BNEKencana Agri Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $144,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 338,94 Mn | S$ 393,31 Mn | S$ 386,84 Mn | S$ 401,76 Mn | S$ 450,58 Mn | S$ 442,01 Mn | S$ 482,05 Mn | S$ 487,04 Mn | S$ 522,89 Mn | S$ 566,59 Mn | S$ 533,97 Mn | S$ 677,12 Mn | S$ 609,10 Mn | S$ 643,08 Mn | S$ 627,34 Mn | S$ 496,46 Mn | S$ 365,89 Mn | S$ 252,04 Mn | S$ 217,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 34,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 265,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 73,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 201,04 Mn | S$ 262,41 Mn | S$ 248,65 Mn | S$ 262,17 Mn | S$ 311,84 Mn | S$ 328,83 Mn | S$ 348,37 Mn | S$ 370,14 Mn | S$ 388,77 Mn | S$ 413,20 Mn | S$ 364,02 Mn | S$ 317,25 Mn | S$ 263,75 Mn | S$ 246,74 Mn | S$ 193,53 Mn | S$ 168,21 Mn | S$ 108,72 Mn | S$ 46,65 Mn | S$ 51,22 Mn |
| Net Borç† | S$ 166,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 259,56 Mn | S$ 205,45 Mn | S$ 183,16 Mn | S$ 210,35 Mn | S$ 172,62 Mn | S$ 143,85 Mn | S$ 141,97 Mn | S$ 168,64 Mn | S$ 205,77 Mn | S$ 191,33 Mn | S$ 181,32 Mn | S$ 223,63 Mn | S$ 356,52 Mn | S$ 377,18 Mn | S$ 395,64 Mn | S$ 207,07 Mn | S$ 177,24 Mn | S$ 148,41 Mn | S$ 104,39 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 72,51 Mn | S$ 57,79 Mn | S$ 35,38 Mn | S$ 59,97 Mn | S$ 54,59 Mn | S$ 38,43 Mn | S$ 29,96 Mn | S$ 32,85 Mn | S$ 42,09 Mn | S$ 26,55 Mn | S$ 24,24 Mn | S$ 49,02 Mn | S$ 34,34 Mn | S$ 46,85 Mn | S$ 44,11 Mn | S$ 37,22 Mn | S$ 30,41 Mn | S$ 37,88 Mn | S$ 35,34 Mn |
| FAVÖK | S$ 73,20 Mn | S$ 58,69 Mn | S$ 39,72 Mn | S$ 64,76 Mn | S$ 59,83 Mn | S$ 43,95 Mn | S$ 29,74 Mn | S$ 36,05 Mn | S$ 46,78 Mn | S$ 30,17 Mn | S$ 24,29 Mn | S$ 41,93 Mn | S$ 23,61 Mn | S$ 29,99 Mn | S$ 30,70 Mn | S$ 27,20 Mn | S$ 19,74 Mn | S$ 25,13 Mn | S$ 27,22 Mn |
| Net Kâr | S$ 24,10 Mn | S$ 15,96 Mn | -S$ 380.112 | S$ 3,61 Mn | S$ 22,58 Mn | S$ 5,55 Mn | -S$ 17,49 Mn | -S$ 32,18 Mn | S$ 6,89 Mn | -S$ 12,30 Mn | -S$ 41,65 Mn | S$ 9,15 Mn | -S$ 13,44 Mn | S$ 21,62 Mn | S$ 29,14 Mn | S$ 31,04 Mn | S$ 24,30 Mn | S$ 14,61 Mn | S$ 59,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,08 | 0,06 | -0,00 | 0,01 | 0,08 | 0,02 | -0,06 | -0,11 | 0,02 | -0,04 | -0,15 | 0,03 | -0,05 | 0,08 | 0,10 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 44,12 Mn | S$ 582.670 | S$ 9,93 Mn | S$ 39,39 Mn | S$ 24,23 Mn | S$ 1,10 Mn | S$ 25,56 Mn | S$ 4,96 Mn | -S$ 23,33 Mn | -S$ 27,16 Mn | -S$ 55,67 Mn | -S$ 36,20 Mn | -S$ 107,50 Mn | -S$ 70,99 Mn | -S$ 4,14 Mn | -S$ 81,63 Mn | -S$ 57,24 Mn | -S$ 41,43 Mn | S$ 11,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 15,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 59,3% | 66,7% | 64,3% | 65,3% | 69,2% | 74,4% | 72,3% | 76,0% | 74,4% | 72,9% | 68,2% | 46,9% | 43,3% | 38,4% | 30,8% | 33,9% | 29,7% | 18,5% | 23,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,52 | 0,47 | 0,52 | 0,38 | 0,33 | 0,29 | 0,35 | 0,39 | 0,34 | 0,34 | 0,33 | 0,59 | 0,59 | 0,63 | 0,42 | 0,48 | 0,59 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,55 | 2,81 | 2,50 | 2,88 | 2,36 | 1,97 | 1,94 | 2,31 | 2,81 | 2,62 | 2,48 | 3,06 | 4,87 | 5,16 | 5,41 | 2,83 | 2,42 | 2,03 | 1,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,9% | 28,1% | 19,3% | 28,5% | 31,6% | 26,7% | 21,1% | 19,5% | 20,5% | 13,9% | 13,4% | 21,9% | 9,6% | 12,4% | 11,1% | 18,0% | 17,2% | 25,5% | 33,9% |
| FAVÖK Marjı | 28,2% | 28,6% | 21,7% | 30,8% | 34,7% | 30,6% | 20,9% | 21,4% | 22,7% | 15,8% | 13,4% | 18,8% | 6,6% | 8,0% | 7,8% | 13,1% | 11,1% | 16,9% | 26,1% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | 7,8% | -0,2% | 1,7% | 13,1% | 3,9% | -12,3% | -19,1% | 3,3% | -6,4% | -23,0% | 4,1% | -3,8% | 5,7% | 7,4% | 15,0% | 13,7% | 9,8% | 56,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,0% | 0,3% | 5,4% | 18,7% | 14,0% | 0,8% | 18,0% | 2,9% | -11,3% | -14,2% | -30,7% | -16,2% | -30,2% | -18,8% | -1,0% | -39,4% | -32,3% | -27,9% | 10,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,08 | -%0,52 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,06 | -%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,18 | +%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,20 | +%0,66 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,45 | +%0,97 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,95 | -%0,90 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,05 | -%0,98 |