DU4Mermaid Maritime Public Co., Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $126,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 580,31 Mn | S$ 565,33 Mn | S$ 471,61 Mn | S$ 390,13 Mn | S$ 348,83 Mn | S$ 345,19 Mn | S$ 506,33 Mn | S$ 556,38 Mn | S$ 604,57 Mn | S$ 682,41 Mn | S$ 711,49 Mn | S$ 1,01 Mr | S$ 897,05 Mn | S$ 660,71 Mn | S$ 717,01 Mn | S$ 773,14 Mn | S$ 613,87 Mn | S$ 556,82 Mn | S$ 257,51 Mn | S$ 235,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 84,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 276,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 303,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 134,31 Mn | S$ 156,42 Mn | S$ 136,00 Mn | S$ 95,42 Mn | S$ 69,99 Mn | S$ 76,64 Mn | S$ 75,86 Mn | S$ 92,11 Mn | S$ 106,88 Mn | S$ 129,40 Mn | S$ 152,84 Mn | S$ 149,64 Mn | S$ 172,12 Mn | S$ 160,62 Mn | S$ 166,50 Mn | S$ 187,43 Mn | S$ 107,41 Mn | S$ 82,34 Mn | S$ 104,49 Mn | S$ 113,81 Mn |
| Net Borç† | S$ 49,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 638,83 Mn | S$ 687,29 Mn | S$ 371,58 Mn | S$ 310,83 Mn | S$ 151,33 Mn | S$ 115,33 Mn | S$ 144,40 Mn | S$ 128,22 Mn | S$ 200,11 Mn | S$ 255,67 Mn | S$ 462,56 Mn | S$ 504,67 Mn | S$ 335,50 Mn | S$ 232,41 Mn | S$ 231,27 Mn | S$ 148,01 Mn | S$ 221,69 Mn | S$ 224,39 Mn | S$ 179,97 Mn | S$ 130,86 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 39,89 Mn | S$ 48,34 Mn | S$ 41,60 Mn | S$ 23,08 Mn | -S$ 3,14 Mn | -S$ 17,10 Mn | -S$ 5,56 Mn | -S$ 12,95 Mn | S$ 30,28 Mn | S$ 41,23 Mn | S$ 43,91 Mn | S$ 61,80 Mn | S$ 62,08 Mn | S$ 51,38 Mn | S$ 30,31 Mn | S$ 8,66 Mn | S$ 59,76 Mn | S$ 63,33 Mn | S$ 53,05 Mn | S$ 41,79 Mn |
| FAVÖK | S$ 42,95 Mn | S$ 58,13 Mn | S$ 50,21 Mn | S$ 30,17 Mn | -S$ 1,59 Mn | -S$ 29,77 Mn | -S$ 2,84 Mn | -S$ 20,68 Mn | S$ 29,31 Mn | S$ 38,19 Mn | S$ 22,91 Mn | S$ 47,65 Mn | S$ 61,53 Mn | S$ 53,88 Mn | S$ 43,87 Mn | S$ 16,73 Mn | S$ 64,48 Mn | S$ 61,01 Mn | S$ 47,29 Mn | S$ 41,05 Mn |
| Net Kâr | S$ 8,46 Mn | S$ 18,08 Mn | S$ 13,25 Mn | S$ 580.365 | -S$ 21,14 Mn | -S$ 151,46 Mn | -S$ 33,00 Mn | -S$ 36,64 Mn | S$ 5,88 Mn | S$ 23,51 Mn | -S$ 325,15 Mn | S$ 22,06 Mn | S$ 19,59 Mn | S$ 4,08 Mn | -S$ 6,98 Mn | -S$ 19,42 Mn | S$ 30,40 Mn | S$ 49,09 Mn | S$ 23,57 Mn | S$ 24,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,02 | -0,11 | -0,02 | -0,03 | 0,00 | 0,02 | -0,23 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | -0,01 | -0,03 | 0,05 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 27,17 Mn | -S$ 36,41 Mn | S$ 2,10 Mn | S$ 16,13 Mn | -S$ 36,81 Mn | -S$ 25,07 Mn | -S$ 12,40 Mn | S$ 648.290 | -S$ 552.620 | S$ 73,53 Mn | -S$ 7,85 Mn | S$ 18,30 Mn | -S$ 20,71 Mn | S$ 19,78 Mn | -S$ 10,40 Mn | -S$ 236,77 Mn | -S$ 73,39 Mn | -S$ 98,93 Mn | S$ 7,71 Mn | -S$ 18,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 27,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,1% | 27,7% | 28,8% | 24,5% | 20,1% | 22,2% | 15,0% | 16,6% | 17,7% | 19,0% | 21,5% | 14,8% | 19,2% | 24,3% | 23,2% | 24,2% | 17,5% | 14,8% | 40,6% | 48,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,10 | 1,22 | 0,79 | 0,80 | 0,43 | 0,33 | 0,29 | 0,23 | 0,33 | 0,37 | 0,65 | 0,50 | 0,37 | 0,35 | 0,32 | 0,19 | 0,36 | 0,40 | 0,70 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,11 | 2,27 | 1,22 | 1,02 | 0,50 | 0,38 | 0,48 | 0,42 | 0,66 | 0,84 | 1,52 | 1,66 | 1,11 | 0,77 | 0,76 | 0,49 | 0,73 | 0,74 | 0,59 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,2% | 7,0% | 11,2% | 7,4% | -2,1% | -14,8% | -3,9% | -10,1% | 15,1% | 16,1% | 9,5% | 12,2% | 18,5% | 22,1% | 13,1% | 5,9% | 27,0% | 28,2% | 29,5% | 31,9% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 8,5% | 13,5% | 9,7% | -1,1% | -25,8% | -2,0% | -16,1% | 14,6% | 14,9% | 5,0% | 9,4% | 18,3% | 23,2% | 19,0% | 11,3% | 29,1% | 27,2% | 26,3% | 31,4% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | 2,6% | 3,6% | 0,2% | -14,0% | -131,3% | -22,9% | -28,6% | 2,9% | 9,2% | -70,3% | 4,4% | 5,8% | 1,8% | -3,0% | -13,1% | 13,7% | 21,9% | 13,1% | 19,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,3% | -5,3% | 0,6% | 5,2% | -24,3% | -21,7% | -8,6% | 0,5% | -0,3% | 28,8% | -1,7% | 3,6% | -6,2% | 8,5% | -4,5% | -160,0% | -33,1% | -44,1% | 4,3% | -13,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |