L19Lum Chang Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $159,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 549,59 Mn | S$ 405,25 Mn | S$ 438,96 Mn | S$ 441,76 Mn | S$ 460,20 Mn | S$ 615,07 Mn | S$ 577,04 Mn | S$ 679,67 Mn | S$ 599,38 Mn | S$ 576,97 Mn | S$ 555,29 Mn | S$ 524,07 Mn | S$ 543,91 Mn | S$ 494,58 Mn | S$ 378,75 Mn | S$ 328,50 Mn | S$ 250,34 Mn | S$ 237,53 Mn | S$ 245,69 Mn | S$ 224,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 175,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 311,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 237,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 43,09 Mn | S$ 40,02 Mn | S$ 67,63 Mn | S$ 85,63 Mn | S$ 70,79 Mn | S$ 227,25 Mn | S$ 168,56 Mn | S$ 212,73 Mn | S$ 199,24 Mn | S$ 128,98 Mn | S$ 161,26 Mn | S$ 82,28 Mn | S$ 133,82 Mn | S$ 99,54 Mn | S$ 31,05 Mn | S$ 35,10 Mn | S$ 16,62 Mn | S$ 21,32 Mn | S$ 51,11 Mn | S$ 47,19 Mn |
| Net Borç† | -S$ 132,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 645,93 Mn | S$ 462,87 Mn | S$ 500,42 Mn | S$ 393,42 Mn | S$ 416,79 Mn | S$ 325,62 Mn | S$ 322,69 Mn | S$ 240,25 Mn | S$ 262,33 Mn | S$ 369,02 Mn | S$ 426,12 Mn | S$ 312,39 Mn | S$ 276,61 Mn | S$ 494,55 Mn | S$ 282,89 Mn | S$ 191,46 Mn | S$ 198,01 Mn | S$ 226,95 Mn | S$ 187,22 Mn | S$ 100,54 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 105,18 Mn | S$ 50,87 Mn | S$ 39,07 Mn | S$ 1,45 Mn | S$ 16,65 Mn | S$ 32,93 Mn | S$ 35,51 Mn | S$ 34,22 Mn | S$ 53,26 Mn | S$ 50,06 Mn | S$ 57,34 Mn | S$ 44,09 Mn | S$ 40,83 Mn | S$ 53,84 Mn | S$ 36,81 Mn | S$ 31,67 Mn | S$ 61,34 Mn | S$ 26,49 Mn | S$ 14,22 Mn | S$ 9,92 Mn |
| FAVÖK | S$ 70,22 Mn | S$ 28,09 Mn | S$ 20,06 Mn | -S$ 14,75 Mn | -S$ 4,27 Mn | S$ 10,75 Mn | S$ 14,09 Mn | S$ 6,93 Mn | S$ 26,65 Mn | S$ 28,95 Mn | S$ 34,36 Mn | S$ 23,34 Mn | S$ 21,78 Mn | S$ 31,61 Mn | S$ 22,79 Mn | S$ 17,38 Mn | S$ 40,14 Mn | S$ 14,88 Mn | S$ 3,34 Mn | S$ 1,17 Mn |
| Net Kâr | S$ 35,44 Mn | S$ 15,58 Mn | S$ 7,36 Mn | -S$ 28,66 Mn | -S$ 10,83 Mn | S$ 2,97 Mn | -S$ 2,11 Mn | S$ 23,29 Mn | S$ 24,64 Mn | S$ 18,70 Mn | S$ 29,52 Mn | S$ 29,81 Mn | S$ 25,14 Mn | S$ 21,48 Mn | S$ 21,00 Mn | S$ 16,02 Mn | S$ 25,22 Mn | S$ 11,03 Mn | S$ 14,19 Mn | S$ 2,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,04 | 0,02 | -0,08 | -0,03 | 0,01 | -0,01 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,07 | 0,03 | 0,04 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 100,66 Mn | S$ 69,10 Mn | -S$ 15,04 Mn | S$ 22,01 Mn | S$ 57,78 Mn | -S$ 44,37 Mn | S$ 12,15 Mn | S$ 20,06 Mn | -S$ 68,32 Mn | S$ 54,10 Mn | S$ 43,96 Mn | S$ 2,52 Mn | S$ 50,10 Mn | S$ 26,17 Mn | S$ 16,02 Mn | S$ 27,23 Mn | S$ 71,00 Mn | S$ 48,99 Mn | S$ 29,66 Mn | -S$ 2,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 12,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,8% | 9,9% | 15,4% | 19,4% | 15,4% | 36,9% | 29,2% | 31,3% | 33,2% | 22,4% | 29,0% | 15,7% | 24,6% | 20,1% | 8,2% | 10,7% | 6,6% | 9,0% | 20,8% | 21,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,18 | 1,14 | 1,14 | 0,89 | 0,91 | 0,53 | 0,56 | 0,35 | 0,44 | 0,64 | 0,77 | 0,60 | 0,51 | 1,00 | 0,75 | 0,58 | 0,79 | 0,96 | 0,76 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,72 | 1,95 | 2,10 | 1,65 | 1,75 | 1,37 | 1,36 | 1,01 | 1,10 | 1,55 | 1,79 | 1,31 | 1,16 | 2,08 | 1,19 | 0,81 | 0,83 | 0,95 | 0,79 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,3% | 11,0% | 7,8% | 0,4% | 4,0% | 10,1% | 11,0% | 14,2% | 20,3% | 13,6% | 13,5% | 14,1% | 14,8% | 10,9% | 13,0% | 16,5% | 31,0% | 11,7% | 7,6% | 9,9% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 6,1% | 4,0% | -3,7% | -1,0% | 3,3% | 4,4% | 2,9% | 10,2% | 7,8% | 8,1% | 7,5% | 7,9% | 6,4% | 8,1% | 9,1% | 20,3% | 6,6% | 1,8% | 1,2% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 3,4% | 1,5% | -7,3% | -2,6% | 0,9% | -0,7% | 9,7% | 9,4% | 5,1% | 6,9% | 9,5% | 9,1% | 4,3% | 7,4% | 8,4% | 12,7% | 4,9% | 7,6% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,6% | 14,9% | -3,0% | 5,6% | 13,9% | -13,6% | 3,8% | 8,3% | -26,0% | 14,7% | 10,3% | 0,8% | 18,1% | 5,3% | 5,7% | 14,2% | 35,9% | 21,6% | 15,8% | -2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |