C33Chuan Hup Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $189,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 334,62 Mn | S$ 336,34 Mn | S$ 345,22 Mn | S$ 330,96 Mn | S$ 329,36 Mn | S$ 366,27 Mn | S$ 376,04 Mn | S$ 390,39 Mn | S$ 552,70 Mn | S$ 614,53 Mn | S$ 502,56 Mn | S$ 528,81 Mn | S$ 480,62 Mn | S$ 577,28 Mn | S$ 467,21 Mn | S$ 454,61 Mn | S$ 343,25 Mn | S$ 358,66 Mn | S$ 413,50 Mn | S$ 577,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 43,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 42,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 292,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 28,18 Mn | S$ 32,37 Mn | S$ 28,49 Mn | S$ 7,57 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 66.295 | S$ 10,41 Mn | S$ 10,63 Mn | S$ 10,77 Mn | S$ 15,67 Mn | S$ 325.376 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 25,31 Mn | S$ 0,00 | S$ 11,29 Mn |
| Net Borç† | -S$ 15,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 22,66 Mn | S$ 22,56 Mn | S$ 8,20 Mn | S$ 6,71 Mn | S$ 19,07 Mn | S$ 22,89 Mn | S$ 30,61 Mn | S$ 24,97 Mn | S$ 76,02 Mn | S$ 394,25 Mn | S$ 331,46 Mn | S$ 304,28 Mn | S$ 255,26 Mn | S$ 305,48 Mn | S$ 314,28 Mn | S$ 69,14 Mn | S$ 160,47 Mn | S$ 12,07 Mn | S$ 36,77 Mn | S$ 24,19 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 10,20 Mn | S$ 7,27 Mn | — | S$ 5,55 Mn | S$ 2,92 Mn | S$ 3,02 Mn | S$ 5,86 Mn | -S$ 7,46 Mn | S$ 6,37 Mn | S$ 40,34 Mn | S$ 31,81 Mn | S$ 28,30 Mn | S$ 20,75 Mn | S$ 38,19 Mn | S$ 28,69 Mn | S$ 9,34 Mn | S$ 156,84 Mn | -S$ 813.751 | S$ 32,73 Mn | S$ 21,90 Mn |
| FAVÖK | S$ 2,83 Mn | S$ 918.150 | S$ 1,67 Mn | S$ 105.090 | -S$ 2,05 Mn | -S$ 2,63 Mn | S$ 3,23 Mn | -S$ 7,60 Mn | S$ 6,21 Mn | S$ 34,77 Mn | S$ 28,91 Mn | S$ 22,82 Mn | S$ 18,42 Mn | S$ 34,65 Mn | S$ 26,98 Mn | S$ 9,44 Mn | S$ 22,83 Mn | S$ 7,85 Mn | S$ 28,33 Mn | S$ 18,51 Mn |
| Net Kâr | S$ 9,16 Mn | S$ 8,09 Mn | S$ 2,66 Mn | S$ 7,90 Mn | S$ 2,69 Mn | S$ 17,90 Mn | -S$ 23,70 Mn | -S$ 27,37 Mn | S$ 17,57 Mn | S$ 24,96 Mn | S$ 14,29 Mn | S$ 48,05 Mn | S$ 22,71 Mn | S$ 22,88 Mn | S$ 56,01 Mn | S$ 64,61 Mn | S$ 13,55 Mn | -S$ 97,26 Mn | S$ 27,99 Mn | S$ 35,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | -0,03 | -0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,05 | 0,02 | 0,02 | 0,06 | 0,07 | 0,01 | -0,10 | 0,03 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 13,60 Mn | S$ 8,25 Mn | -S$ 27,23 Mn | -S$ 9,53 Mn | S$ 5,82 Mn | S$ 8,99 Mn | S$ 9,54 Mn | S$ 5,09 Mn | S$ 44,73 Mn | S$ 54,80 Mn | -S$ 3,47 Mn | S$ 9,90 Mn | S$ 20,80 Mn | S$ 27,30 Mn | S$ 13,97 Mn | -S$ 2,14 Mn | S$ 36,21 Mn | -S$ 18,62 Mn | S$ 21,32 Mn | S$ 6,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 979.641 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,4% | 9,6% | 8,3% | 2,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 1,7% | 2,1% | 3,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,1% | 0,0% | 2,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,07 | 0,02 | 0,02 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,06 | 0,14 | 0,64 | 0,66 | 0,58 | 0,53 | 0,53 | 0,67 | 0,15 | 0,47 | 0,03 | 0,09 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,08 | 0,03 | 0,02 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,09 | 0,26 | 1,35 | 1,13 | 1,04 | 0,87 | 1,05 | 1,08 | 0,24 | 0,55 | 0,04 | 0,13 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,0% | 32,2% | — | 82,8% | 15,3% | 13,2% | 19,1% | -29,9% | 8,4% | 10,2% | 9,6% | 9,3% | 8,1% | 12,5% | 9,1% | 13,5% | 97,7% | -6,7% | 89,0% | 90,5% |
| FAVÖK Marjı | 12,5% | 4,1% | 20,4% | 1,6% | -10,7% | -11,5% | 10,6% | -30,4% | 8,2% | 8,8% | 8,7% | 7,5% | 7,2% | 11,3% | 8,6% | 13,7% | 14,2% | 65,1% | 77,0% | 76,5% |
| Net Kâr Marjı | 40,4% | 35,8% | 32,4% | 117,8% | 14,1% | 78,2% | -77,4% | -109,6% | 23,1% | 6,3% | 4,3% | 15,8% | 8,9% | 7,5% | 17,8% | 93,4% | 8,4% | -805,9% | 76,1% | 147,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 60,0% | 36,6% | -331,8% | -142,0% | 30,5% | 39,3% | 31,2% | 20,4% | 58,8% | 13,9% | -1,0% | 3,3% | 8,1% | 8,9% | 4,4% | -3,1% | 22,6% | -154,3% | 58,0% | 28,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |