L02Metis Energy Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $76,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 250,11 Mn | S$ 216,24 Mn | S$ 135,55 Mn | S$ 143,51 Mn | S$ 136,77 Mn | S$ 191,86 Mn | S$ 194,35 Mn | S$ 253,73 Mn | S$ 244,36 Mn | S$ 268,57 Mn | S$ 205,61 Mn | S$ 222,99 Mn | S$ 179,33 Mn | S$ 146,58 Mn | S$ 163,41 Mn | S$ 112,82 Mn | S$ 101,65 Mn | S$ 57,40 Mn | S$ 38,25 Mn | S$ 61,08 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 17,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 184,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 65,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 111,53 Mn | S$ 69,36 Mn | S$ 16,57 Mn | S$ 18,00 Mn | S$ 451.000 | S$ 1,48 Mn | S$ 3,49 Mn | S$ 20,16 Mn | S$ 34,89 Mn | S$ 41,24 Mn | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 |
| Net Borç† | S$ 93,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 4,67 Mn | S$ 4,79 Mn | S$ 3,68 Mn | S$ 12,61 Mn | S$ 9,24 Mn | S$ 9,18 Mn | S$ 13,54 Mn | S$ 28,15 Mn | S$ 27,43 Mn | S$ 14,14 Mn | S$ 8,71 Mn | S$ 17,02 Mn | S$ 23,75 Mn | S$ 21,40 Mn | S$ 27,17 Mn | S$ 30,85 Mn | S$ 25,97 Mn | S$ 183.000 | S$ 220.000 | S$ 89.000 |
| Brüt Kâr | -S$ 53.000 | -S$ 1,02 Mn | -S$ 2,08 Mn | -S$ 2,84 Mn | -S$ 4,80 Mn | -S$ 6,42 Mn | -S$ 2,97 Mn | -S$ 2,13 Mn | -S$ 5,83 Mn | -S$ 6,42 Mn | -S$ 11,56 Mn | -S$ 6,18 Mn | S$ 528.000 | -S$ 1,98 Mn | S$ 439.000 | S$ 22,73 Mn | S$ 16,90 Mn | -S$ 1,49 Mn | -S$ 1,31 Mn | -S$ 1,62 Mn |
| FAVÖK | -S$ 3,47 Mn | -S$ 806.000 | -S$ 7,65 Mn | -S$ 771.000 | S$ 134.000 | -S$ 1,63 Mn | S$ 1,04 Mn | S$ 2,15 Mn | S$ 1,82 Mn | -S$ 4,50 Mn | -S$ 20,95 Mn | -S$ 4,52 Mn | S$ 1,82 Mn | -S$ 2,19 Mn | -S$ 3,83 Mn | S$ 4,03 Mn | -S$ 1,92 Mn | -S$ 3,51 Mn | -S$ 19,01 Mn | -S$ 6,02 Mn |
| Net Kâr | -S$ 12,53 Mn | -S$ 13,26 Mn | -S$ 10,31 Mn | S$ 4,51 Mn | -S$ 1,70 Mn | S$ 8,07 Mn | -S$ 29,16 Mn | S$ 3,74 Mn | -S$ 14,44 Mn | -S$ 12,38 Mn | -S$ 24,35 Mn | -S$ 5,94 Mn | S$ 2,54 Mn | -S$ 10,66 Mn | -S$ 11,44 Mn | S$ 549.000 | S$ 7,75 Mn | S$ 786.000 | -S$ 21,38 Mn | -S$ 10,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,03 | 0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,04 | -0,01 | 0,00 | -0,02 | -0,02 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | -0,05 | -0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 44,23 Mn | -S$ 111,17 Mn | -S$ 47,18 Mn | -S$ 34,84 Mn | -S$ 6,16 Mn | -S$ 8,62 Mn | -S$ 14,26 Mn | -S$ 795.000 | -S$ 14,42 Mn | S$ 3,48 Mn | S$ 9,05 Mn | -S$ 680.000 | -S$ 6,95 Mn | -S$ 11,95 Mn | S$ 8,68 Mn | S$ 3,95 Mn | S$ 411.000 | -S$ 2,12 Mn | -S$ 1,34 Mn | -S$ 2,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 38,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,6% | 32,1% | 12,2% | 12,5% | 0,3% | 0,8% | 1,8% | 7,9% | 14,3% | 15,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,11 | 0,11 | 0,05 | 0,04 | 0,08 | 0,13 | 0,15 | 0,17 | 0,27 | 0,26 | 0,00 | 0,01 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,19 | 0,14 | 0,14 | 0,21 | 0,43 | 0,42 | 0,21 | 0,13 | 0,26 | 0,36 | 0,32 | 0,41 | 0,47 | 0,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1,1% | -21,3% | -56,5% | -22,5% | -51,9% | -69,9% | -21,9% | -7,5% | -21,3% | -45,4% | -132,9% | -36,3% | 2,2% | -9,2% | 1,6% | 73,7% | 65,1% | -813,7% | -593,6% | -1.822,5% |
| FAVÖK Marjı | -74,4% | -16,8% | -208,0% | -6,1% | 1,5% | -17,8% | 7,7% | 7,6% | 6,6% | -31,8% | -240,6% | -26,6% | 7,7% | -10,2% | -14,1% | 13,1% | -7,4% | -1.919,1% | -8.640,5% | -6.761,8% |
| Net Kâr Marjı | -268,3% | -276,9% | -280,2% | 35,8% | -18,4% | 87,9% | -215,3% | 13,3% | -52,7% | -87,5% | -279,8% | -34,9% | 10,7% | -49,8% | -42,1% | 1,8% | 29,9% | 429,5% | -9.717,3% | -12.157,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -947,2% | -2.320,9% | -1.282,0% | -276,3% | -66,7% | -93,9% | -105,3% | -2,8% | -52,6% | 24,6% | 104,0% | -4,0% | -29,2% | -55,8% | 31,9% | 12,8% | 1,6% | -1.158,5% | -611,4% | -3.079,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |