5WVAsiaPhos Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 2,54 Mn | S$ 4,59 Mn | S$ 21,05 Mn | S$ 17,78 Mn | S$ 21,85 Mn | S$ 108,77 Mn | S$ 108,80 Mn | S$ 114,42 Mn | S$ 138,63 Mn | S$ 137,79 Mn | S$ 136,81 Mn | S$ 99,95 Mn | S$ 73,68 Mn | S$ 43,59 Mn | S$ 30,43 Mn | S$ 10,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 1,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 898.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 128.000 | S$ 159.000 | S$ 3,06 Mn | S$ 5,97 Mn | S$ 6,34 Mn | S$ 6,46 Mn | S$ 6,27 Mn | S$ 6,31 Mn | S$ 6,96 Mn | S$ 14,20 Mn | S$ 8,07 Mn | S$ 12,31 Mn | S$ 5,70 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 912.000 |
| Net Borç† | -S$ 891.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | S$ 5,32 Mn | S$ 4,29 Mn | S$ 1,70 Mn | S$ 2,42 Mn | S$ 1,57 Mn | S$ 846.000 | S$ 1,02 Mn | S$ 21,53 Mn | S$ 44,09 Mn | S$ 23,56 Mn | S$ 44,51 Mn | S$ 23,82 Mn | S$ 8,46 Mn | S$ 4,90 Mn | S$ 4,52 Mn | S$ 2,77 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 360.000 | S$ 367.000 | S$ 259.000 | S$ 213.000 | -S$ 240.000 | -S$ 609.000 | -S$ 431.000 | S$ 875.000 | S$ 6,81 Mn | S$ 2,30 Mn | S$ 8,49 Mn | S$ 4,65 Mn | S$ 2,52 Mn | S$ 2,07 Mn | S$ 2,37 Mn | S$ 379.000 |
| FAVÖK | -S$ 1,31 Mn | -S$ 1,87 Mn | -S$ 4,41 Mn | -S$ 3,71 Mn | -S$ 3,12 Mn | -S$ 1,94 Mn | -S$ 870.000 | -S$ 4,99 Mn | S$ 2,17 Mn | -S$ 2,07 Mn | S$ 4,01 Mn | S$ 90.000 | -S$ 1,44 Mn | S$ 372.000 | S$ 740.000 | -S$ 2,55 Mn |
| Net Kâr | -S$ 1,69 Mn | S$ 1,17 Mn | S$ 2,07 Mn | -S$ 1,56 Mn | -S$ 65,97 Mn | -S$ 2,77 Mn | -S$ 4,39 Mn | -S$ 14,71 Mn | S$ 214.000 | -S$ 1,73 Mn | S$ 2,21 Mn | S$ 19,50 Mn | -S$ 3,67 Mn | S$ 1,23 Mn | S$ 2,93 Mn | -S$ 1,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,06 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,02 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 369.000 | -S$ 4,90 Mn | -S$ 348.000 | -S$ 3,97 Mn | -S$ 3,16 Mn | -S$ 1,18 Mn | -S$ 1,79 Mn | S$ 302.000 | -S$ 3,02 Mn | -S$ 6,85 Mn | S$ 3,58 Mn | -S$ 8,98 Mn | -S$ 13,73 Mn | -S$ 9,85 Mn | -S$ 12,34 Mn | -S$ 719.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | S$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,0% | 3,5% | 14,6% | 33,6% | 29,0% | 5,9% | 5,8% | 5,5% | 5,0% | 10,3% | 5,9% | 12,3% | 7,7% | 0,0% | 0,0% | 8,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,10 | 0,93 | 0,08 | 0,14 | 0,07 | 0,01 | 0,01 | 0,19 | 0,32 | 0,17 | 0,33 | 0,24 | 0,11 | 0,11 | 0,15 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,25 | 2,62 | 1,04 | 1,48 | 0,96 | 0,52 | 0,62 | 13,15 | 26,93 | 14,39 | 27,19 | 14,55 | 5,17 | 2,99 | 2,76 | 1,70 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,8% | 8,6% | 15,2% | 8,8% | -15,3% | -72,0% | -42,3% | 4,1% | 15,4% | 9,8% | 19,1% | 19,5% | 29,7% | 42,2% | 52,3% | 13,7% |
| FAVÖK Marjı | -24,6% | -43,5% | -259,2% | -153,4% | -198,9% | -229,4% | -85,4% | -23,2% | 4,9% | -8,8% | 9,0% | 0,4% | -17,0% | 7,6% | 16,4% | -91,9% |
| Net Kâr Marjı | -31,8% | 27,4% | 121,9% | -64,6% | -4.199,0% | -326,8% | -430,7% | -68,4% | 0,5% | -7,4% | 5,0% | 81,8% | -43,4% | 25,0% | 64,9% | -42,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,9% | -114,2% | -20,5% | -164,6% | -201,3% | -139,7% | -175,7% | 1,4% | -6,9% | -29,1% | 8,0% | -37,7% | -162,3% | -201,2% | -272,8% | -25,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |