CY6UCapitaLand India Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,08 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 4,68 Mr | S$ 4,49 Mr | S$ 3,74 Mr | S$ 3,23 Mr | S$ 3,14 Mr | S$ 2,65 Mr | S$ 2,58 Mr | S$ 1,94 Mr | S$ 1,64 Mr | S$ 1,35 Mr | S$ 1,27 Mr | S$ 1,08 Mr | S$ 1,06 Mr | S$ 1,06 Mr | S$ 1,05 Mr | S$ 1,15 Mr | S$ 1,01 Mr | S$ 1,15 Mr | S$ 1,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 133,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 2,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 1,74 Mr | S$ 1,76 Mr | S$ 1,39 Mr | S$ 1,24 Mr | S$ 1,09 Mr | S$ 817,06 Mn | S$ 744,00 Mn | S$ 512,48 Mn | S$ 464,61 Mn | S$ 371,01 Mn | S$ 315,17 Mn | S$ 234,36 Mn | S$ 205,17 Mn | S$ 249,06 Mn | S$ 165,94 Mn | S$ 181,52 Mn | S$ 79,36 Mn | S$ 40,06 Mn | S$ 123,03 Mn |
| Net Borç† | S$ 1,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 317,55 Mn | S$ 316,96 Mn | S$ 260,61 Mn | S$ 288,18 Mn | S$ 251,80 Mn | S$ 251,15 Mn | S$ 247,60 Mn | S$ 183,25 Mn | S$ 176,60 Mn | S$ 150,27 Mn | S$ 146,38 Mn | S$ 130,10 Mn | S$ 130,49 Mn | S$ 131,80 Mn | S$ 124,99 Mn | S$ 120,86 Mn | S$ 118,08 Mn | S$ 113,53 Mn | S$ 122,94 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 222,04 Mn | S$ 220,59 Mn | S$ 186,81 Mn | S$ 225,98 Mn | S$ 197,86 Mn | S$ 191,41 Mn | S$ 182,72 Mn | S$ 110,69 Mn | S$ 114,42 Mn | S$ 91,33 Mn | S$ 87,96 Mn | S$ 74,80 Mn | S$ 69,56 Mn | S$ 73,17 Mn | S$ 76,36 Mn | S$ 86,90 Mn | S$ 81,45 Mn | S$ 71,69 Mn | S$ 82,96 Mn |
| FAVÖK | S$ 219,12 Mn | S$ 217,25 Mn | S$ 169,00 Mn | S$ 228,66 Mn | S$ 194,05 Mn | S$ 192,42 Mn | S$ 182,48 Mn | S$ 109,83 Mn | S$ 111,79 Mn | S$ 91,33 Mn | S$ 87,26 Mn | S$ 73,30 Mn | S$ 54,61 Mn | S$ 54,81 Mn | S$ 66,20 Mn | S$ 66,41 Mn | S$ 53,29 Mn | S$ 62,72 Mn | S$ 52,64 Mn |
| Net Kâr | S$ 322,49 Mn | S$ 438,77 Mn | S$ 147,43 Mn | S$ 137,40 Mn | S$ 192,29 Mn | S$ 130,72 Mn | S$ 237,08 Mn | S$ 191,31 Mn | S$ 139,17 Mn | S$ 104,73 Mn | S$ 65,91 Mn | S$ 50,11 Mn | S$ 41,52 Mn | S$ 46,39 Mn | S$ 36,72 Mn | S$ 49,56 Mn | S$ 1,83 Mn | S$ 61,87 Mn | S$ 30,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,33 | 0,12 | 0,12 | 0,17 | 0,11 | 0,22 | 0,20 | 0,15 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,00 | 0,09 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 40,44 Mn | S$ 75,28 Mn | S$ 128,38 Mn | S$ 79,63 Mn | S$ 98,86 Mn | S$ 94,76 Mn | S$ 68,34 Mn | S$ 60,02 Mn | S$ 51,24 Mn | S$ 30,52 Mn | S$ 45,95 Mn | S$ 67,14 Mn | S$ 54,35 Mn | -S$ 9,59 Mn | S$ 12,20 Mn | -S$ 6,67 Mn | S$ 18,70 Mn | S$ 629.000 | -S$ 1,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 4,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,2% | 39,3% | 37,0% | 38,4% | 34,6% | 30,8% | 28,9% | 26,4% | 28,3% | 27,4% | 24,9% | 21,8% | 19,3% | 23,4% | 15,8% | 15,8% | 7,8% | 3,5% | 11,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,12 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,16 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 69,9% | 69,6% | 71,7% | 78,4% | 78,6% | 76,2% | 73,8% | 60,4% | 64,8% | 60,8% | 60,1% | 57,5% | 53,3% | 55,5% | 61,1% | 71,9% | 69,0% | 63,1% | 67,5% |
| FAVÖK Marjı | 69,0% | 68,5% | 64,8% | 79,3% | 77,1% | 76,6% | 73,7% | 59,9% | 63,3% | 60,8% | 59,6% | 56,3% | 41,8% | 41,6% | 53,0% | 54,9% | 45,1% | 55,2% | 42,8% |
| Net Kâr Marjı | 101,6% | 138,4% | 56,6% | 47,7% | 76,4% | 52,0% | 95,8% | 104,4% | 78,8% | 69,7% | 45,0% | 38,5% | 31,8% | 35,2% | 29,4% | 41,0% | 1,6% | 54,5% | 24,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,7% | 23,8% | 49,3% | 27,6% | 39,3% | 37,7% | 27,6% | 32,8% | 29,0% | 20,3% | 31,4% | 51,6% | 41,6% | -7,3% | 9,8% | -5,5% | 15,8% | 0,6% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |