9SYAstaka Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 124,48 Mn | S$ 84,92 Mn | S$ 78,50 Mn | S$ 126,00 Mn | S$ 156,46 Mn | S$ 166,58 Mn | S$ 204,16 Mn | S$ 283,54 Mn | S$ 221,91 Mn | S$ 149,47 Mn | S$ 134,07 Mn | S$ 38,18 Mn | S$ 159,49 Mn | S$ 148,30 Mn | S$ 107,31 Mn | S$ 102,89 Mn | S$ 83,69 Mn | S$ 81,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 14,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 107,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 16,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 35,54 Mn | S$ 9,07 Mn | S$ 3,49 Mn | S$ 3,81 Mn | S$ 4,08 Mn | S$ 22,47 Mn | S$ 8,50 Mn | S$ 30,17 Mn | S$ 30,02 Mn | S$ 48,02 Mn | S$ 41,45 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| Net Borç† | S$ 21,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 28,87 Mn | S$ 14,42 Mn | S$ 17,88 Mn | S$ 24,98 Mn | S$ 11,24 Mn | S$ 66,21 Mn | S$ 97,96 Mn | S$ 109,58 Mn | S$ 100,62 Mn | S$ 89,06 Mn | S$ 79.036 | S$ 6,37 Mn | S$ 44,50 Mn | S$ 34,92 Mn | S$ 34,27 Mn | S$ 29,50 Mn | S$ 29,06 Mn | S$ 32,98 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 4,60 Mn | S$ 1,78 Mn | S$ 3,39 Mn | S$ 8,43 Mn | S$ 3,43 Mn | S$ 4,41 Mn | -S$ 23,47 Mn | S$ 11,43 Mn | S$ 11,39 Mn | S$ 17,18 Mn | -S$ 1,83 Mn | S$ 6,37 Mn | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -S$ 1,33 Mn | -S$ 5,18 Mn | -S$ 2,08 Mn | S$ 2,87 Mn | -S$ 1,30 Mn | -S$ 2,62 Mn | -S$ 31,48 Mn | S$ 6,82 Mn | S$ 6,62 Mn | S$ 14,30 Mn | -S$ 2,75 Mn | S$ 2,30 Mn | S$ 8,72 Mn | S$ 7,01 Mn | S$ 7,24 Mn | S$ 5,07 Mn | S$ 1,42 Mn | S$ 5,55 Mn |
| Net Kâr | -S$ 2,04 Mn | -S$ 4,04 Mn | S$ 904.984 | S$ 2,48 Mn | -S$ 4,94 Mn | -S$ 6,83 Mn | -S$ 34,89 Mn | S$ 2,03 Mn | S$ 9,23 Mn | -S$ 22,33 Mn | -S$ 5,67 Mn | S$ 47,59 Mn | S$ 8,86 Mn | S$ 7,18 Mn | S$ 6,51 Mn | S$ 5,36 Mn | S$ 3,00 Mn | S$ 6,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,02 | 0,00 | 0,01 | -0,03 | -0,04 | -0,19 | 0,01 | 0,05 | -0,13 | -0,32 | 5,10 | 0,95 | 0,77 | 0,70 | 0,58 | 0,34 | 0,66 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 22,68 Mn | -S$ 9,00 Mn | -S$ 3,03 Mn | -S$ 3,17 Mn | -S$ 13,53 Mn | S$ 5,26 Mn | S$ 14,38 Mn | -S$ 17,34 Mn | S$ 18,06 Mn | -S$ 41,78 Mn | -S$ 28,13 Mn | S$ 14,31 Mn | S$ 5,98 Mn | S$ 26,21 Mn | S$ 5,08 Mn | S$ 611.910 | S$ 4,92 Mn | -S$ 4,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 173.972 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,5% | 10,7% | 4,4% | 3,0% | 2,6% | 13,5% | 4,2% | 10,6% | 13,5% | 32,1% | 30,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,17 | 0,23 | 0,20 | 0,07 | 0,40 | 0,48 | 0,39 | 0,45 | 0,60 | 0,00 | 0,17 | 0,28 | 0,24 | 0,32 | 0,29 | 0,35 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,71 | 0,85 | 1,06 | 1,48 | 0,66 | 3,91 | 5,79 | 6,48 | 5,95 | 5,26 | 0,00 | 0,38 | 2,63 | 2,06 | 2,03 | 1,74 | 1,72 | 1,95 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,9% | 12,3% | 19,0% | 33,8% | 30,5% | 6,7% | -24,0% | 10,4% | 11,3% | 19,3% | -2.312,1% | 100,0% | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -4,6% | -35,9% | -11,6% | 11,5% | -11,6% | -4,0% | -32,1% | 6,2% | 6,6% | 16,1% | -3.481,4% | 36,1% | 19,6% | 20,1% | 21,1% | 17,2% | 4,9% | 16,8% |
| Net Kâr Marjı | -7,1% | -28,0% | 5,1% | 9,9% | -44,0% | -10,3% | -35,6% | 1,9% | 9,2% | -25,1% | -7.171,1% | 747,3% | 19,9% | 20,6% | 19,0% | 18,2% | 10,3% | 18,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -78,6% | -62,4% | -16,9% | -12,7% | -120,4% | 8,0% | 14,7% | -15,8% | 17,9% | -46,9% | -35.585,0% | 224,7% | 13,4% | 75,1% | 14,8% | 2,1% | 16,9% | -14,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |