5SYOneApex Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 9,22 Mn | S$ 24,99 Mn | S$ 66,17 Mn | S$ 62,87 Mn | S$ 46,94 Mn | S$ 42,22 Mn | S$ 14,40 Mn | S$ 23,85 Mn | S$ 67,29 Mn | S$ 66,27 Mn | S$ 39,23 Mn | S$ 36,94 Mn | S$ 29,27 Mn | S$ 25,73 Mn | S$ 22,63 Mn | S$ 17,11 Mn | S$ 13,68 Mn | S$ 10,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 6,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 281.217 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 8,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 13.709 | S$ 20.646 | S$ 16,58 Mn | S$ 30,18 Mn | S$ 30,59 Mn | S$ 25,15 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 1,30 Mn | S$ 1,91 Mn | S$ 6,45 Mn | S$ 7,03 Mn | S$ 3,12 Mn | S$ 2,38 Mn | S$ 1,41 Mn | S$ 1,21 Mn | S$ 752.876 | S$ 357.078 |
| Net Borç† | -S$ 6,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 270.588 | S$ 77,80 Mn | S$ 1,03 Mn | S$ 928.981 | S$ 1,25 Mn | S$ 1,14 Mn | S$ 383.667 | S$ 3,29 Mn | S$ 2,63 Mn | S$ 31,60 Mn | S$ 33,20 Mn | S$ 31,19 Mn | S$ 28,28 Mn | S$ 23,84 Mn | S$ 22,06 Mn | S$ 19,21 Mn | S$ 16,84 Mn | S$ 14,47 Mn |
| Brüt Kâr | — | S$ 16,13 Mn | — | — | — | — | S$ 17.037 | S$ 433.377 | S$ 1,01 Mn | S$ 5,67 Mn | S$ 6,91 Mn | S$ 5,28 Mn | S$ 5,12 Mn | S$ 5,05 Mn | S$ 5,06 Mn | S$ 5,10 Mn | S$ 4,71 Mn | S$ 4,07 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,23 Mn | S$ 15,36 Mn | -S$ 1,33 Mn | -S$ 1,37 Mn | -S$ 1,38 Mn | -S$ 1,63 Mn | -S$ 1,76 Mn | -S$ 593.880 | S$ 169.300 | S$ 23,07 Mn | S$ 20,28 Mn | S$ 19,50 Mn | S$ 18,10 Mn | S$ 15,37 Mn | S$ 14,79 Mn | S$ 14,08 Mn | S$ 12,59 Mn | S$ 10,73 Mn |
| Net Kâr | -S$ 1,33 Mn | S$ 7,81 Mn | -S$ 590.774 | S$ 17.274 | -S$ 899.386 | -S$ 1,69 Mn | -S$ 1,39 Mn | -S$ 2,02 Mn | S$ 3,42 Mn | S$ 27,91 Mn | S$ 2,22 Mn | S$ 2,00 Mn | S$ 2,30 Mn | S$ 2,09 Mn | S$ 1,35 Mn | S$ 3,05 Mn | S$ 2,13 Mn | S$ 1,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | 0,09 | -0,01 | 0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | 0,04 | 0,33 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 2,48 Mn | S$ 25,63 Mn | S$ 2,78 Mn | S$ 9,91 Mn | -S$ 919.080 | -S$ 1,00 Mn | -S$ 1,39 Mn | S$ 1,22 Mn | S$ 65.380 | S$ 3,67 Mn | -S$ 1,82 Mn | -S$ 1,74 Mn | -S$ 1,11 Mn | -S$ 1,31 Mn | -S$ 266.620 | -S$ 132.670 | S$ 1,26 Mn | S$ 1,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 219.434 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,1% | 25,1% | 48,0% | 65,2% | 59,6% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 2,9% | 16,4% | 19,0% | 10,6% | 9,2% | 6,2% | 7,1% | 5,5% | 3,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 3,11 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,14 | 0,04 | 0,48 | 0,85 | 0,84 | 0,97 | 0,93 | 0,97 | 1,12 | 1,23 | 1,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 8,70 | 0,12 | 0,10 | 0,14 | 0,13 | 0,04 | 0,37 | 0,29 | 3,53 | 3,71 | 3,49 | 3,16 | 2,67 | 2,47 | 2,15 | 1,88 | 1,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | 20,7% | — | — | — | — | 4,4% | 13,2% | 38,2% | 17,9% | 20,8% | 16,9% | 18,1% | 21,2% | 22,9% | 26,6% | 28,0% | 28,1% |
| FAVÖK Marjı | -455,7% | 19,7% | -128,4% | -147,0% | -110,6% | -142,3% | -457,9% | -18,0% | 6,4% | 73,0% | 61,1% | 62,5% | 64,0% | 64,5% | 67,1% | 73,3% | 74,7% | 74,1% |
| Net Kâr Marjı | -491,6% | 10,0% | -57,2% | 1,9% | -72,1% | -147,9% | -363,3% | -61,3% | 129,9% | 88,3% | 6,7% | 6,4% | 8,1% | 8,8% | 6,1% | 15,9% | 12,7% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 917,3% | 32,9% | 269,5% | 1.066,6% | -73,6% | -88,0% | -361,6% | 36,9% | 2,5% | 11,6% | -5,5% | -5,6% | -3,9% | -5,5% | -1,2% | -0,7% | 7,5% | 11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |