BTXAnchun International Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 73,18 Mn | S$ 77,83 Mn | S$ 73,44 Mn | S$ 78,95 Mn | S$ 85,31 Mn | S$ 70,24 Mn | S$ 72,94 Mn | S$ 76,15 Mn | S$ 73,75 Mn | S$ 84,69 Mn | S$ 99,08 Mn | S$ 103,57 Mn | S$ 97,45 Mn | S$ 97,55 Mn | S$ 111,83 Mn | S$ 111,19 Mn | S$ 78,37 Mn | S$ 91,89 Mn | S$ 57,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 17,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 14,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 58,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 8.690 | S$ 34.554 | S$ 0,00 | S$ 3,69 Mn | S$ 3,74 Mn | S$ 4,91 Mn | S$ 9,58 Mn | S$ 13,55 Mn | S$ 16,97 Mn | S$ 19,60 Mn | S$ 0,00 | S$ 7,03 Mn | S$ 5,06 Mn | S$ 6,42 Mn |
| Net Borç† | -S$ 32,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 27,27 Mn | S$ 32,94 Mn | S$ 25,33 Mn | S$ 37,43 Mn | S$ 22,72 Mn | S$ 18,77 Mn | S$ 33,76 Mn | S$ 22,68 Mn | S$ 13,37 Mn | S$ 16,32 Mn | S$ 27,02 Mn | S$ 26,60 Mn | S$ 27,30 Mn | S$ 24,84 Mn | S$ 25,20 Mn | S$ 72,11 Mn | S$ 62,75 Mn | S$ 24,64 Mn | S$ 22,74 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 7,07 Mn | S$ 7,60 Mn | S$ 5,76 Mn | S$ 10,87 Mn | S$ 6,41 Mn | S$ 3,85 Mn | S$ 6,78 Mn | S$ 4,91 Mn | S$ 1,35 Mn | S$ 5,67 Mn | S$ 11,10 Mn | S$ 10,94 Mn | S$ 9,40 Mn | S$ 5,82 Mn | S$ 7,86 Mn | S$ 33,29 Mn | S$ 25,26 Mn | S$ 11,50 Mn | S$ 10,40 Mn |
| FAVÖK | S$ 2,75 Mn | S$ 1,91 Mn | S$ 596.220 | S$ 6,01 Mn | S$ 107.320 | -S$ 1,66 Mn | S$ 2,99 Mn | S$ 1,99 Mn | -S$ 6,12 Mn | -S$ 1,60 Mn | S$ 2,72 Mn | S$ 2,24 Mn | S$ 2,38 Mn | -S$ 4,33 Mn | S$ 394.780 | S$ 24,62 Mn | S$ 20,86 Mn | S$ 5,76 Mn | S$ 5,87 Mn |
| Net Kâr | S$ 2,64 Mn | S$ 2,03 Mn | S$ 452.518 | S$ 6,19 Mn | -S$ 425.911 | -S$ 2,28 Mn | S$ 2,29 Mn | S$ 2,14 Mn | -S$ 7,78 Mn | -S$ 3,90 Mn | S$ 1,93 Mn | S$ 1,08 Mn | S$ 1,45 Mn | -S$ 4,94 Mn | S$ 276.151 | S$ 18,83 Mn | S$ 16,00 Mn | S$ 4,34 Mn | S$ 4,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,04 | 0,01 | 0,13 | -0,01 | -0,05 | 0,05 | 0,04 | -0,15 | -0,08 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | -0,10 | 0,01 | 0,61 | 0,32 | 0,09 | 0,09 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -S$ 1,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 2,35 Mn | S$ 3,51 Mn | S$ 1,81 Mn | S$ 5,49 Mn | S$ 7,95 Mn | S$ 2,44 Mn | -S$ 4,96 Mn | S$ 3,13 Mn | -S$ 2,42 Mn | -S$ 381.760 | S$ 2,93 Mn | -S$ 1,19 Mn | -S$ 2,28 Mn | -S$ 225.740 | -S$ 2,71 Mn | S$ 4,81 Mn | S$ 7,37 Mn | -S$ 115.250 | -S$ 21.200 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 745.047 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,0% | 4,4% | 5,0% | 9,3% | 13,9% | 17,4% | 17,5% | 0,0% | 9,0% | 5,5% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,42 | 0,34 | 0,47 | 0,27 | 0,27 | 0,46 | 0,30 | 0,18 | 0,19 | 0,27 | 0,26 | 0,28 | 0,25 | 0,23 | 0,65 | 0,80 | 0,27 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,56 | 0,43 | 0,64 | 0,39 | 0,32 | 0,58 | 0,39 | 0,23 | 0,28 | 0,46 | 0,45 | 0,47 | 0,42 | 0,43 | 1,23 | 1,07 | 0,42 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,9% | 23,1% | 22,7% | 29,0% | 28,2% | 20,5% | 20,1% | 21,7% | 10,1% | 34,8% | 41,1% | 41,1% | 34,4% | 23,4% | 31,2% | 46,2% | 40,3% | 46,7% | 45,7% |
| FAVÖK Marjı | 10,1% | 5,8% | 2,4% | 16,1% | 0,5% | -8,8% | 8,8% | 8,8% | -45,8% | -9,8% | 10,1% | 8,4% | 8,7% | -17,4% | 1,6% | 34,1% | 33,2% | 23,4% | 25,8% |
| Net Kâr Marjı | 9,7% | 6,2% | 1,8% | 16,5% | -1,9% | -12,1% | 6,8% | 9,4% | -58,2% | -23,9% | 7,1% | 4,1% | 5,3% | -19,9% | 1,1% | 26,1% | 25,5% | 17,6% | 19,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,6% | 10,7% | 7,1% | 14,7% | 35,0% | 13,0% | -14,7% | 13,8% | -18,1% | -2,3% | 10,8% | -4,5% | -8,4% | -0,9% | -10,7% | 6,7% | 11,7% | -0,5% | -0,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |