GU5China Kunda Technology Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 5,20 Mn | S$ 4,39 Mn | S$ 4,67 Mn | S$ 5,54 Mn | S$ 6,80 Mn | S$ 9,89 Mn | S$ 11,18 Mn | S$ 12,35 Mn | S$ 20,83 Mn | S$ 22,74 Mn | S$ 23,95 Mn | S$ 23,55 Mn | S$ 45,31 Mn | S$ 57,11 Mn | S$ 64,08 Mn | S$ 69,97 Mn | S$ 47,31 Mn | S$ 40,67 Mn | S$ 26,57 Mn | S$ 17,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 455.984 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 7,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -S$ 2,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 422.744 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 4,72 Mn | S$ 8,15 Mn | S$ 9,86 Mn | S$ 9,24 Mn | S$ 846.965 | S$ 687.915 | S$ 213.730 | S$ 451.969 |
| Net Borç† | -S$ 33.240 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 9,23 Mn | S$ 6,68 Mn | S$ 4,89 Mn | S$ 5,05 Mn | S$ 5,01 Mn | S$ 7,15 Mn | S$ 7,34 Mn | S$ 6,87 Mn | S$ 8,49 Mn | S$ 6,85 Mn | S$ 35,36 Mn | S$ 34,27 Mn | S$ 35,45 Mn | S$ 51,13 Mn | S$ 54,33 Mn | S$ 50,12 Mn | S$ 22,72 Mn | S$ 18,47 Mn | S$ 19,04 Mn | S$ 24,16 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 1,05 Mn | S$ 609.066 | S$ 619.585 | S$ 668.919 | S$ 733.706 | S$ 1,17 Mn | S$ 2,00 Mn | S$ 1,74 Mn | S$ 2,75 Mn | S$ 1,77 Mn | S$ 6,77 Mn | S$ 5,40 Mn | S$ 2,59 Mn | S$ 7,28 Mn | S$ 5,71 Mn | S$ 6,33 Mn | S$ 5,41 Mn | S$ 5,15 Mn | S$ 5,97 Mn | S$ 8,00 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,21 Mn | -S$ 1,67 Mn | -S$ 1,49 Mn | -S$ 1,84 Mn | -S$ 1,68 Mn | -S$ 1,17 Mn | -S$ 1,08 Mn | -S$ 1,13 Mn | S$ 269.010 | -S$ 416.410 | S$ 1,24 Mn | S$ 1,20 Mn | -S$ 2,80 Mn | -S$ 434.030 | -S$ 2,76 Mn | S$ 1,37 Mn | S$ 3,04 Mn | S$ 3,06 Mn | S$ 4,50 Mn | S$ 8,01 Mn |
| Net Kâr | -S$ 1,45 Mn | -S$ 1,80 Mn | -S$ 1,51 Mn | -S$ 1,89 Mn | -S$ 2,51 Mn | -S$ 1,70 Mn | -S$ 1,17 Mn | -S$ 722.579 | S$ 1,76 Mn | S$ 678.208 | S$ 1,21 Mn | S$ 4,09 Mn | -S$ 12,44 Mn | -S$ 7,32 Mn | -S$ 7,28 Mn | -S$ 3,00 Mn | S$ 2,28 Mn | S$ 7,13 Mn | S$ 9,83 Mn | S$ 9,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | -0,04 | -0,02 | -0,02 | -0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -S$ 286.622 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 795.270 | -S$ 1,21 Mn | -S$ 706.380 | -S$ 2,62 Mn | S$ 1,57 Mn | -S$ 2,91 Mn | -S$ 2,76 Mn | -S$ 347.700 | S$ 5,58 Mn | S$ 2,35 Mn | S$ 1,12 Mn | -S$ 2,62 Mn | S$ 4,14 Mn | -S$ 4,42 Mn | S$ 959.460 | -S$ 4,73 Mn | -S$ 76.380 | -S$ 7,18 Mn | S$ 2,75 Mn | S$ 3,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | S$ 0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 10,4% | 14,3% | 15,4% | 13,2% | 1,8% | 1,7% | 0,8% | 2,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,78 | 1,52 | 1,05 | 0,91 | 0,74 | 0,72 | 0,66 | 0,56 | 0,41 | 0,30 | 1,48 | 1,46 | 0,78 | 0,90 | 0,85 | 0,72 | 0,48 | 0,45 | 0,72 | 1,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -4,45 | -3,22 | -2,36 | -2,44 | -2,42 | -3,45 | -3,54 | -3,31 | -4,09 | -3,30 | -17,06 | -16,53 | -17,10 | -24,67 | -26,21 | -24,18 | -10,96 | -8,91 | -9,19 | -11,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,4% | 9,1% | 12,7% | 13,2% | 14,7% | 16,4% | 27,2% | 25,3% | 32,4% | 25,8% | 19,2% | 15,8% | 7,3% | 14,2% | 10,5% | 12,6% | 23,8% | 27,9% | 31,4% | 33,1% |
| FAVÖK Marjı | -13,1% | -25,0% | -30,5% | -36,4% | -33,6% | -16,3% | -14,7% | -16,4% | 3,2% | -6,1% | 3,5% | 3,5% | -7,9% | -0,8% | -5,1% | 2,7% | 13,4% | 16,5% | 23,6% | 33,2% |
| Net Kâr Marjı | -15,7% | -27,0% | -30,9% | -37,5% | -50,2% | -23,8% | -16,0% | -10,5% | 20,7% | 9,9% | 3,4% | 11,9% | -35,1% | -14,3% | -13,4% | -6,0% | 10,0% | 38,6% | 51,6% | 37,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,6% | -18,1% | -14,4% | -51,9% | 31,3% | -40,6% | -37,5% | -5,1% | 65,7% | 34,2% | 3,2% | -7,7% | 11,7% | -8,6% | 1,8% | -9,4% | -0,3% | -38,8% | 14,4% | 14,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |