M11Manufacturing Integration Technology Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 13,93 Mn | S$ 12,60 Mn | S$ 14,79 Mn | S$ 17,18 Mn | S$ 21,21 Mn | S$ 31,52 Mn | S$ 26,47 Mn | S$ 65,76 Mn | S$ 69,52 Mn | S$ 59,57 Mn | S$ 71,33 Mn | S$ 70,32 Mn | S$ 48,58 Mn | S$ 43,07 Mn | S$ 48,10 Mn | S$ 56,33 Mn | S$ 42,77 Mn | S$ 48,28 Mn | S$ 58,83 Mn | S$ 59,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 1,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 9,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 4,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 5,54 Mn | S$ 3,67 Mn | S$ 2,33 Mn | S$ 468.000 | S$ 1,48 Mn | S$ 2,10 Mn | S$ 2,83 Mn | S$ 7,00 Mn | S$ 117.000 | S$ 3,75 Mn | S$ 4,70 Mn | S$ 8,91 Mn | S$ 11,07 Mn | S$ 793.000 | S$ 1,95 Mn | S$ 2,15 Mn | S$ 1,12 Mn | S$ 1,45 Mn | S$ 1,13 Mn | S$ 609.000 |
| Net Borç† | S$ 4,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 10,81 Mn | S$ 6,66 Mn | S$ 8,37 Mn | S$ 11,25 Mn | S$ 11,56 Mn | S$ 10,00 Mn | S$ 9,82 Mn | S$ 18,71 Mn | S$ 12,32 Mn | S$ 35,53 Mn | S$ 90,35 Mn | S$ 64,27 Mn | S$ 31,30 Mn | S$ 40,61 Mn | S$ 51,94 Mn | S$ 51,68 Mn | S$ 24,86 Mn | S$ 32,27 Mn | S$ 39,40 Mn | S$ 55,52 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 857.000 | S$ 175.000 | -S$ 240.000 | S$ 235.000 | -S$ 694.000 | -S$ 1,66 Mn | -S$ 2,56 Mn | S$ 1,41 Mn | S$ 1,30 Mn | S$ 6,24 Mn | S$ 35,48 Mn | S$ 18,79 Mn | S$ 3,25 Mn | S$ 9,54 Mn | S$ 14,13 Mn | S$ 11,87 Mn | S$ 3,02 Mn | S$ 8,12 Mn | S$ 10,90 Mn | S$ 21,36 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,75 Mn | -S$ 3,56 Mn | -S$ 3,60 Mn | -S$ 1,85 Mn | -S$ 2,46 Mn | -S$ 3,48 Mn | -S$ 6,26 Mn | -S$ 418.000 | -S$ 1,49 Mn | -S$ 4,10 Mn | S$ 18,47 Mn | S$ 9,34 Mn | -S$ 5,47 Mn | S$ 1,49 Mn | S$ 5,28 Mn | S$ 4,68 Mn | -S$ 4,39 Mn | -S$ 2,56 Mn | S$ 559.000 | S$ 11,53 Mn |
| Net Kâr | -S$ 1,78 Mn | -S$ 3,46 Mn | -S$ 3,45 Mn | -S$ 2,22 Mn | -S$ 2,32 Mn | -S$ 3,19 Mn | -S$ 11,04 Mn | -S$ 6,12 Mn | S$ 6,01 Mn | -S$ 5,50 Mn | S$ 15,43 Mn | S$ 10,17 Mn | -S$ 6,49 Mn | S$ 311.000 | S$ 3,78 Mn | S$ 3,00 Mn | -S$ 8,80 Mn | -S$ 3,28 Mn | S$ 1,34 Mn | S$ 7,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,05 | -0,03 | 0,03 | -0,02 | 0,07 | 0,05 | -0,03 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | -0,04 | -0,02 | 0,01 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 1,40 Mn | -S$ 1,73 Mn | -S$ 4,05 Mn | -S$ 1,44 Mn | -S$ 681.000 | -S$ 426.000 | -S$ 7,61 Mn | -S$ 6,13 Mn | S$ 8,35 Mn | S$ 2,17 Mn | S$ 9,28 Mn | S$ 9,71 Mn | -S$ 15,18 Mn | S$ 1,33 Mn | S$ 3,12 Mn | -S$ 3,80 Mn | S$ 3,51 Mn | -S$ 5,66 Mn | -S$ 2,17 Mn | S$ 13,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 3.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,8% | 29,1% | 15,7% | 2,7% | 7,0% | 6,7% | 10,7% | 10,6% | 0,2% | 6,3% | 6,6% | 12,7% | 22,8% | 1,8% | 4,0% | 3,8% | 2,6% | 3,0% | 1,9% | 1,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 0,53 | 0,57 | 0,66 | 0,54 | 0,32 | 0,37 | 0,28 | 0,18 | 0,60 | 1,27 | 0,91 | 0,64 | 0,94 | 1,08 | 0,92 | 0,58 | 0,67 | 0,67 | 0,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,23 | 1,38 | 1,73 | 2,32 | 2,39 | 2,07 | 2,03 | 3,86 | 2,54 | 7,33 | 18,65 | 13,27 | 6,46 | 8,38 | 10,72 | 10,67 | 5,13 | 6,66 | 8,13 | 11,46 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,9% | 2,6% | -2,9% | 2,1% | -6,0% | -16,6% | -26,1% | 7,5% | 10,6% | 17,6% | 39,3% | 29,2% | 10,4% | 23,5% | 27,2% | 23,0% | 12,2% | 25,2% | 27,7% | 38,5% |
| FAVÖK Marjı | -16,2% | -53,4% | -43,0% | -16,5% | -21,2% | -34,8% | -63,7% | -2,2% | -12,1% | -11,5% | 20,4% | 14,5% | -17,5% | 3,7% | 10,2% | 9,0% | -17,7% | -7,9% | 1,4% | 20,8% |
| Net Kâr Marjı | -16,5% | -51,8% | -41,2% | -19,7% | -20,1% | -31,9% | -112,4% | -32,7% | 48,8% | -15,5% | 17,1% | 15,8% | -20,7% | 0,8% | 7,3% | 5,8% | -35,4% | -10,2% | 3,4% | 13,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,9% | -25,9% | -48,4% | -12,8% | -5,9% | -4,3% | -77,4% | -32,8% | 67,8% | 6,1% | 10,3% | 15,1% | -48,5% | 3,3% | 6,0% | -7,3% | 14,1% | -17,5% | -5,5% | 24,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 73,73 | -%0,82 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,99 | -%0,03 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,11 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,54 | +%1,17 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,26 | -%1,44 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,78 | -%0,86 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 7,96 | -%1,85 |