BSLRaffles Medical Group Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,25 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 1,43 Mr | S$ 1,49 Mr | S$ 1,53 Mr | S$ 1,53 Mr | S$ 1,55 Mr | S$ 1,40 Mr | S$ 1,28 Mr | S$ 1,12 Mr | S$ 1,01 Mr | S$ 900,63 Mn | S$ 814,93 Mn | S$ 655,03 Mn | S$ 573,43 Mn | S$ 494,64 Mn | S$ 428,59 Mn | S$ 371,75 Mn | S$ 336,81 Mn | S$ 310,40 Mn | S$ 281,46 Mn | S$ 151,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 310,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 373,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 87,42 Mn | S$ 88,17 Mn | S$ 108,42 Mn | S$ 96,14 Mn | S$ 234,28 Mn | S$ 232,79 Mn | S$ 200,38 Mn | S$ 116,50 Mn | S$ 79,20 Mn | S$ 30,40 Mn | S$ 32,28 Mn | S$ 6,39 Mn | S$ 4,75 Mn | S$ 19,75 Mn | S$ 21,45 Mn | S$ 22,58 Mn | S$ 24,52 Mn | S$ 26,61 Mn | S$ 25,26 Mn | S$ 1,99 Mn |
| Net Borç† | -S$ 223,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 765,30 Mn | S$ 751,56 Mn | S$ 706,92 Mn | S$ 822,92 Mn | S$ 723,79 Mn | S$ 568,20 Mn | S$ 522,04 Mn | S$ 489,13 Mn | S$ 477,58 Mn | S$ 473,61 Mn | S$ 410,54 Mn | S$ 374,64 Mn | S$ 340,99 Mn | S$ 311,63 Mn | S$ 272,78 Mn | S$ 239,12 Mn | S$ 218,61 Mn | S$ 200,77 Mn | S$ 168,66 Mn | S$ 134,25 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 136,74 Mn | S$ 129,39 Mn | S$ 141,06 Mn | S$ 255,02 Mn | S$ 154,22 Mn | S$ 105,23 Mn | S$ 114,93 Mn | S$ 125,16 Mn | S$ 121,36 Mn | S$ 125,56 Mn | S$ 113,05 Mn | S$ 108,70 Mn | S$ 99,77 Mn | S$ 90,33 Mn | S$ 81,01 Mn | S$ 72,32 Mn | S$ 61,17 Mn | S$ 55,84 Mn | S$ 49,34 Mn | S$ 34,90 Mn |
| FAVÖK | S$ 131,82 Mn | S$ 126,78 Mn | S$ 136,80 Mn | S$ 246,48 Mn | S$ 152,80 Mn | S$ 104,86 Mn | S$ 103,96 Mn | S$ 99,28 Mn | S$ 92,28 Mn | S$ 93,24 Mn | S$ 90,08 Mn | S$ 85,81 Mn | S$ 78,37 Mn | S$ 70,74 Mn | S$ 64,72 Mn | S$ 56,51 Mn | S$ 52,27 Mn | S$ 45,15 Mn | S$ 30,37 Mn | S$ 19,06 Mn |
| Net Kâr | S$ 70,57 Mn | S$ 62,24 Mn | S$ 90,15 Mn | S$ 143,21 Mn | S$ 84,17 Mn | S$ 65,89 Mn | S$ 60,27 Mn | S$ 71,06 Mn | S$ 70,78 Mn | S$ 70,21 Mn | S$ 69,29 Mn | S$ 67,64 Mn | S$ 84,89 Mn | S$ 56,85 Mn | S$ 50,40 Mn | S$ 45,27 Mn | S$ 37,88 Mn | S$ 31,55 Mn | S$ 35,86 Mn | S$ 15,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,03 | 0,05 | 0,08 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 98,12 Mn | S$ 73,18 Mn | S$ 173,82 Mn | S$ 167,26 Mn | S$ 104,07 Mn | S$ 70,23 Mn | S$ 12,25 Mn | S$ 64,05 Mn | S$ 73,64 Mn | S$ 65,55 Mn | S$ 39,26 Mn | S$ 76,83 Mn | S$ 63,90 Mn | S$ 60,19 Mn | S$ 58,44 Mn | S$ 44,16 Mn | S$ 43,50 Mn | S$ 34,23 Mn | S$ 37,74 Mn | S$ 19,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 10,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,1% | 5,9% | 7,1% | 6,3% | 15,2% | 16,6% | 15,6% | 10,4% | 7,9% | 3,4% | 4,0% | 1,0% | 0,8% | 4,0% | 5,0% | 6,1% | 7,3% | 8,6% | 9,0% | 1,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,50 | 0,46 | 0,54 | 0,47 | 0,40 | 0,41 | 0,44 | 0,47 | 0,53 | 0,50 | 0,57 | 0,59 | 0,63 | 0,64 | 0,64 | 0,65 | 0,65 | 0,60 | 0,88 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,71 | 0,67 | 0,78 | 0,69 | 0,54 | 0,49 | 0,46 | 0,45 | 0,45 | 0,39 | 0,35 | 0,32 | 0,30 | 0,26 | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,9% | 17,2% | 20,0% | 31,0% | 21,3% | 18,5% | 22,0% | 25,6% | 25,4% | 26,5% | 27,5% | 29,0% | 29,3% | 29,0% | 29,7% | 30,2% | 28,0% | 27,8% | 29,3% | 26,0% |
| FAVÖK Marjı | 17,2% | 16,9% | 19,4% | 30,0% | 21,1% | 18,5% | 19,9% | 20,3% | 19,3% | 19,7% | 21,9% | 22,9% | 23,0% | 22,7% | 23,7% | 23,6% | 23,9% | 22,5% | 18,0% | 14,2% |
| Net Kâr Marjı | 9,2% | 8,3% | 12,8% | 17,4% | 11,6% | 11,6% | 11,5% | 14,5% | 14,8% | 14,8% | 16,9% | 18,1% | 24,9% | 18,2% | 18,5% | 18,9% | 17,3% | 15,7% | 21,3% | 11,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,8% | 9,7% | 24,6% | 20,3% | 14,4% | 12,4% | 2,3% | 13,1% | 15,4% | 13,8% | 9,6% | 20,5% | 18,7% | 19,3% | 21,4% | 18,5% | 19,9% | 17,0% | 22,4% | 14,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |