AW9UFirst Real Estate Investment Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $333,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 1,09 Mr | S$ 1,16 Mr | S$ 1,19 Mr | S$ 1,20 Mr | S$ 1,05 Mr | S$ 1,00 Mr | S$ 1,43 Mr | S$ 1,44 Mr | S$ 1,42 Mr | S$ 1,34 Mr | S$ 1,32 Mr | S$ 1,21 Mr | S$ 1,11 Mr | S$ 828,83 Mn | S$ 660,62 Mn | S$ 654,57 Mn | S$ 354,65 Mn | S$ 339,55 Mn | S$ 340,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 46,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 561,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 527,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 488,13 Mn | S$ 486,76 Mn | S$ 483,13 Mn | S$ 484,35 Mn | S$ 409,89 Mn | S$ 549,88 Mn | S$ 547,29 Mn | S$ 557,30 Mn | S$ 537,33 Mn | S$ 474,49 Mn | S$ 442,56 Mn | S$ 396,57 Mn | S$ 353,80 Mn | S$ 212,84 Mn | S$ 97,79 Mn | S$ 57,35 Mn | S$ 52,30 Mn | S$ 50,77 Mn | S$ 50,63 Mn |
| Net Borç† | S$ 431,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 92,49 Mn | S$ 97,85 Mn | S$ 105,71 Mn | S$ 110,33 Mn | S$ 105,25 Mn | S$ 81,06 Mn | S$ 117,82 Mn | S$ 116,84 Mn | S$ 112,42 Mn | S$ 108,15 Mn | S$ 100,93 Mn | S$ 93,45 Mn | S$ 83,44 Mn | S$ 57,78 Mn | S$ 54,11 Mn | S$ 30,30 Mn | S$ 30,16 Mn | S$ 29,96 Mn | S$ 28,06 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 79,43 Mn | S$ 84,03 Mn | S$ 92,01 Mn | S$ 96,84 Mn | S$ 93,69 Mn | S$ 65,95 Mn | S$ 100,67 Mn | S$ 103,17 Mn | S$ 99,62 Mn | S$ 95,98 Mn | S$ 89,25 Mn | S$ 82,59 Mn | S$ 72,09 Mn | S$ 51,53 Mn | S$ 48,10 Mn | S$ 26,74 Mn | S$ 26,73 Mn | S$ 26,70 Mn | S$ 25,04 Mn |
| FAVÖK | S$ 75,29 Mn | S$ 82,94 Mn | S$ 90,09 Mn | S$ 94,77 Mn | S$ 94,67 Mn | S$ 57,88 Mn | S$ 98,50 Mn | — | S$ 96,88 Mn | S$ 90,76 Mn | S$ 89,99 Mn | S$ 81,42 Mn | S$ 71,40 Mn | S$ 50,82 Mn | S$ 47,67 Mn | S$ 26,38 Mn | S$ 24,63 Mn | S$ 24,04 Mn | S$ 22,97 Mn |
| Net Kâr | S$ 27,33 Mn | S$ 35,09 Mn | S$ 61,68 Mn | S$ 31,01 Mn | S$ 59,91 Mn | -S$ 355,83 Mn | S$ 45,51 Mn | S$ 72,47 Mn | S$ 70,03 Mn | S$ 38,69 Mn | S$ 67,78 Mn | S$ 90,60 Mn | S$ 117,83 Mn | S$ 65,24 Mn | S$ 50,95 Mn | S$ 69,50 Mn | S$ 35,96 Mn | S$ 22,95 Mn | S$ 82,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,04 | -0,40 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,08 | 0,11 | 0,15 | 0,09 | 0,07 | 0,16 | 0,09 | 0,06 | 0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 43,75 Mn | S$ 40,44 Mn | S$ 45,85 Mn | S$ 71,39 Mn | S$ 52,28 Mn | S$ 30,52 Mn | S$ 84,69 Mn | S$ 54,60 Mn | S$ 54,58 Mn | S$ 66,39 Mn | S$ 60,91 Mn | S$ 67,15 Mn | S$ 52,93 Mn | S$ 46,38 Mn | S$ 39,26 Mn | S$ 25,38 Mn | S$ 18,77 Mn | S$ 19,12 Mn | -S$ 205,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 3,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,8% | 41,9% | 40,7% | 40,4% | 39,1% | 54,7% | 38,3% | 38,7% | 37,7% | 35,4% | 33,7% | 32,7% | 31,9% | 25,7% | 14,8% | 8,8% | 14,7% | 15,0% | 14,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,05 | 0,09 | 0,09 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,18 | 0,19 | 0,20 | 0,21 | 0,20 | 0,15 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,21 | 0,19 | 0,18 | 0,16 | 0,11 | 0,10 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 85,9% | 85,9% | 87,0% | 87,8% | 89,0% | 81,4% | 85,4% | 88,3% | 88,6% | 88,8% | 88,4% | 88,4% | 86,4% | 89,2% | 88,9% | 88,3% | 88,6% | 89,1% | 89,2% |
| FAVÖK Marjı | 81,4% | 84,8% | 85,2% | 85,9% | 89,9% | 71,4% | 83,6% | — | 86,2% | 83,9% | 89,2% | 87,1% | 85,6% | 88,0% | 88,1% | 87,1% | 81,7% | 80,2% | 81,9% |
| Net Kâr Marjı | 29,5% | 35,9% | 58,4% | 28,1% | 56,9% | -439,0% | 38,6% | 62,0% | 62,3% | 35,8% | 67,2% | 96,9% | 141,2% | 112,9% | 94,2% | 229,4% | 119,2% | 76,6% | 293,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 47,3% | 41,3% | 43,4% | 64,7% | 49,7% | 37,6% | 71,9% | 46,7% | 48,5% | 61,4% | 60,4% | 71,9% | 63,4% | 80,3% | 72,5% | 83,8% | 62,2% | 63,8% | -733,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |