AAJSunMoon Food Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 11,66 Mn | S$ 9,41 Mn | S$ 11,22 Mn | S$ 12,73 Mn | S$ 15,29 Mn | S$ 16,99 Mn | S$ 17,58 Mn | S$ 34,33 Mn | S$ 28,08 Mn | S$ 13,00 Mn | S$ 19,82 Mn | S$ 28,14 Mn | S$ 23,47 Mn | S$ 24,75 Mn | S$ 27,59 Mn | S$ 21,42 Mn | S$ 20,58 Mn | S$ 58,65 Mn | S$ 83,33 Mn | S$ 125,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 1,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 5,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 6,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 1,17 Mn | S$ 640.000 | S$ 1,26 Mn | S$ 617.000 | S$ 715.000 | S$ 793.000 | S$ 9.000 | S$ 11.000 | S$ 69.000 | S$ 80.000 | S$ 632.000 | S$ 2,66 Mn | S$ 1,04 Mn | S$ 25,41 Mn | S$ 24,42 Mn | S$ 25,40 Mn | S$ 25,45 Mn | S$ 49,28 Mn | S$ 51,07 Mn | S$ 39,23 Mn |
| Net Borç† | -S$ 712.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 41,84 Mn | S$ 33,83 Mn | S$ 27,06 Mn | S$ 42,37 Mn | S$ 38,95 Mn | S$ 33,15 Mn | S$ 18,00 Mn | S$ 72,57 Mn | S$ 44,88 Mn | S$ 16,08 Mn | S$ 14,09 Mn | S$ 15,86 Mn | S$ 34,39 Mn | S$ 29,36 Mn | S$ 30,86 Mn | S$ 36,02 Mn | S$ 26,87 Mn | S$ 43,68 Mn | S$ 47,44 Mn | S$ 67,51 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 1,73 Mn | S$ 727.000 | S$ 745.000 | S$ 791.000 | S$ 1,29 Mn | S$ 849.000 | S$ 891.000 | S$ 661.000 | S$ 659.000 | S$ 588.000 | S$ 983.000 | S$ 1,09 Mn | S$ 5,43 Mn | S$ 3,76 Mn | S$ 7,80 Mn | S$ 8,21 Mn | S$ 5,64 Mn | -S$ 8,77 Mn | -S$ 1,79 Mn | S$ 2,83 Mn |
| FAVÖK | S$ 130.000 | -S$ 1,49 Mn | -S$ 152.000 | -S$ 2,54 Mn | -S$ 842.000 | S$ 498.000 | -S$ 2,96 Mn | -S$ 4,05 Mn | -S$ 3,47 Mn | -S$ 5,26 Mn | -S$ 3,30 Mn | -S$ 2,96 Mn | S$ 380.000 | -S$ 645.000 | S$ 2,67 Mn | S$ 4,74 Mn | -S$ 89.000 | -S$ 26,80 Mn | -S$ 3,16 Mn | -S$ 6,00 Mn |
| Net Kâr | S$ 38.000 | -S$ 1,52 Mn | S$ 28.000 | -S$ 2,00 Mn | -S$ 955.000 | S$ 906.000 | -S$ 4,27 Mn | -S$ 5,83 Mn | -S$ 1,82 Mn | -S$ 7,45 Mn | -S$ 2,10 Mn | -S$ 2,11 Mn | S$ 11,06 Mn | -S$ 2,54 Mn | S$ 770.000 | S$ 939.000 | S$ 6,44 Mn | -S$ 33,22 Mn | -S$ 49,24 Mn | -S$ 20,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,02 | -0,01 | -0,01 | 0,07 | -0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,08 | -0,42 | -0,79 | -1,47 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -S$ 877.000 | -S$ 1,52 Mn | S$ 314.000 | -S$ 506.000 | -S$ 999.000 | -S$ 6,83 Mn | -S$ 2,59 Mn | -S$ 8,98 Mn | -S$ 4,67 Mn | S$ 4,42 Mn | -S$ 1,35 Mn | -S$ 260.000 | -S$ 310.000 | -S$ 1,62 Mn | S$ 3,85 Mn | -S$ 3,05 Mn | -S$ 20,04 Mn | -S$ 14,72 Mn | -S$ 10,52 Mn |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,0% | 6,8% | 11,2% | 4,8% | 4,7% | 4,7% | 0,1% | 0,0% | 0,2% | 0,6% | 3,2% | 9,4% | 4,5% | 102,6% | 88,5% | 118,6% | 123,7% | 84,0% | 61,3% | 31,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 3,59 | 3,60 | 2,41 | 3,33 | 2,55 | 1,95 | 1,02 | 2,11 | 1,60 | 1,24 | 0,71 | 0,56 | 1,47 | 1,19 | 1,12 | 1,68 | 1,31 | 0,74 | 0,57 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,40 | 5,18 | 4,14 | 6,48 | 5,96 | 5,07 | 2,76 | 11,11 | 6,87 | 2,46 | 2,16 | 2,43 | 5,26 | 4,49 | 4,72 | 5,51 | 4,11 | 6,69 | 7,26 | 10,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,1% | 2,1% | 2,8% | 1,9% | 3,3% | 2,6% | 4,9% | 0,9% | 1,5% | 3,7% | 7,0% | 6,9% | 15,8% | 12,8% | 25,3% | 22,8% | 21,0% | -20,1% | -3,8% | 4,2% |
| FAVÖK Marjı | 0,3% | -4,4% | -0,6% | -6,0% | -2,2% | 1,5% | -16,5% | -5,6% | -7,7% | -32,7% | -23,4% | -18,6% | 1,1% | -2,2% | 8,7% | 13,2% | -0,3% | -61,4% | -6,7% | -8,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | -4,5% | 0,1% | -4,7% | -2,5% | 2,7% | -23,7% | -8,0% | -4,1% | -46,3% | -14,9% | -13,3% | 32,2% | -8,6% | 2,5% | 2,6% | 24,0% | -76,0% | -103,8% | -30,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -2,6% | -5,6% | 0,7% | -1,3% | -3,0% | -37,9% | -3,6% | -20,0% | -29,0% | 31,4% | -8,5% | -0,8% | -1,1% | -5,3% | 10,7% | -11,4% | -45,9% | -31,0% | -15,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |