5ORHeatec Jietong Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 18,08 Mn | S$ 20,62 Mn | S$ 25,27 Mn | S$ 22,56 Mn | S$ 27,22 Mn | S$ 30,31 Mn | S$ 29,93 Mn | S$ 32,38 Mn | S$ 31,44 Mn | S$ 35,58 Mn | S$ 37,83 Mn | S$ 36,82 Mn | S$ 45,83 Mn | S$ 40,91 Mn | S$ 50,42 Mn | S$ 47,61 Mn | S$ 42,81 Mn | S$ 34,06 Mn | S$ 26,85 Mn | S$ 16,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 1,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 7,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 10,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 4,49 Mn | S$ 5,96 Mn | S$ 7,54 Mn | S$ 7,82 Mn | S$ 10,32 Mn | S$ 10,03 Mn | S$ 8,35 Mn | S$ 7,54 Mn | S$ 5,18 Mn | S$ 6,11 Mn | S$ 7,47 Mn | S$ 6,32 Mn | S$ 13,43 Mn | S$ 10,80 Mn | S$ 14,57 Mn | S$ 9,31 Mn | S$ 6,89 Mn | S$ 6,60 Mn | S$ 7,26 Mn | S$ 3,68 Mn |
| Net Borç† | S$ 3,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 20,18 Mn | S$ 19,98 Mn | S$ 25,06 Mn | S$ 21,36 Mn | S$ 22,31 Mn | S$ 20,78 Mn | S$ 23,71 Mn | S$ 27,47 Mn | S$ 20,97 Mn | S$ 30,16 Mn | S$ 33,31 Mn | S$ 29,86 Mn | S$ 34,10 Mn | S$ 35,15 Mn | S$ 37,13 Mn | S$ 42,33 Mn | S$ 42,45 Mn | S$ 46,50 Mn | S$ 34,65 Mn | S$ 22,30 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 5,99 Mn | S$ 6,45 Mn | S$ 7,42 Mn | S$ 5,97 Mn | S$ 4,16 Mn | S$ 4,72 Mn | S$ 5,82 Mn | S$ 5,32 Mn | S$ 5,41 Mn | S$ 10,36 Mn | S$ 9,84 Mn | S$ 8,72 Mn | S$ 10,64 Mn | S$ 9,48 Mn | S$ 6,28 Mn | S$ 12,00 Mn | S$ 12,87 Mn | S$ 17,51 Mn | S$ 13,30 Mn | S$ 8,74 Mn |
| FAVÖK | S$ 277.880 | S$ 1,21 Mn | S$ 596.180 | S$ 27.810 | -S$ 1,92 Mn | -S$ 735.700 | -S$ 602.080 | -S$ 2,04 Mn | -S$ 1,87 Mn | S$ 1,91 Mn | S$ 950.940 | -S$ 380.000 | S$ 1,39 Mn | S$ 128.210 | -S$ 2,77 Mn | S$ 3,73 Mn | S$ 4,78 Mn | S$ 8,25 Mn | S$ 6,74 Mn | S$ 4,74 Mn |
| Net Kâr | -S$ 717.593 | -S$ 934.466 | -S$ 551.563 | -S$ 776.848 | -S$ 2,69 Mn | -S$ 35.196 | -S$ 2,45 Mn | -S$ 3,41 Mn | -S$ 4,30 Mn | S$ 809.990 | S$ 412.245 | -S$ 1,74 Mn | S$ 4,52 Mn | -S$ 2,55 Mn | -S$ 3,56 Mn | S$ 3,36 Mn | S$ 3,74 Mn | S$ 6,64 Mn | S$ 5,23 Mn | S$ 3,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,00 | -0,02 | -0,03 | -0,04 | 0,01 | 0,00 | -0,01 | 0,04 | -0,02 | -0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 1,20 Mn | S$ 909.940 | S$ 651.250 | S$ 1,05 Mn | -S$ 29.240 | -S$ 597.760 | S$ 2,21 Mn | -S$ 2,50 Mn | -S$ 166.950 | S$ 2,19 Mn | -S$ 332.450 | S$ 3,31 Mn | -S$ 6,82 Mn | S$ 4,33 Mn | -S$ 2,76 Mn | S$ 2,17 Mn | -S$ 2,55 Mn | S$ 3,84 Mn | -S$ 3,16 Mn | S$ 1,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 260.314 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,8% | 28,9% | 29,8% | 34,6% | 37,9% | 33,1% | 27,9% | 23,3% | 16,5% | 17,2% | 19,7% | 17,2% | 29,3% | 26,4% | 28,9% | 19,5% | 16,1% | 19,4% | 27,0% | 22,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 0,97 | 0,99 | 0,95 | 0,82 | 0,69 | 0,79 | 0,85 | 0,67 | 0,85 | 0,88 | 0,81 | 0,74 | 0,86 | 0,74 | 0,89 | 0,99 | 1,37 | 1,29 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,96 | 1,94 | 2,43 | 2,07 | 2,17 | 2,02 | 2,30 | 2,67 | 2,03 | 2,93 | 3,23 | 2,90 | 3,31 | 3,41 | 3,60 | 4,11 | 4,12 | 4,51 | 3,36 | 2,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,7% | 32,3% | 29,6% | 27,9% | 18,7% | 22,7% | 24,6% | 19,4% | 25,8% | 34,3% | 29,5% | 29,2% | 31,2% | 27,0% | 16,9% | 28,4% | 30,3% | 37,7% | 38,4% | 39,2% |
| FAVÖK Marjı | 1,4% | 6,1% | 2,4% | 0,1% | -8,6% | -3,5% | -2,5% | -7,4% | -8,9% | 6,3% | 2,9% | -1,3% | 4,1% | 0,4% | -7,5% | 8,8% | 11,3% | 17,7% | 19,4% | 21,3% |
| Net Kâr Marjı | -3,6% | -4,7% | -2,2% | -3,6% | -12,1% | -0,2% | -10,3% | -12,4% | -20,5% | 2,7% | 1,2% | -5,8% | 13,2% | -7,3% | -9,6% | 7,9% | 8,8% | 14,3% | 15,1% | 16,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,9% | 4,6% | 2,6% | 4,9% | -0,1% | -2,9% | 9,3% | -9,1% | -0,8% | 7,3% | -1,0% | 11,1% | -20,0% | 12,3% | -7,4% | 5,1% | -6,0% | 8,3% | -9,1% | 5,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |