5SRZhongmin Baihui Retail Group Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $63,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 193,16 Mn | S$ 208,31 Mn | S$ 238,31 Mn | S$ 217,62 Mn | S$ 265,44 Mn | S$ 220,75 Mn | S$ 183,18 Mn | S$ 118,02 Mn | S$ 117,80 Mn | S$ 116,75 Mn | S$ 118,86 Mn | S$ 108,04 Mn | S$ 96,47 Mn | S$ 51,08 Mn | S$ 35,17 Mn | S$ 12,70 Mn | S$ 9,70 Mn | S$ 204.139 | S$ 203.706 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 25,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 143,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 50,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 54,40 Mn | S$ 88,03 Mn | S$ 111,03 Mn | S$ 89,18 Mn | S$ 117,26 Mn | S$ 62,04 Mn | S$ 60,21 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 2,19 Mn | S$ 4,07 Mn | S$ 5,37 Mn | S$ 3,84 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| Net Borç† | S$ 28,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 168,78 Mn | S$ 174,49 Mn | S$ 183,54 Mn | S$ 189,83 Mn | S$ 226,04 Mn | S$ 245,86 Mn | S$ 207,48 Mn | S$ 197,18 Mn | S$ 198,62 Mn | S$ 181,30 Mn | S$ 181,60 Mn | S$ 181,43 Mn | S$ 178,95 Mn | S$ 56,59 Mn | S$ 42,30 Mn | S$ 10,96 Mn | S$ 70.909 | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| Brüt Kâr | S$ 23,76 Mn | S$ 27,58 Mn | S$ 30,22 Mn | S$ 27,57 Mn | S$ 36,52 Mn | S$ 40,84 Mn | S$ 43,47 Mn | S$ 54,49 Mn | S$ 57,27 Mn | S$ 60,10 Mn | S$ 66,70 Mn | S$ 62,50 Mn | S$ 53,24 Mn | S$ 26,69 Mn | S$ 18,19 Mn | S$ 6,40 Mn | S$ 29.940 | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| FAVÖK | -S$ 3,33 Mn | S$ 1,40 Mn | -S$ 329.470 | -S$ 677.950 | S$ 3,14 Mn | S$ 14,58 Mn | S$ 17,04 Mn | S$ 594.110 | S$ 2,40 Mn | S$ 3,67 Mn | S$ 2,23 Mn | -S$ 1,04 Mn | -S$ 3,34 Mn | -S$ 812.260 | S$ 928.390 | -S$ 2,99 Mn | -S$ 1,26 Mn | -S$ 62.280 | -S$ 62.300 |
| Net Kâr | S$ 9,16 Mn | S$ 7,85 Mn | S$ 4,44 Mn | S$ 4,17 Mn | -S$ 4,64 Mn | S$ 11,04 Mn | S$ 10,30 Mn | S$ 8,25 Mn | S$ 11,07 Mn | S$ 20,33 Mn | S$ 11,52 Mn | S$ 6,58 Mn | S$ 2,03 Mn | S$ 2,26 Mn | S$ 3,15 Mn | -S$ 2,71 Mn | -S$ 1,28 Mn | -S$ 62.285 | -S$ 62.302 |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | -0,02 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,10 | 0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 25,04 Mn | S$ 13,93 Mn | S$ 7,85 Mn | S$ 19,19 Mn | S$ 27,56 Mn | S$ 24,31 Mn | S$ 36,28 Mn | S$ 14,88 Mn | -S$ 9,70 Mn | S$ 16,02 Mn | S$ 20,84 Mn | S$ 22,52 Mn | S$ 12,32 Mn | S$ 3,41 Mn | S$ 4,39 Mn | S$ 1,45 Mn | -S$ 7,24 Mn | S$ 370 | -S$ 1.420 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 1,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,2% | 42,3% | 46,6% | 41,0% | 44,2% | 28,1% | 32,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,3% | 11,6% | 42,3% | 39,6% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 0,84 | 0,77 | 0,87 | 0,85 | 1,11 | 1,13 | 1,67 | 1,69 | 1,55 | 1,53 | 1,68 | 1,85 | 1,11 | 1,20 | 0,86 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,37 | 3,48 | 3,66 | 3,79 | 4,51 | 4,90 | 4,14 | 3,93 | 3,96 | 3,62 | 3,62 | 3,62 | 3,57 | 1,13 | 0,84 | 0,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,1% | 15,8% | 16,5% | 14,5% | 16,2% | 16,6% | 21,0% | 27,6% | 28,8% | 33,1% | 36,7% | 34,4% | 29,8% | 47,2% | 43,0% | 58,4% | 42,2% | — | — |
| FAVÖK Marjı | -2,0% | 0,8% | -0,2% | -0,4% | 1,4% | 5,9% | 8,2% | 0,3% | 1,2% | 2,0% | 1,2% | -0,6% | -1,9% | -1,4% | 2,2% | -27,3% | -1.777,0% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 4,5% | 2,4% | 2,2% | -2,1% | 4,5% | 5,0% | 4,2% | 5,6% | 11,2% | 6,3% | 3,6% | 1,1% | 4,0% | 7,5% | -24,7% | -1.798,5% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,8% | 8,0% | 4,3% | 10,1% | 12,2% | 9,9% | 17,5% | 7,5% | -4,9% | 8,8% | 11,5% | 12,4% | 6,9% | 6,0% | 10,4% | 13,2% | -10.204,1% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |