C2PUParkway Life Real Estate Investment Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,07 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 2,65 Mr | S$ 2,55 Mr | S$ 2,33 Mr | S$ 2,34 Mr | S$ 2,35 Mr | S$ 2,07 Mr | S$ 2,00 Mr | S$ 1,89 Mr | S$ 1,77 Mr | S$ 1,74 Mr | S$ 1,67 Mr | S$ 1,67 Mr | S$ 1,53 Mr | S$ 1,47 Mr | S$ 1,43 Mr | S$ 1,35 Mr | S$ 1,18 Mr | S$ 1,08 Mr | S$ 858,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 45,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 982,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 885,50 Mn | S$ 886,11 Mn | S$ 828,47 Mn | S$ 851,89 Mn | S$ 828,01 Mn | S$ 793,65 Mn | S$ 742,17 Mn | S$ 683,18 Mn | S$ 642,28 Mn | S$ 628,78 Mn | S$ 587,19 Mn | S$ 584,21 Mn | S$ 501,43 Mn | S$ 481,67 Mn | S$ 494,98 Mn | S$ 464,75 Mn | S$ 325,97 Mn | S$ 250,80 Mn | S$ 33,63 Mn |
| Net Borç† | S$ 837,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 164,99 Mn | S$ 153,49 Mn | S$ 155,03 Mn | S$ 133,37 Mn | S$ 122,65 Mn | S$ 120,99 Mn | S$ 115,12 Mn | S$ 113,83 Mn | S$ 109,88 Mn | S$ 110,13 Mn | S$ 102,70 Mn | S$ 100,39 Mn | S$ 93,70 Mn | S$ 94,08 Mn | S$ 87,78 Mn | S$ 80,08 Mn | S$ 66,68 Mn | S$ 53,89 Mn | S$ 16,90 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 139,51 Mn | S$ 129,19 Mn | S$ 130,17 Mn | S$ 109,68 Mn | S$ 98,64 Mn | S$ 99,47 Mn | S$ 96,54 Mn | S$ 94,49 Mn | S$ 91,05 Mn | S$ 90,85 Mn | S$ 85,13 Mn | S$ 83,26 Mn | S$ 75,76 Mn | S$ 75,91 Mn | S$ 69,83 Mn | S$ 64,77 Mn | S$ 53,86 Mn | S$ 43,05 Mn | S$ 13,62 Mn |
| FAVÖK | S$ 130,46 Mn | S$ 131,41 Mn | S$ 128,93 Mn | S$ 112,14 Mn | S$ 100,01 Mn | S$ 95,24 Mn | S$ 96,22 Mn | S$ 89,56 Mn | S$ 90,37 Mn | S$ 86,53 Mn | S$ 78,88 Mn | S$ 81,03 Mn | S$ 70,89 Mn | S$ 72,16 Mn | S$ 62,57 Mn | S$ 57,69 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | S$ 152,79 Mn | S$ 95,04 Mn | S$ 100,47 Mn | S$ 41,14 Mn | S$ 331,88 Mn | S$ 87,22 Mn | S$ 123,40 Mn | S$ 151,93 Mn | S$ 101,46 Mn | S$ 91,93 Mn | S$ 66,99 Mn | S$ 121,11 Mn | S$ 98,28 Mn | S$ 115,41 Mn | S$ 102,04 Mn | S$ 65,05 Mn | S$ 72,94 Mn | S$ 24,70 Mn | S$ 68,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,23 | 0,16 | 0,17 | 0,07 | 0,55 | 0,14 | 0,20 | 0,25 | 0,17 | 0,15 | 0,11 | 0,20 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,11 | 0,12 | 0,04 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 99,49 Mn | S$ 86,48 Mn | S$ 99,00 Mn | S$ 90,21 Mn | S$ 86,02 Mn | S$ 85,22 Mn | S$ 83,82 Mn | S$ 82,22 Mn | S$ 68,23 Mn | S$ 78,49 Mn | S$ 74,18 Mn | S$ 72,26 Mn | S$ 69,48 Mn | S$ 66,01 Mn | S$ 58,47 Mn | -S$ 61,14 Mn | -S$ 39,73 Mn | -S$ 145,07 Mn | -S$ 476,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | S$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,4% | 34,7% | 35,5% | 36,4% | 35,3% | 38,4% | 37,1% | 36,1% | 36,3% | 36,2% | 35,2% | 35,0% | 32,8% | 32,8% | 34,6% | 34,4% | 27,6% | 23,2% | 3,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 84,6% | 84,2% | 84,0% | 82,2% | 80,4% | 82,2% | 83,9% | 83,0% | 82,9% | 82,5% | 82,9% | 82,9% | 80,9% | 80,7% | 79,6% | 80,9% | 80,8% | 79,9% | 80,6% |
| FAVÖK Marjı | 79,1% | 85,6% | 83,2% | 84,1% | 81,5% | 78,7% | 83,6% | 78,7% | 82,2% | 78,6% | 76,8% | 80,7% | 75,7% | 76,7% | 71,3% | 72,0% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 92,6% | 61,9% | 64,8% | 30,8% | 270,6% | 72,1% | 107,2% | 133,5% | 92,3% | 83,5% | 65,2% | 120,6% | 104,9% | 122,7% | 116,2% | 81,2% | 109,4% | 45,8% | 406,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 60,3% | 56,3% | 63,9% | 67,6% | 70,1% | 70,4% | 72,8% | 72,2% | 62,1% | 71,3% | 72,2% | 72,0% | 74,2% | 70,2% | 66,6% | -76,3% | -59,6% | -269,2% | -2.821,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |