FQ7Salt Investments Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $40,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 20,03 Mn | S$ 22,73 Mn | -S$ 1,23 Mn | S$ 9.307 | S$ 365.405 | S$ 51.057 | S$ 130.994 | S$ 376.551 | S$ 1,28 Mn | S$ 1,44 Mn | S$ 1,41 Mn | S$ 869.658 | S$ 593,29 Mn | S$ 631,58 Mn | S$ 697,61 Mn | S$ 772,59 Mn | S$ 803,30 Mn | S$ 1,30 Mr | S$ 931,71 Mn | S$ 50,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 4,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 4,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 15,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 147.000 | S$ 62.000 | S$ 170.000 | S$ 1,54 Mn | S$ 1,47 Mn | S$ 204.227 | S$ 106.789 | S$ 0,00 | S$ 917.910 | S$ 978.110 | S$ 1,17 Mn | S$ 0,00 | S$ 198,58 Mn | S$ 194,90 Mn | S$ 202,88 Mn | S$ 157,56 Mn | S$ 331,10 Mn | S$ 544,12 Mn | S$ 585,21 Mn | S$ 269.000 |
| Net Borç† | -S$ 4,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 9,84 Mn | S$ 2,13 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 348.755 | S$ 1,21 Mn | S$ 1,21 Mn | S$ 96.632 | S$ 0,00 | S$ 468.651 | S$ 32,81 Mn | S$ 685.889 | S$ 112,58 Mn | S$ 210,48 Mn | S$ 66,91 Mn | S$ 21,20 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 1,03 Mn | -S$ 63.000 | S$ 0,00 | -S$ 2.748 | -S$ 24.276 | -S$ 34.163 | -S$ 34.297 | -S$ 14.937 | S$ 313.472 | S$ 1,21 Mn | S$ 1,21 Mn | S$ 96.632 | S$ 0,00 | -S$ 65,83 Mn | -S$ 23,22 Mn | -S$ 27,89 Mn | S$ 19,48 Mn | S$ 90,50 Mn | S$ 14,99 Mn | S$ 2,01 Mn |
| FAVÖK | -S$ 2,15 Mn | -S$ 3,66 Mn | -S$ 561.000 | -S$ 1,00 Mn | -S$ 722.870 | -S$ 363.500 | -S$ 462.330 | — | -S$ 295.830 | S$ 612.980 | -S$ 97.050 | -S$ 1,95 Mn | -S$ 2,79 Mn | -S$ 78,41 Mn | -S$ 17,63 Mn | -S$ 40,99 Mn | S$ 1,03 Mn | S$ 93,08 Mn | S$ 22,97 Mn | -S$ 108.000 |
| Net Kâr | -S$ 12,24 Mn | -S$ 6,13 Mn | -S$ 607.000 | -S$ 1,08 Mn | -S$ 774.119 | -S$ 400.390 | -S$ 470.560 | -S$ 965.472 | -S$ 33.926 | S$ 458.003 | -S$ 580.915 | -S$ 379,65 Mn | -S$ 42,20 Mn | -S$ 55,19 Mn | -S$ 111,94 Mn | -S$ 52,41 Mn | -S$ 103,17 Mn | -S$ 27,45 Mn | -S$ 6,24 Mn | S$ 8,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,09 | -0,01 | -0,01 | -0,03 | -0,03 | -0,06 | -0,03 | -0,43 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 4,98 Mn | -S$ 3,44 Mn | -S$ 395.000 | -S$ 342.140 | -S$ 850.990 | — | -S$ 282.610 | -S$ 592.050 | S$ 93.630 | S$ 181.260 | -S$ 855.430 | -S$ 27,72 Mn | -S$ 30,41 Mn | -S$ 116,80 Mn | -S$ 86,95 Mn | -S$ 129,15 Mn | -S$ 179,07 Mn | -S$ 319,22 Mn | -S$ 30,21 Mn | S$ 1,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 53.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 0,3% | -13,8% | 16.514,3% | 403,0% | 400,0% | 81,5% | 0,0% | 71,6% | 67,7% | 83,3% | 0,0% | 33,5% | 30,9% | 29,1% | 20,4% | 41,2% | 41,8% | 62,8% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,09 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,27 | 0,84 | 0,86 | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,00 | 0,14 | 0,16 | 0,07 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,65 | 0,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,08 | 0,08 | 0,01 | 0,00 | 0,03 | 2,16 | 0,05 | 7,42 | 13,88 | 4,41 | 1,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,5% | -3,0% | — | — | — | — | — | — | 89,9% | 99,3% | 100,0% | 100,0% | — | -14.047,7% | -70,8% | -4.065,8% | 17,3% | 43,0% | 22,4% | 9,5% |
| FAVÖK Marjı | -21,8% | -171,7% | — | — | — | — | — | — | -84,8% | 50,5% | -8,0% | -2.016,0% | — | -16.730,8% | -53,7% | -5.976,7% | 0,9% | 44,2% | 34,3% | -0,5% |
| Net Kâr Marjı | -124,4% | -287,4% | — | — | — | — | — | — | -9,7% | 37,7% | -47,9% | -392.880,0% | — | -11.776,7% | -341,2% | -7.641,0% | -91,6% | -13,0% | -9,3% | 42,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -50,6% | -161,2% | — | — | — | — | — | — | 26,8% | 14,9% | -70,6% | -28.684,0% | — | -24.922,5% | -265,0% | -18.828,9% | -159,1% | -151,7% | -45,2% | 8,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |