BACCamsing Healthcare Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 864.000 | S$ 1,72 Mn | S$ 2,53 Mn | S$ 4,21 Mn | S$ 3,51 Mn | S$ 4,08 Mn | S$ 6,08 Mn | S$ 8,83 Mn | S$ 15,77 Mn | S$ 16,19 Mn | S$ 15,01 Mn | S$ 16,45 Mn | S$ 17,72 Mn | S$ 20,30 Mn | S$ 20,90 Mn | S$ 22,64 Mn | S$ 20,82 Mn | S$ 20,66 Mn | S$ 17,46 Mn | S$ 17,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 41.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 9,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -S$ 8,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 6,31 Mn | S$ 6,19 Mn | S$ 7,54 Mn | S$ 6,74 Mn | S$ 2,88 Mn | S$ 3,49 Mn | S$ 5,46 Mn | S$ 3,43 Mn | S$ 3,44 Mn | S$ 4,26 Mn | S$ 3,07 Mn | S$ 2,29 Mn | S$ 2,13 Mn | S$ 2,65 Mn | S$ 1,92 Mn | S$ 3,93 Mn | S$ 2,48 Mn | S$ 3,38 Mn | S$ 2,61 Mn | S$ 3,56 Mn |
| Net Borç† | S$ 6,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 4,11 Mn | S$ 4,78 Mn | S$ 4,85 Mn | S$ 6,10 Mn | S$ 5,53 Mn | S$ 5,69 Mn | S$ 7,31 Mn | S$ 8,39 Mn | S$ 14,91 Mn | S$ 18,23 Mn | S$ 14,13 Mn | S$ 15,79 Mn | S$ 16,07 Mn | S$ 23,58 Mn | S$ 28,65 Mn | S$ 29,95 Mn | S$ 26,59 Mn | S$ 33,11 Mn | S$ 27,50 Mn | S$ 29,89 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 2,15 Mn | S$ 1,59 Mn | S$ 1,63 Mn | S$ 3,51 Mn | S$ 2,83 Mn | S$ 3,38 Mn | S$ 4,27 Mn | S$ 4,71 Mn | S$ 8,60 Mn | S$ 9,25 Mn | S$ 7,81 Mn | S$ 9,35 Mn | S$ 9,60 Mn | S$ 12,37 Mn | S$ 14,68 Mn | S$ 13,84 Mn | S$ 13,98 Mn | S$ 17,46 Mn | S$ 15,05 Mn | S$ 13,71 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,26 Mn | -S$ 1,43 Mn | -S$ 615.000 | -S$ 704.000 | -S$ 516.000 | S$ 188.000 | -S$ 1,13 Mn | -S$ 3,59 Mn | S$ 183.000 | -S$ 489.000 | -S$ 2,09 Mn | S$ 300.000 | -S$ 779.000 | -S$ 304.000 | S$ 1,96 Mn | S$ 1,52 Mn | S$ 2,13 Mn | S$ 3,98 Mn | S$ 2,24 Mn | S$ 1,43 Mn |
| Net Kâr | -S$ 928.000 | -S$ 2,30 Mn | -S$ 2,72 Mn | -S$ 2,40 Mn | -S$ 1,33 Mn | -S$ 828.000 | -S$ 5,46 Mn | -S$ 6,57 Mn | S$ 53.000 | S$ 161.000 | -S$ 1,98 Mn | S$ 438.000 | -S$ 751.000 | -S$ 147.000 | S$ 1,15 Mn | S$ 1,27 Mn | S$ 1,70 Mn | S$ 2,18 Mn | S$ 2,32 Mn | S$ 2,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,04 | -0,09 | -0,08 | -0,04 | -0,03 | -0,18 | -0,22 | 0,00 | 0,01 | -0,07 | 0,01 | -0,03 | -0,01 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | S$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 380.000 | -S$ 1,65 Mn | S$ 223.000 | -S$ 1,11 Mn | S$ 497.000 | S$ 1,88 Mn | S$ 2,48 Mn | -S$ 2,40 Mn | S$ 125.000 | S$ 325.000 | -S$ 1,38 Mn | -S$ 543.000 | -S$ 1,65 Mn | -S$ 2,01 Mn | S$ 3,31 Mn | -S$ 2,47 Mn | S$ 4,40 Mn | S$ 3,68 Mn | S$ 1,95 Mn | S$ 298.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 22.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 729,9% | 360,3% | 298,1% | 160,3% | 81,9% | 85,4% | 89,8% | 38,8% | 21,8% | 26,3% | 20,5% | 13,9% | 12,0% | 13,0% | 9,2% | 17,4% | 11,9% | 16,4% | 14,9% | 20,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 4,75 | 2,79 | 1,92 | 1,45 | 1,57 | 1,39 | 1,20 | 0,95 | 0,95 | 1,13 | 0,94 | 0,96 | 0,91 | 1,16 | 1,37 | 1,32 | 1,28 | 1,60 | 1,58 | 1,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,47 | -0,55 | -0,56 | -0,70 | -0,64 | -0,65 | -0,84 | -0,97 | -1,72 | -2,10 | -1,63 | -1,82 | -1,85 | -2,71 | -3,30 | -3,45 | -3,06 | -3,81 | -3,16 | -3,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,5% | 33,2% | 33,5% | 57,5% | 51,2% | 59,3% | 58,4% | 56,1% | 57,7% | 50,7% | 55,3% | 59,2% | 59,7% | 52,4% | 51,2% | 46,2% | 52,6% | 52,7% | 54,7% | 45,9% |
| FAVÖK Marjı | -30,6% | -29,8% | -12,7% | -11,5% | -9,3% | 3,3% | -15,5% | -42,9% | 1,2% | -2,7% | -14,8% | 1,9% | -4,8% | -1,3% | 6,8% | 5,1% | 8,0% | 12,0% | 8,2% | 4,8% |
| Net Kâr Marjı | -22,6% | -48,1% | -56,1% | -39,4% | -24,0% | -14,6% | -74,7% | -78,3% | 0,4% | 0,9% | -14,0% | 2,8% | -4,7% | -0,6% | 4,0% | 4,2% | 6,4% | 6,6% | 8,4% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,3% | -34,6% | 4,6% | -18,2% | 9,0% | 33,1% | 34,0% | -28,6% | 0,8% | 1,8% | -9,7% | -3,4% | -10,3% | -8,5% | 11,5% | -8,2% | 16,6% | 11,1% | 7,1% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |