A7RUKeppel Infrastructure Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,46 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 6,40 Mr | S$ 6,27 Mr | S$ 5,62 Mr | S$ 5,96 Mr | S$ 4,50 Mr | S$ 4,93 Mr | S$ 5,00 Mr | S$ 3,85 Mr | S$ 4,00 Mr | S$ 4,15 Mr | S$ 4,14 Mr | S$ 1,97 Mr | S$ 2,04 Mr | S$ 2,07 Mr | S$ 2,20 Mr | S$ 2,25 Mr | S$ 1,94 Mr | S$ 2,33 Mr | S$ 804,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 718,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 5,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 4,36 Mr | S$ 4,17 Mr | S$ 3,63 Mr | S$ 3,83 Mr | S$ 2,67 Mr | S$ 2,81 Mr | S$ 2,77 Mr | S$ 2,03 Mr | S$ 2,05 Mr | S$ 2,07 Mr | S$ 1,93 Mr | S$ 1,33 Mr | S$ 1,36 Mr | S$ 1,37 Mr | S$ 1,58 Mr | S$ 1,55 Mr | S$ 1,57 Mr | S$ 1,73 Mr | S$ 299,24 Mn |
| Net Borç† | S$ 3,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 2,28 Mr | S$ 2,21 Mr | S$ 2,04 Mr | S$ 2,01 Mr | S$ 1,58 Mr | S$ 1,50 Mr | S$ 1,57 Mr | S$ 637,39 Mn | S$ 632,48 Mn | S$ 581,12 Mn | S$ 570,47 Mn | S$ 521,05 Mn | S$ 523,89 Mn | S$ 481,41 Mn | S$ 424,48 Mn | S$ 388,15 Mn | S$ 398,74 Mn | S$ 369,39 Mn | S$ 221,81 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 386,05 Mn | S$ 354,44 Mn | S$ 324,38 Mn | S$ 318,43 Mn | S$ 250,70 Mn | S$ 249,33 Mn | S$ 247,23 Mn | S$ 168,56 Mn | S$ 188,53 Mn | S$ 146,33 Mn | S$ 145,03 Mn | S$ 109,31 Mn | S$ 133,63 Mn | S$ 95,47 Mn | S$ 100,03 Mn | S$ 308,74 Mn | S$ 325,19 Mn | S$ 241,26 Mn | S$ 183,94 Mn |
| FAVÖK | S$ 461,75 Mn | S$ 415,62 Mn | S$ 401,12 Mn | S$ 329,25 Mn | S$ 303,67 Mn | S$ 313,95 Mn | S$ 290,87 Mn | S$ 232,63 Mn | S$ 248,52 Mn | S$ 218,51 Mn | S$ 192,38 Mn | S$ 118,62 Mn | S$ 153,30 Mn | S$ 115,54 Mn | S$ 123,66 Mn | S$ 113,16 Mn | S$ 116,57 Mn | S$ 25,56 Mn | S$ 17,15 Mn |
| Net Kâr | S$ 92,95 Mn | S$ 61,47 Mn | S$ 112,91 Mn | S$ 868.000 | -S$ 170,15 Mn | -S$ 34,45 Mn | S$ 38,58 Mn | S$ 32,02 Mn | S$ 47,61 Mn | S$ 41,19 Mn | S$ 20,61 Mn | -S$ 2,10 Mn | S$ 18,24 Mn | -S$ 36,18 Mn | -S$ 23,08 Mn | S$ 7,86 Mn | -S$ 50,21 Mn | -S$ 55,18 Mn | S$ 4,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | -0,03 | -0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | -0,00 | 0,01 | -0,03 | -0,02 | 0,01 | -0,08 | -0,09 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 164,14 Mn | S$ 186,21 Mn | S$ 211,02 Mn | S$ 173,03 Mn | S$ 189,95 Mn | S$ 302,25 Mn | S$ 319,07 Mn | S$ 175,70 Mn | S$ 82,67 Mn | S$ 65,74 Mn | S$ 46,20 Mn | S$ 81,72 Mn | S$ 103,35 Mn | S$ 54,53 Mn | S$ 78,15 Mn | S$ 47,26 Mn | S$ 72,61 Mn | S$ 40,87 Mn | S$ 5,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 136,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 68,1% | 66,5% | 64,7% | 64,3% | 59,3% | 57,0% | 55,3% | 52,9% | 51,4% | 49,9% | 46,7% | 67,6% | 66,5% | 66,1% | 71,8% | 68,9% | 80,9% | 74,3% | 37,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,35 | 0,36 | 0,34 | 0,35 | 0,30 | 0,31 | 0,17 | 0,16 | 0,14 | 0,14 | 0,26 | 0,26 | 0,23 | 0,19 | 0,17 | 0,21 | 0,16 | 0,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,07 | 2,01 | 1,85 | 1,82 | 1,43 | 1,36 | 1,42 | 0,58 | 0,58 | 0,53 | 0,52 | 0,47 | 0,48 | 0,44 | 0,39 | 0,35 | 0,36 | 0,34 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,0% | 16,0% | 15,9% | 15,9% | 15,9% | 16,6% | 15,8% | 26,4% | 29,8% | 25,2% | 25,4% | 21,0% | 25,5% | 19,8% | 23,6% | 79,5% | 81,6% | 65,3% | 82,9% |
| FAVÖK Marjı | 20,3% | 18,8% | 19,7% | 16,4% | 19,3% | 20,9% | 18,6% | 36,5% | 39,3% | 37,6% | 33,7% | 22,8% | 29,3% | 24,0% | 29,1% | 29,2% | 29,2% | 6,9% | 7,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 2,8% | 5,5% | 0,0% | -10,8% | -2,3% | 2,5% | 5,0% | 7,5% | 7,1% | 3,6% | -0,4% | 3,5% | -7,5% | -5,4% | 2,0% | -12,6% | -14,9% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,2% | 8,4% | 10,4% | 8,6% | 12,1% | 20,2% | 20,4% | 27,6% | 13,1% | 11,3% | 8,1% | 15,7% | 19,7% | 11,3% | 18,4% | 12,2% | 18,2% | 11,1% | 2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |