ME8UMapletree Industrial Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,28 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 7,94 Mr | S$ 8,80 Mr | S$ 8,66 Mr | S$ 8,55 Mr | S$ 8,48 Mr | S$ 6,39 Mr | S$ 5,19 Mr | S$ 4,61 Mr | S$ 4,15 Mr | S$ 3,80 Mr | S$ 3,62 Mr | S$ 3,52 Mr | S$ 3,28 Mr | S$ 2,97 Mr | S$ 2,82 Mr | S$ 2,31 Mr | S$ 1,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 95,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 3,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 4,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 2,95 Mr | S$ 3,57 Mr | S$ 3,38 Mr | S$ 3,18 Mr | S$ 3,24 Mr | S$ 2,27 Mr | S$ 1,46 Mr | S$ 1,40 Mr | S$ 1,22 Mr | S$ 1,11 Mr | S$ 1,02 Mr | S$ 1,07 Mr | S$ 1,13 Mr | S$ 1,03 Mr | S$ 1,07 Mr | S$ 833,37 Mn | S$ 759,86 Mn |
| Net Borç† | S$ 2,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | S$ 679,00 Mn | S$ 713,29 Mn | S$ 703,86 Mn | S$ 704,67 Mn | S$ 592,81 Mn | S$ 430,91 Mn | S$ 407,85 Mn | S$ 375,15 Mn | S$ 364,27 Mn | S$ 340,95 Mn | S$ 331,88 Mn | S$ 314,11 Mn | S$ 299,55 Mn | S$ 276,76 Mn | S$ 246,62 Mn | S$ 196,69 Mn | S$ 178,63 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 447,28 Mn | S$ 471,04 Mn | S$ 463,14 Mn | S$ 472,17 Mn | S$ 396,46 Mn | S$ 292,42 Mn | S$ 283,92 Mn | S$ 253,99 Mn | S$ 248,77 Mn | S$ 228,88 Mn | S$ 218,18 Mn | S$ 203,46 Mn | S$ 191,13 Mn | S$ 174,12 Mn | S$ 149,91 Mn | S$ 134,90 Mn | S$ 124,22 Mn |
| FAVÖK | S$ 444,58 Mn | S$ 466,22 Mn | S$ 527,14 Mn | S$ 469,42 Mn | S$ 389,24 Mn | S$ 291,66 Mn | S$ 283,45 Mn | S$ 253,15 Mn | S$ 244,69 Mn | S$ 226,61 Mn | S$ 220,53 Mn | S$ 199,16 Mn | S$ 183,79 Mn | S$ 172,69 Mn | S$ 134,58 Mn | S$ 77,27 Mn | S$ 88,26 Mn |
| Net Kâr | S$ 211,19 Mn | S$ 335,71 Mn | S$ 111,04 Mn | S$ 281,66 Mn | S$ 430,80 Mn | S$ 164,50 Mn | S$ 367,14 Mn | S$ 271,13 Mn | S$ 300,53 Mn | S$ 270,57 Mn | S$ 272,58 Mn | S$ 374,34 Mn | S$ 314,25 Mn | S$ 279,27 Mn | S$ 220,43 Mn | S$ 364,26 Mn | S$ 144,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,12 | 0,04 | 0,10 | 0,16 | 0,07 | 0,17 | 0,14 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,22 | 0,19 | 0,17 | 0,14 | 0,25 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 367,43 Mn | S$ 412,04 Mn | S$ 351,02 Mn | S$ 384,08 Mn | S$ 451,64 Mn | S$ 230,52 Mn | S$ 260,97 Mn | S$ 219,71 Mn | S$ 212,17 Mn | S$ 206,17 Mn | S$ 195,10 Mn | S$ 182,46 Mn | S$ 164,54 Mn | S$ 148,26 Mn | S$ 139,71 Mn | S$ 87,37 Mn | S$ 50,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 192.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,2% | 40,6% | 39,0% | 37,2% | 38,2% | 35,5% | 28,1% | 30,3% | 29,3% | 29,1% | 28,2% | 30,6% | 34,4% | 34,8% | 37,8% | 36,1% | 38,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,13 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 65,9% | 66,0% | 65,8% | 67,0% | 66,9% | 67,9% | 69,6% | 67,7% | 68,3% | 67,1% | 65,7% | 64,8% | 63,8% | 62,9% | 60,8% | 68,6% | 69,5% |
| FAVÖK Marjı | 65,5% | 65,4% | 74,9% | 66,6% | 65,7% | 67,7% | 69,5% | 67,5% | 67,2% | 66,5% | 66,4% | 63,4% | 61,4% | 62,4% | 54,6% | 39,3% | 49,4% |
| Net Kâr Marjı | 31,1% | 47,1% | 15,8% | 40,0% | 72,7% | 38,2% | 90,0% | 72,3% | 82,5% | 79,4% | 82,1% | 119,2% | 104,9% | 100,9% | 89,4% | 185,2% | 81,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 54,1% | 57,8% | 49,9% | 54,5% | 76,2% | 53,5% | 64,0% | 58,6% | 58,2% | 60,5% | 58,8% | 58,1% | 54,9% | 53,6% | 56,6% | 44,4% | 28,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |