G13Genting Singapore Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,82 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 9,19 Mr | S$ 9,23 Mr | S$ 9,15 Mr | S$ 8,80 Mr | S$ 8,79 Mr | S$ 8,79 Mr | S$ 9,25 Mr | S$ 9,77 Mr | S$ 9,61 Mr | S$ 11,45 Mr | S$ 12,03 Mr | S$ 12,75 Mr | S$ 13,07 Mr | S$ 12,96 Mr | S$ 10,62 Mr | S$ 9,99 Mr | S$ 9,06 Mr | S$ 4,72 Mr | S$ 5,30 Mr | S$ 3,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 980,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 8,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 2,57 Mn | S$ 3,43 Mn | S$ 2,92 Mn | S$ 5,54 Mn | S$ 247,66 Mn | S$ 266,77 Mn | S$ 260,64 Mn | S$ 1,04 Mr | S$ 1,22 Mr | S$ 3,47 Mr | S$ 3,94 Mr | S$ 1,70 Mr | S$ 2,23 Mr | S$ 2,71 Mr | S$ 3,15 Mr | S$ 3,51 Mr | S$ 3,92 Mr | S$ 1,32 Mr | S$ 1,20 Mr | S$ 1,44 Mr |
| Net Borç† | -S$ 3,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 2,45 Mr | S$ 2,53 Mr | S$ 2,42 Mr | S$ 1,73 Mr | S$ 1,07 Mr | S$ 1,06 Mr | S$ 2,48 Mr | S$ 2,54 Mr | S$ 2,11 Mr | S$ 1,95 Mr | S$ 2,18 Mr | S$ 2,47 Mr | S$ 2,40 Mr | S$ 2,57 Mr | S$ 2,84 Mr | S$ 2,38 Mr | S$ 397,86 Mn | S$ 479,48 Mn | S$ 587,47 Mn | S$ 254,52 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 912,59 Mn | S$ 1,02 Mr | S$ 1,01 Mr | S$ 631,53 Mn | S$ 290,63 Mn | S$ 231,86 Mn | S$ 1,13 Mr | S$ 1,21 Mr | S$ 1,07 Mr | S$ 689,50 Mn | S$ 779,86 Mn | S$ 993,74 Mn | S$ 1,00 Mr | S$ 1,21 Mr | S$ 1,55 Mr | S$ 1,37 Mr | S$ 66,97 Mn | S$ 49,46 Mn | S$ 118,84 Mn | S$ 96,10 Mn |
| FAVÖK | S$ 812,58 Mn | S$ 948,36 Mn | S$ 1,02 Mr | S$ 773,99 Mn | S$ 463,29 Mn | S$ 386,04 Mn | S$ 1,16 Mr | S$ 1,22 Mr | S$ 1,25 Mr | S$ 771,99 Mn | S$ 1,05 Mr | S$ 1,12 Mr | S$ 1,08 Mr | S$ 1,26 Mr | S$ 1,62 Mr | S$ 1,33 Mr | S$ 51,34 Mn | S$ 72,36 Mn | -S$ 56,23 Mn | S$ 30,86 Mn |
| Net Kâr | S$ 390,35 Mn | S$ 578,87 Mn | S$ 611,58 Mn | S$ 340,10 Mn | S$ 183,34 Mn | S$ 69,24 Mn | S$ 688,60 Mn | S$ 755,39 Mn | S$ 601,00 Mn | S$ 266,35 Mn | S$ 75,19 Mn | S$ 517,33 Mn | S$ 589,43 Mn | S$ 587,50 Mn | S$ 1,02 Mr | S$ 37,76 Mn | -S$ 277,56 Mn | -S$ 124,80 Mn | -S$ 381,45 Mn | S$ 56,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,02 | 0,01 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,00 | -0,03 | -0,01 | -0,05 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 211,11 Mn | S$ 436,76 Mn | S$ 630,79 Mn | S$ 692,39 Mn | -S$ 566,68 Mn | S$ 155,16 Mn | S$ 901,82 Mn | S$ 999,93 Mn | S$ 1,04 Mr | S$ 942,74 Mn | S$ 940,26 Mn | S$ 743,86 Mn | S$ 404,36 Mn | S$ 349,62 Mn | S$ 53,21 Mn | -S$ 13,58 Mn | -S$ 2,17 Mr | -S$ 755,35 Mn | -S$ 322,84 Mn | S$ 54,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 668,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 2,8% | 3,0% | 2,8% | 10,6% | 12,7% | 30,3% | 32,8% | 13,4% | 17,0% | 20,9% | 29,7% | 35,2% | 43,3% | 28,0% | 22,7% | 41,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,27 | 0,26 | 0,20 | 0,12 | 0,12 | 0,27 | 0,26 | 0,22 | 0,17 | 0,18 | 0,19 | 0,18 | 0,20 | 0,27 | 0,24 | 0,04 | 0,10 | 0,11 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,31 | 0,29 | 0,21 | 0,13 | 0,13 | 0,30 | 0,31 | 0,26 | 0,24 | 0,27 | 0,30 | 0,29 | 0,31 | 0,35 | 0,29 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,2% | 40,3% | 41,6% | 36,6% | 27,2% | 21,8% | 45,6% | 47,7% | 51,0% | 35,4% | 35,7% | 40,3% | 41,8% | 47,3% | 54,7% | 57,7% | 16,8% | 10,3% | 20,2% | 37,8% |
| FAVÖK Marjı | 33,1% | 37,5% | 42,0% | 44,9% | 43,4% | 36,3% | 46,9% | 48,2% | 59,1% | 39,6% | 48,2% | 45,4% | 45,2% | 49,0% | 57,1% | 55,9% | 12,9% | 15,1% | -9,6% | 12,1% |
| Net Kâr Marjı | 15,9% | 22,9% | 25,3% | 19,7% | 17,2% | 6,5% | 27,8% | 29,7% | 28,5% | 13,7% | 3,4% | 21,0% | 24,6% | 22,9% | 36,1% | 1,6% | -69,8% | -26,0% | -64,9% | 22,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,6% | 17,3% | 26,1% | 40,1% | -53,1% | 14,6% | 36,4% | 39,4% | 49,2% | 48,4% | 43,1% | 30,2% | 16,8% | 13,6% | 1,9% | -0,6% | -544,7% | -157,5% | -55,0% | 21,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |