ 45,42 Mn | S$ 48,26 Mn | S$ 29,32 Mn | S$ 14,02 Mn | S$ 6,03 Mn | S$ 7,32 Mn | S$ 3,49 Mn | -S$ 61,48 Mn | S$ 12,18 Mn | S$ 28,13 Mn | S$ 38,77 Mn | S$ 38,45 Mn | S$ 25,74 Mn | S$ 15,85 Mn | S$ 16,21 Mn | S$ 17,26 Mn | S$ 8,60 Mn | S$ 9,42 Mn | S$ 4,34 Mn |
| Net Kâr | S$ 58,52 Mn | S$ 21,70 Mn | S$ 22,58 Mn | S$ 21,34 Mn | S$ 14,78 Mn | -S$ 9,21 Mn | -S$ 3,87 Mn | S$ 168,98 Mn | -S$ 312,69 Mn | -S$ 16,94 Mn | S$ 8,52 Mn | S$ 10,15 Mn | S$ 22,34 Mn | S$ 21,34 Mn | S$ 17,31 Mn | S$ 19,12 Mn | S$ 10,06 Mn | S$ 11,13 Mn | S$ 8,40 Mn | S$ 5,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,07 | -0,93 | -0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 29,00 Mn | -S$ 23,29 Mn | -S$ 2,78 Mn | S$ 24,56 Mn | S$ 6,90 Mn | -S$ 2,26 Mn | -S$ 9,41 Mn | -S$ 5,64 Mn | -S$ 3,31 Mn | -S$ 34,84 Mn | -S$ 96,06 Mn | -S$ 61,33 Mn | -S$ 32,94 Mn | -S$ 9,70 Mn | -S$ 68,19 Mn | -S$ 49,82 Mn | -S$ 24,46 Mn | -S$ 27,07 Mn | -S$ 15,12 Mn | -S$ 16,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 70,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,8% | 14,7% | 3,7% | 2,0% | 3,2% | 0,6% | 0,1% | 0,1% | 190,4% | 56,1% | 50,0% | 46,3% | 36,6% | 24,7% | 24,5% | 29,4% | 30,5% | 24,3% | 36,8% | 35,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,45 | 0,55 | 0,46 | 0,33 | 0,27 | 0,24 | 0,21 | 0,30 | 0,10 | 0,21 | 0,23 | 0,24 | 0,39 | 0,40 | 0,35 | 0,33 | 0,40 | 0,58 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,47 | 0,48 | 0,33 | 0,17 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,15 | 0,18 | 0,36 | 0,43 | 0,35 | 0,34 | 0,31 | 0,24 | 0,21 | 0,17 | 0,14 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,8% | 39,3% | 36,0% | 31,9% | 26,1% | 14,3% | 23,3% | 9,1% | 1,1% | 15,5% | 26,5% | 29,5% | 36,3% | 31,1% | 25,7% | 27,3% | 33,2% | 25,9% | 26,7% | 28,3% |
| FAVÖK Marjı | 42,4% | 36,8% | 38,0% | 34,1% | 30,4% | 19,5% | 24,3% | 13,1% | -159,1% | 25,9% | 30,0% | 34,3% | 41,1% | 28,7% | 19,1% | 25,2% | 31,7% | 18,7% | 25,4% | 27,3% |
| Net Kâr Marjı | 47,6% | 17,6% | 17,8% | 24,8% | 32,0% | -29,9% | -12,8% | 636,3% | -809,3% | -36,1% | 9,1% | 9,0% | 23,9% | 23,8% | 20,8% | 29,7% | 18,4% | 24,2% | 22,6% | 33,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -23,6% | -18,9% | -2,2% | 28,5% | 15,0% | -7,3% | -31,2% | -21,2% | -8,6% | -74,2% | -102,3% | -54,2% | -35,2% | -10,8% | -82,1% | -77,5% | -44,8% | -58,9% | -40,7% | -100,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |