MF6Mun Siong Engineering Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 71,24 Mn | S$ 72,57 Mn | S$ 75,42 Mn | S$ 74,08 Mn | S$ 87,07 Mn | S$ 79,86 Mn | S$ 78,15 Mn | S$ 67,21 Mn | S$ 70,94 Mn | S$ 73,55 Mn | S$ 74,94 Mn | S$ 69,45 Mn | S$ 67,67 Mn | S$ 62,89 Mn | S$ 62,90 Mn | S$ 59,56 Mn | S$ 35,31 Mn | S$ 30,60 Mn | S$ 25,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 11,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 29,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 41,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 6,13 Mn | S$ 7,45 Mn | S$ 3,87 Mn | S$ 4,43 Mn | S$ 5,53 Mn | S$ 6,45 Mn | S$ 497.000 | S$ 100.000 | S$ 119.000 | S$ 0,00 | S$ 698.000 | S$ 1,49 Mn | S$ 2,29 Mn | S$ 3,17 Mn | S$ 709.705 | S$ 1,12 Mn | S$ 4,71 Mn | S$ 9,09 Mn | S$ 8,23 Mn |
| Net Borç† | -S$ 5,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 69,36 Mn | S$ 64,83 Mn | S$ 71,21 Mn | S$ 63,29 Mn | S$ 74,65 Mn | S$ 46,93 Mn | S$ 70,54 Mn | S$ 62,88 Mn | S$ 73,57 Mn | S$ 94,34 Mn | S$ 76,19 Mn | S$ 80,08 Mn | S$ 81,82 Mn | S$ 73,08 Mn | S$ 66,42 Mn | S$ 62,35 Mn | S$ 67,73 Mn | S$ 50,80 Mn | S$ 26,23 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 2,97 Mn | S$ 1,11 Mn | S$ 4,17 Mn | S$ 6,50 Mn | S$ 5,58 Mn | S$ 4,14 Mn | S$ 5,05 Mn | S$ 3,32 Mn | S$ 7,34 Mn | S$ 6,70 Mn | S$ 8,99 Mn | S$ 11,94 Mn | S$ 9,47 Mn | S$ 6,66 Mn | S$ 12,53 Mn | S$ 17,89 Mn | S$ 13,65 Mn | S$ 8,23 Mn | S$ 4,37 Mn |
| FAVÖK | -S$ 555.000 | -S$ 3,64 Mn | S$ 216.000 | S$ 5,09 Mn | S$ 2,53 Mn | S$ 2,38 Mn | S$ 3,33 Mn | S$ 995.000 | S$ 6,00 Mn | S$ 4,78 Mn | S$ 6,67 Mn | S$ 8,68 Mn | S$ 5,99 Mn | S$ 2,99 Mn | S$ 8,73 Mn | S$ 14,89 Mn | S$ 10,61 Mn | S$ 4,48 Mn | S$ 1,93 Mn |
| Net Kâr | -S$ 5,39 Mn | -S$ 5,52 Mn | -S$ 2,81 Mn | S$ 371.000 | S$ 674.000 | -S$ 526.000 | S$ 496.000 | -S$ 3,77 Mn | S$ 2,17 Mn | S$ 2,62 Mn | S$ 4,58 Mn | S$ 4,86 Mn | S$ 3,09 Mn | S$ 1,37 Mn | S$ 6,33 Mn | S$ 12,03 Mn | S$ 8,10 Mn | S$ 2,25 Mn | S$ 1,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 1,63 Mn | -S$ 2,67 Mn | -S$ 17,80 Mn | -S$ 4,60 Mn | -S$ 1,46 Mn | S$ 6,04 Mn | S$ 1,27 Mn | -S$ 8,22 Mn | S$ 18,19 Mn | -S$ 4,11 Mn | S$ 11,09 Mn | -S$ 51.000 | S$ 8,18 Mn | -S$ 9,61 Mn | S$ 7,42 Mn | S$ 6,39 Mn | S$ 8,25 Mn | -S$ 843.930 | -S$ 7,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 983.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,6% | 10,3% | 5,1% | 6,0% | 6,4% | 8,1% | 0,6% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 0,9% | 2,1% | 3,4% | 5,0% | 1,1% | 1,9% | 13,3% | 29,7% | 32,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 0,89 | 0,94 | 0,85 | 0,86 | 0,59 | 0,90 | 0,94 | 1,04 | 1,28 | 1,02 | 1,15 | 1,21 | 1,16 | 1,06 | 1,05 | 1,92 | 1,66 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,66 | 1,55 | 1,71 | 1,52 | 1,79 | 1,12 | 1,69 | 1,51 | 1,76 | 2,26 | 1,82 | 1,92 | 1,96 | 1,75 | 1,59 | 1,49 | 1,62 | 1,22 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,3% | 1,7% | 5,8% | 10,3% | 7,5% | 8,8% | 7,2% | 5,3% | 10,0% | 7,1% | 11,8% | 14,9% | 11,6% | 9,1% | 18,9% | 28,7% | 20,1% | 16,2% | 16,7% |
| FAVÖK Marjı | -0,8% | -5,6% | 0,3% | 8,0% | 3,4% | 5,1% | 4,7% | 1,6% | 8,2% | 5,1% | 8,8% | 10,8% | 7,3% | 4,1% | 13,1% | 23,9% | 15,7% | 8,8% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | -7,8% | -8,5% | -3,9% | 0,6% | 0,9% | -1,1% | 0,7% | -6,0% | 2,9% | 2,8% | 6,0% | 6,1% | 3,8% | 1,9% | 9,5% | 19,3% | 12,0% | 4,4% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,3% | -4,1% | -25,0% | -7,3% | -2,0% | 12,9% | 1,8% | -13,1% | 24,7% | -4,4% | 14,6% | -0,1% | 10,0% | -13,1% | 11,2% | 10,3% | 12,2% | -1,7% | -30,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |